NehirNilin Tarifleri :)

Hatun sen evlenme azıcık daha beklede seni oğluma alayım yahu dünyanın yemeğini biliyorsun kendimden utandım

Hatun sen evlenme azıcık daha beklede seni oğluma alayım yahu dünyanın yemeğini biliyorsun kendimden utandım

Türkan Şorayın filmi vardı bir tane aklıma onu getirdin kuzum bebişini büyüteyim öyle mi alayım Etimek tatlımız şuanda evde 3.gününü tüketmekte babam istemişti yapmıştım geçen günunutma kız hepimiz istesek neler başarırız yemek yapmak çok kolay iş bir sürü tarif var gördüğün gibi yeter ki isteyerek severek yap leziz oluyor

Valla büyüt sonra başka kıza aşık olup gitsin
Yemek yapmayı bende severim tatlım ama senin bildiğin yemeklerin maşallahı var yani

Valla büyüt sonra başka kıza aşık olup gitsin
Yemek yapmayı bende severim tatlım ama senin bildiğin yemeklerin maşallahı var yani

Zalım kader nasıl dayanır yürek Çok daha fazlasını öğrenirsin yaparsın kuzum evlenince ben bir çağ daha atlamayı planlıyorum dünya yemekleri falan

Keşke bende öyle olsam o kadar imreniyorum ki ona

Tatlımm pazar günü kvler ile pikniğe gidicez önerebileceğin bişey var mı? Tatlılarını kurabiyelerini sırayla deniyorum herkes bayılıyo Senin üstünden çok prim yapıyorum haberim olsun Poğaça yapayım diyorum ama yumuşak kalır mı bi de kurabiye kek gibi bişey:26: Var mı senin aklında bişeyler tatlım

Şerit poğaça adlı tarifimi denedin mi tatlım kesinlikle yumuşacık harika bir poğaçadereotlu poğaça severlerse yine o poğaçamı öneririmOlur mu canım benim bu tariflerde başkalarına ait sonuçta ben deniyorum paylaşıyorum Kurabiyeleri denediysen zaten kafanda belirmiştir keklerimde önerecek çok tarif var en güzel brownie tarifim var mesela

Yok tatlım denemedim poğaça konusunda kendime çok güvenemiyorum aslında o yüzden hiç denemedim ama artık kaçmayayım bi yerden başlayayım diyorum Portakallı ıslak kurabiyeyle lokum kek favorim ama dayanırlar mı diye tereddüte düştüm
Ben şu şerit poğaçayı menüme ekleyeyim güzel gözüküyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…