NehirNilin Tarifleri :)

Nehir ellerine sağlık.Son eklediğin ıslak keke de bayılırım.
Teşekkürederim canım çok leziz ben hiçbirini ayırt edemiyorumki zaten
zeytinli poğacayı denemek istiyordum ama

taze soganım yoktu o yuzden deneyemedım..

zeytını cok severım deneyecem

Bende çok seviyorum zeytinli tadları canım poğaça açmada sık sık kullanırım inşallah memnun kalırsın sende

Nehirnilcmm canım misafirlerim için bu salatayı ve de bülbül yuvası tatlısını yapmayı istiyorum ama merak ettiğim şu bülbül yuvası tutuyor değil mi tarif birebir deneyeceğim de

Nehirnilcmm canım misafirlerim için bu salatayı ve de bülbül yuvası tatlısını yapmayı istiyorum ama merak ettiğim şu bülbül yuvası tutuyor değil mi tarif birebir deneyeceğim de

Tutuyor canım ben denedigimde tarifi bir sorun yaşamadım tatlım inşallah sorunsuz birşekilde halledersin sende

denedim ve sonuç güzel oldu, hamuru elimde biraz açtım sonra soda şişesiyle kestim hepsi aynı boy oldu tavsiye ederim :)

canım birsey soracam başka topiktede yazdım ama kimse yok online oradakı yazıyı kopyalasam yardım edebilir misin:) cevabı beklemeden kopyalıyorum

selamlar...

birşey sormak istiyorum inşallah kısa sürede cevap alırım..

bugün eşimin doğum günü,yaş pasta yapmak istiyorum..

yapacağım pasta kremasında vanilyalı puding kullanılıyor

yani toz değilde danette tarzı pudinglerden

ben yalnız vanilyalısını bulamadım öncelikle nerden bulabilirim..2 aydan beri türkiyede yaşıyorum pasta malzemelerimi zor tamamladım zaten yanı tam bilemiyorum ne ne değil..dün 4 yere baktım hepsinde kakaolu pudinglerden var vanilyalı yok mu hiç?

diger sorumda çiğ kremayla ilğili..ben shlagobers diye birşey kullanıyordum çırpılıyor bu kremada çırpılıyor değil mi yani

aynı işlemi yapabilirim değil mi?

veeee son olarak pasta üzerine yazı yazacağım hangi hangi ucu kullanmalıyım ilk defa yazı yazacam

pastanın üzerine ömrün ömrüme nasip olsun yazmak istiyorum ama anlam olarak kavuşamama mı çıkıyor birine dedim ee siz evlisinz dedi benim bunu yazmamdaki amac ömrün boyunca birlikte olalımdı..

bu yazıyı mı yazsam yoksa iyi ki doğdun can yoldaşım ya da hayat arkadşım..çok heycanlıyım ...insallah yardım edersiniz..

hepinizi öpüyorum..

resmıde ekleyım

ay bide yeni evlendim ya bu pastayı koymak icin resmdekı gibi tabağım yok unutmuşuz almayı

normal yemek takımlarında olan büyük sevıs tabagına sıgar mı kı pufff

canım geçen misafirlerime yaptım bunu çok başarılı oldu ama ben vanilin koymadım cunku tadına baktım sekerı fazlaydı o yüzden koymadım bırde her yapragına rasına fındık koydum fıdnıklı yaptım cunku cevızım yokmusama cok begendıler :) bu arada sen nıye eskı topıge hıc gırmıyosun bakııım topıgımı kaybolucak :18::18::18:

Ben onlıne ım şu soruan cevap veriyim ömrün ömrüme nasip olsun evlenmeden önce kullanılan dilek dualarından olsa da beraber yaşlanalım anlamına da gelebilir güzel bence ...pasta kremasını toz olarak alsan olmaz mı ? kendın yapsan ? buyuk servıs tabagına koyarsın sıgar ama servıs yaparken sorun yasarsın dar gelır cunku cok rahat kesemessın

Canım danettenin vardı büyük marketler olması gerekir hatta kakolu pudingle bir satıyorlardı bunun gibi ama ayırmak gerekir birbirinden
normal pudingi pişirip yapsan daha iyi olmazmı:26asta üzerine yapmak için ince düz ucu kullanabilirsin canım bu şekilde yapıyorum ben dikkat gerekiyor ama tam resmi bulamasamda daha ince pasta kalemi olarak geçiyor bulamazsan aşagıdaki resimdekinden kullanabilirsin ama fazla yer kaplar geniş oluyor çünkü

Ayrıca yazdıgın yazı çok güzel illa bekarmı olmak gerek çok derin güzel bir anlamı var tamda senin düşündügün gibiBüyük servis tabagın düz ise rahatlıkla sıgar canım güzel bir pasta seçmişsin inşallah sorunsuzda halledersin hiç sıkıntı yapma

Ellerine emegine sağlık canım begenildigine çok sevindim fındıklıda çok güzel olmuştur aslında sorarsan ben ençok fındık severim ceviz yerineTopigimize kimse gelmiyor tekte yazılacak birşey bulamıyorum ondan kuzum herkes toplansa biraraya gelsek keşke

Son düzenleme:

canım kremayı kendim yapacam ama vanilyalı pudingde küçük bir ayrıntı cikolataları eritince pudingden 50 gr katıyoruz fılan :)

yazıda çok kararsızım tesekkür ederim canım benımm

yazım senın yazına eklenmıs:::::))

Son düzenleme:
Deneyip yorum yaptıgın için çok teşekkürler canımcım herzaman beklerim nasılsın konuşamıyoruz ne zamandır

İyi sayılırım tatlım. En azından eşim geldikten sonra çok daha iyiyim. Bebek çalışmalarımız var. Hala sonuç alamadık İşe başlamadım evde bol bol yemek yapıyorum İftarlarımız standardın dışına çıktı sayende

İyi olmana çok sevindim canım bebiş çalışmalarında sakın umutsuzluga kapılmayın inşallah güzel hayırlı haberler alırsınız canım benim bu mübarek Ramazan ayında Rabbim dularınızı kabul etsinDinlenmiş oldun sende ne güzel bende evde olsam yemek yapsam yesem yatsam ihtiyacım var bu aralar yoruldum artıkÇok sevindim denemene begenmene yardımcı olabildiysem ne mutlu bana canım çok güzel lezzetler çıkarmışsındır ortaya mis

Son düzenleme:

Tariflerin hepsi birbirinden güzel canım ben gözümün kestiklerini yapabildim şimdilik Emeğine ellerine sağlık Takipteyim

Tariflerin hepsi birbirinden güzel canım ben gözümün kestiklerini yapabildim şimdilik Emeğine ellerine sağlık Takipteyim

Teşekkürederim canım herzaman beklerim bende ara verdim Ramazan diye tarifte paylaşmıyorum pek birşeyde denemiyorum eski tariflerden duruyorda eklemeye bile üşeniyorum bu Ramazan ne olduysa bana eve gidip yemegi yedikten sonra uyku moduna giriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…