NehirNilin Tarifleri :)

52 kilo muu tanrımm ben olsam mutfaktan çıkmam bu kiloda olsammm

tanrımm adaletmi buuu :84::84::84::84::84:

Teşekkürederim kuzum benim böyle begenmene sevindim elimden geldiginde yapıyorum birşeyler o ilk sayfa benimde çok işime yaradı insan unutuyor aklına gelmiyor düşündügünde böyle daha kolay oldu ve evlenince çok işime yarıycak
ay çöregı yapmak ıcın kekde yapıcam canım kakaolu degılde sade kek yapsam dahamı guzel olur kı?

Sade derken kakaolu vişneli bir kek kullandım anlamında dedim canım kakaolu yaptım ben hiç sade kullanmadım böyle görüntüsü daha güzel sanki ama sen sadeylede deneyebilirsin kakaolu kek sevmiyorsan

52 kilo muu tanrımm ben olsam mutfaktan çıkmam bu kiloda olsammm

tanrımm adaletmi buuu :84::84::84::84::84:

Çok tatlısın canım boyum uzun degil o yüzden bu kiloyla bile basenlerim mevcut öyle deme boya görede kilo önemli 58 kiloydum bu kış gitti birkaç kilo

Son düzenleme:

yok canım bende kakaolu denıycem :):)
bırde su çilekli keki ıspanaklı pastayı yapıcam canm ozellıkle ıspanaklı olanı cok merak ettım yani super gorunuo

yok canım bende kakaolu denıycem :):)
bırde su çilekli keki ıspanaklı pastayı yapıcam canm ozellıkle ıspanaklı olanı cok merak ettım yani super gorunuo
Canım ıspanaklı keki kesinlikle denemelisin kesinlikle Allahım pasta gibiydi arasına muzlu puding kullandım farklı kullanabilirsin istersen ben hafif ve lezzetli bir aroma istedim o yüzden kremşanti kullananlarda oluyor ama bence böyle pasta gibi oluyor tadı 2 gün boyunca agzımınız bayram etti hem görüntü hem lezzet olarak
Bence de hiç adaletli değil.:84:

Ama ben kıyamamki size yapmayın böyle kuzum

ayyy nasıl çektı cnım sımdı anlatamam :):)cıkısta alısverıs yapıp eve gecıcem 2 gun evden cıkmadan tarflerınden denıycem:):)
vala hı supersın anladıgım kadarı ıle bekarsında senı tebrık edıorum cnım

nehırnil bişi var takılan aklıma bunca tarıfte belkıde sen sonuca varabılmıssındır dıe dusundüm .sütün yogurdun kabartma tozu vve mayanın markası onemlı mı ?mesela tanıdık olmayan bı marketın sutu ıle bılınmıs marka arasında tatlılarda pogaçalarda fark yapıyormudur?

Çok teşekkürederim canım bekarım evet artık evlenirsem inşallah burdan kopya çekicem yaparken insan unutuyor valla benimde canım çekti o pastamı istiyorum şuan misafirde var evde yapamam dün akşam yaptıgım yogurt tatlısından gidiyimde yiyeyim bari evdekilere bitirin dedim şuan pişmanım tatlı krizim tuttu

Canım bence marka önemli kıvam olarakta önemli oluyor sanki bazı pudinglerle ötekiler aynı sütü almıyor misal onun gibi markalı kullanıyorum canım süt yogurt önemli benim için tatlar farklı oluyor birkere marka burda belirtebiliyormuyuz acaba belirticemde Sorun olmaz sanırım yoğurt dost yogurt kullanıyorum ben süt dost süt kullanıyorum pınar kullanıyorum özelligim bunlar kabartma tozum vanilinim dr.oetker yaş mayam efsane o yoksa pakmaya kullanıyorum canım pudinglerdede özellikle dr.oetkerin ürünlerini seçiyorum

Son düzenleme:
lütfen kendi tariflerinizle kendi yaptıklarınızı paylaşın alıntı resimlerle kendiniz yapmış gibi tarif paylaşmayın

lütfen kendi tariflerinizle kendi yaptıklarınızı paylaşın alıntı resimlerle kendiniz yapmış gibi tarif paylaşmayın

