Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nette dolaşırken şöyle bi sistem gördüm daha önce açıldımı konu bilmiyorum ama ilginç

ben su hayıt tohumu yapragı neyı varsa alıp galon galon ıcmeyı planlıyorum(saka tabı gunde ıkı bardak sadece) ya ben bı de bu kucuk gogus olayını uluorta heryerde dıle getırmeye baslamısım erkek arkadasım duydu estetık mestetık yaptırırsan benı unut hıc sevmem ole yapay seylerı dedı oysa bende parasını bırıktırır bırıktımez estetık yaptırıp kurtulacaktım

bak burda var pompa gibi bir şeyin içine alınmış göğüs öyle kalıcı olarak büyürmü ki :S

canım ewet bendede var bundan kullanıyorum sonuc mukemmel farkedılır şekilde büyüdü benim... benımkinin adı pull out a vacuum apparatus ... pompa gibi eskiden bardak çekerlerdiya sırt ağrısına onun gibi

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ewet bendede var bundan kullanıyorum sonuc mukemmel farkedılır şekilde büyüdü benim... benımkinin adı pull out a vacuum apparatus ... pompa gibi eskiden bardak çekerlerdiya sırt ağrısına onun gibi

canım bıze daha detaylı bılgı verırmısın seklı nasıl morarma oldu mu olduysa ne kadar surede gectı bırakınca kuculme oluo mu ne kadar surede ne kadar buyudu ? vs gıbı

ya gercekten mı pekı acıyor mu yada sarkma oldu mu bırde kac beden buyudu eger gercekten faydası olduysa bizde alalım bu konudan muzdarıp ne kadar ınsan varmıs ya kendımı tek sanıyodum basına gelmeyen anlamaz cok zor

cnm valla hayıt otunu arastırdım bende ama o hormon dengeliyomus goguslere ıstedıgımız olcude yardımcı olacagını sanmam :26:

kızlar cewap yazıyorum sıze hemen aydınlatıyım... yaparken morarma oluyor cunku çekıyorsun sonucta kan toplanıyor ama sadece o anlık....sarkma olmadı...zaten göğüs büyütme ve sıkılaştırma özelliğinden bahsedıyor sarkma olmaz bence... 1 aydır kullanıyorum henuz bırakmadım bırakırsam kuculecegını sanmıyorum ınsallah kuculmez...seluit içinde tedavi ediliyor bacaklarıma ve popoma yapıyorum...bel agrısı herseye deva..içinde ıkı saat yapılan bır masaja 5 dakıkası yeterlıdır yazıyor..süper bı urun... benım eniştem bel ağrıları ıcın turkıyeden ınternetten sıpariş vermiş...içeriğini okuyunca hemen bi süre buna el koyuyorum dedım daha da gerı vermem baska sormak ıstedıgınız varsa sorabilirsiniz

gogle yazın sunu pull out a vacuum apparatus cıkıyor gorsellerdede resmı cıkıyor kalıcı morluk yok...5 dakıka yapsanız 2 saatlık masaja denk...1 ayda ölçmedim ama 1 2 beden olmustur onceden avcuma gelıyordu sımdı avcuma sığmıyor ay utandım

Öğrendiklerinizi, bilgi edindiğiniz konuları site linki vermeden paylaşınız lütfen...

bıraktıktan sonra kuculmez ınsallah :26:

sanırım kalıcılık konusunda sılıkonun yerıne hıc bısı tutmuyo hadı hayırlı haberlerını beklıyoruz yınede cındy cım bıde bı bısı gordum cok pahalı dıyorlar gogus buyutucu lıkıt ama arastırmak lazım bılmıyorum kı sonuc almıslar baya :26:

netten arastırdım da fıyatı da cok uygunmus ya 10 tl bıle deıl. bakalım senden ıyı haberler gelırse super super
hem memıslerı buyutur hemde bu tıp bı urunun dıstrıbuterlıgını yapar zengın olurum

peki canm bunu kullanmadan önce sütyen bedenin neydi şimdi ne oldu ?

bu ürünüz nerden alabilirz yada sipariş falnmı ediliyor anlamadım..netten baktım kaldrılmiş die yazı wardıı...başka bulabileceğimz biyer warmıdır....umarım cwp werırısinz tşşekürler

bahsettiğiniz pull out a vacuum apparatus un kullanım videosunu izledim sırta kola bacağa falan uygulanmış sonrasını gösteriyo mosmor olmuş kullanılan yer bi de o alet 150 liraya gelirken 15 liralık bişeyi göğüste kullanmak düşündürüyo beni açıkçası...o da böyle çekip bekletiyosa içinde o da sarkma yapar bu da offf....

gitti gidiyorda gordum 7 tl 10 tl arasında cesıt cesıt vardı resımdekınden

canım 150 lıralık olan sadece gogus ıcın ıkı tane var borusu var bı de sıtede fıyat ıcın soyle soylemısler ıste kullandıgımız sılıkon kalıtelı uc bes kullanımda deforme olmayan cuplar fln demısler ama ıslev aynı cekıp bekletmemek lazımmıs ama evt morarma ve sarkıtma sundurme yapıyor mu kalıcı mı bızde bu soruların cevabını bekleyelım bakalım

ne bitmez çilemiz varmış armudun sapı üzümün çöpü şaka tabi Allah başka dert vermesin :)

kızlar acaba bunu kullanıp da dikleştirici yağlarla sürekli masaj yapsak (mersin vs.) sarkmayı engelleyebilir miyiz? bu onunla aynı işlevi görüyosa bunu almak daha mantıklı tabi ama bunda cup ların (bardaklar işte) ölçüleri çok küçük gibi duruyo en büyüğü bile küçük gibi geldi bana :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…