Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nette dolaşırken şöyle bi sistem gördüm daha önce açıldımı konu bilmiyorum ama ilginç

kızlar bahsettiğiniz siteyi inceledim ama sonuçlar gerçek olmayacak kadar mükemmel eğer inansam gerçek olduğuna 1dk beklemez alırdım

bende kupa seti sipariş ettim öyle işime yaramasa bile kupa çekeriz bir şekilde işe yarar :)

bende kupa seti sipariş ettim öyle işime yaramasa bile kupa çekeriz bir şekilde işe yarar :)

tabi ki canm al sende dene tek faydası göğse değil sonucta ağrıya sızıya da yarıyomuş olmadı bunlara kullanırsın pahalı da bişi değil valla yaklaşık 1 ay oldu işte 83 bazen bucuk oluyo regl oldum bitti hala 83 bakalım daha da gelişir umarım cindycim bana şevk veriyo valla cok seviniyorum ondaki gelişmeyi duyunca:KK16:

şimdi bir beden büyümesi için kaç cm büyümeli?

canm bu kişiye göre değişir yani herkesin ölçüsü farklı ama kendimden örnekleyeyeim benm göğüs altı 77 göğüs ölçüsü 83 aradaki fark 6 cm yani 80A cup su anda( gerçi dolu dolu değil ama neyse ) B cup olması için farkın 7-8 cm falan olması gerekiyo en az.. inşallah da olur..:KK31:

kızlar ben birşey yaptım 3-4 gündür kargolanmayan kupa setini iptal ederek noogleberry siparişi verdim
hadi hayırlısı...
kullandıkça deneyimlerimi paylaşırım sizlerle ama anladığım kadarı ile uzunca bir zaman kullanmak gerekiyor sabır ve emek isteyen bir iş

link yok ben bisi anlayamadim yardim edin lütfeeeeen :KK43:

canım 5. sayfaya bak orda yyazıyor aletın adı google a yaz cıkar zaten

kızlar ben birşey yaptım 3-4 gündür kargolanmayan kupa setini iptal ederek noogleberry siparişi verdim
hadi hayırlısı...
kullandıkça deneyimlerimi paylaşırım sizlerle ama anladığım kadarı ile uzunca bir zaman kullanmak gerekiyor sabır ve emek isteyen bir iş

canım senın bu sıparıs ettıgın sey nası bişi vakum mu oda

canım vakum işte noggleberry i sipariş ettim large olanını bidaha almaya gereksinim duymayım diye
hani o göğsü kavrayan vakum varya o canım oradaki kadınların kullandıkları

selam kızlar siteyi takip ediyorum ama ilk kez yorum yazıyorum. kupa çekme setini şimdi internetten satın aldım 16.90 a. ilk verdiğiniz marka değil ama aynı işi yapıyor diye takılmadım. göğüs büyütmeye faydası olmasa bile totomdaki :KK37: korkunç selülitlerde işe yarar belki :44:
cindy ara verim bakacağım demiştin verdin mi? geriye dönüş gördün mü? heyecanla haberlerini bekliyorum :KK52:

kızlar kargo edilmiş pompam 7-10 gün içinde elinizde olur demişler hadi bakalım gün sayıyorum çünkü inanılmaz derecede umutluyum büyüyeceği konusunda

selam kızlar siteyi takip ediyorum ama ilk kez yorum yazıyorum. kupa çekme setini şimdi internetten satın aldım 16.90 a. ilk verdiğiniz marka değil ama aynı işi yapıyor diye takılmadım. göğüs büyütmeye faydası olmasa bile totomdaki :KK37: korkunç selülitlerde işe yarar belki :44:
cindy ara verim bakacağım demiştin verdin mi? geriye dönüş gördün mü? heyecanla haberlerini bekliyorum :KK52:

canım son gunlerde hiç kullanamadım acıkcası hep bişi girdi araya 1 hafta felan kullanmadıgım olmustur o donemde hiç küçülmedi ben yaptıgın surece buyuk kaldıgına ınanmıyorum krem deılkı bu...hadı ınsallah canım bende popom ve bacaklarımdakı selulıtler ıcınde yapıyorum aynı zamanda ancak dıyet we spor yapmadıgımdan selulıtlerımde goguslerımdekı kadar fark olmadı....inşallah elde ettıgımız sonuclar elde ederız

kızlar kargo edilmiş pompam 7-10 gün içinde elinizde olur demişler hadi bakalım gün sayıyorum çünkü inanılmaz derecede umutluyum büyüyeceği konusunda

inşallah canım mutlaka işe yarayacaktır...

X