Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nette dolaşırken şöyle bi sistem gördüm daha önce açıldımı konu bilmiyorum ama ilginç

aynı satıcının hem 7,80 liraya hem de 29 liraya satılan ürünü var, hangisini alayım emin olamadım...
"ÇOK ÖZEL BİR ÜRÜNDÜR
KALİTELİ VE ORJİNAL FATURALIDIR
DİĞER SATILAN UCUZ ÜRÜNLERDEN DEĞİLDİR" demiş pahalı ürününün açıklamasında yalnız komik olan ucuz dediği ürünü de kendisi satıyor ahahaha:))

valla canm şöle bi baktım da hepsi aynı şekil şemal falan bi renkler değişik:) ben 7.80 olandan sipariiş verdim bugun haftaya gelir heralde bakalım inşallah sonuc verir bizde de:)

ben de aynı şeyi düşündüm işe yaramasa da üzülmeyeceğim bir para sonuçta.

afrodit rica ederım canım..kızlar merak ettım bakalım sız nasıl bulacaksınız... yazın sızde sonucları... dedıgınız gb ama cok yonlu bı alet ve sadece gogus buyutme deil ve ucuz , goguse kullanmaya cekınırsenız agrılarınıza kullanırsınız ama bnde netten baktıgımda bi 7 tl lik var bi 10 bi 16 hepsı aynı fıyat farkının sebebı belkı içinde daha az yada daha cok kupa vardır...

cindy'cim bugun geldi ürün elime ama nette görüldüğü gibi büyük değil kupaları senn de öyle mi merak ettim .. denedim de en büyüğü bile göğsüme küçük yani tam kavramıyo. senin nasıl aynı mı değilse nasıl merak ettim valla:44:

tam kavramazsa sıkıntı olmaz mı ya sakıncalı değilmi

canım mezurayla ölçtüm 6 - 7 cm.. tam kavramıyo zaten gogsun hepsını.bnmde oyle

ohh tamam canm valla ürün yanlış geldi sandım ben sorun yok öyleyse:) ben basladım bakalım düzenli bir sekilde yapıcam sonuclardan da haberdar edicem

canm cm olarak ölçecektin nedir durum :)

kızlar bölgesel buyutme yapmaz ki saatlerce kalmıyor orda kalsa bile gosgsun seklini bozacak deilya dusunsenıze bı taraf buyuyomus bı taraf kalıyomus ben biraz uc kısmı bıraz ustu kısım deiğştire değiştire pompalıyorum...

afroditcım ben unutmusum smdı dedın ya bızzat ölçtüm gogsum 86 cıktı mezurayla sırtım geniş ama onceden kactı ınan hiç hatırlamıyorum 1ay sonra yıne deneyecegım bakalım kac cıkıcak..sende once bı ölç bide kullandıktan 1 ay sonra yıne ölçersin
gelişmeleri burdan konusurz kızlar...ay kendıme yandas buldum cok hoşuma gıttı

bende ölçtüm canm 82yi accık geçiyo ama işte 82 yani:) benm de sırtım geniştir valla telkinle biraz da olsa yuvarlaklaştı dolgunlaştı cm olarak bi gelişme olmamıştı bu pompa işi de cm yaparsa değmesinler keyfime valla ben daha cok göğsün üst kısmına doğru yapıyorum oralar da dolsun istiyorum inşallah bende de işe yarar valla cok dua edicem sana cindy cim yaa paylaştığın için cok teşekkürler canm benm

net dısımdam nerden temın edılebılır bu makına kızlar bı de acı verıyo mu cekerken falan bardak cektırmek gıbı bısey cunku bu

valla ben cok acıtcak sekilde yapmadım sanırım acıması yapılışına bağlı..

ya Allah korusun korkutmak ıstemem ama ya gogus kanserıne falan neden olursa bu urun cunku netten gordugumde gogus ıcın kulllnılmıyomus selulıt ıcın ve agrı olan yerler ıcın kullnılmıs bı de sarkma olmuyo demıs cındy16 ama annem de kullnmıs bı ara sarkmıs ve ole (((

mervecım selulıt agrı we gogus buyutme we dıklestrme de yazıyor kılavuzunda..valla bilemeyecegim ben smdilik bir zararını gormedım sarkma gibi..neden kanser yapsın ki kan akışını hızlandırıyor sadece ben bagdastıramadım kanserle..neyse...tedirgin olacaksanız kullanmayın bence kafanız rahat olsun...

bu pompayla göğüs kanseri gibi bi oluşum arasında bencede bağlantı yok direk olarak ya, diğer ürünler gibi lokal olarak östrojeni artırmıyor ki.

ne bılımj ben de almak ıstıyorum da emın olum son kez dedım :) bakım hayıt ıse yaramazsa son care alcam ben de bunu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…