Zaten yaptıklarımı paylaşıyorum ayrıca kimse kendinden bukadar tarif bulamaz aşçı degiliz hiçbirimiz sanırım hiçbir arkadaş kendinden uydurmadı biryerlerden dergilerden aşçılardan görüp yaptılar o kadar becerim olsa aşçı olurdum muhasebeci degil özellikle dikkatlice okuduysanız sayfalarımda belirttim annemin ve benim seneler öncesine dayanan tarifler bunlar tabiki aklımda degildi böyle bir sayfa açmak sayfalarca resim çekemedim bazı resimler bana ait bazıları alıntı diye özellikle belirttim sayfalarımda arkadaşlarımda farkında anlaşıldı sanırım yalana gerek yok ilk sayfamdada tariflerin alıntı oldugunu yazdım denedigim begendigim için paylaştıgımı söyledim dikkatli okuyup yorum yapın yorum yapmak için degil karalamak için hiç degil

Son düzenleme:

Ama kiz zaten ilk sayfada soyledi takip eden herkezde biliyo
Biz takipciler memnunuz begenmeyem alintisiz olani takip etsin

Cnm.bence takms ben topigini paylasimlarini cok begeniyorum
Sisteminde cok guzel

Ama kiz zaten ilk sayfada soyledi takip eden herkezde biliyo
Biz takipciler memnunuz begenmeyem alintisiz olani takip etsin
Canım çamur at izi kalsınlardan arkadaş sanırım ama yanlış hareket işşte söylemesem neyse ilk sayfada belirttim arada sizler sordugundada söyledim bütün resimler bana ait degil tabikide seneler öncesinden denenmiş tarifler akıl var mantık var bukadar şey bir andamı denenir hepsinin neden resmini çekeyim blogmu açıyorum burdan ne zaman haberim oldu bazılarını çekmiştim yeni denediklerimide kendim çekiyorum çok mantıksız insanların aklı yokmuki kandırıyım degilmi arkadaş sagolsun okumadan bilmeden söylemiş olsun
Cnm.bence takms ben topigini paylasimlarini cok begeniyorum
Sisteminde cok guzel

Çok teşekkürederim canım benim begenmenize çok memnun oldum ayrıca paylaşımda bulunuyorum asıl amacım kendim içindi ilerde denediklerimi unutmayıp defterlerde kalacagına burda kalması elimin altında olması begenmeyen tuhaf gelen girmesin denemez olur biter zorla denetmiyoruz dimi teşekkürler tekrar tatlım

canım çok teşekkür ederim bilgi için.buarada hafta sonu pastane poğaçanı ıspanaklı pastayı ve mılfoylu tavuklu böreğini denedım cok cok cok güzel oldu yaa her tarıfın cok güzel tutuo kactane yemek kıtabım var hepsi fos cıkıodu .resimlerini çekmiştim ama anlamadım kı telefonumdan silinmiş nasıl olmuşsa koyamadım dıe cok uzuldum olsun diğer yaptıklarımı koyarım ınş.tekrar teşekkür edıorum cnım ölçülerin 10 numara gerçektende.

töbe töbe yaaa cevap vermene değmez canım ellerınıze sağlık şimdiye kadr bulamadığım tarıflerı buldum hepside leziz oldu.paylaşımın için ben ayrıca teşekkür edıorum okdr uğraşıp emek vermişssin.

Canım ellerine emegine sağlık begenmene çok sevindim ben memnun olmasan tariflerden buraya koymam ne zorum varki ayrıca kendim için yaptım burayı evlenince tekrar yapıcam diye kendimede bu kötülügü yapmış olurduminşallah digerlerini koyarsın olsun canım benim begendin afiyetlede yedinya bu bana yeter

Çok çok teşekkürederim tatlım olsun çıkıcaktır elbet böyle insanlar açıklamamızı yaparız yeterli

Kendi resmi olmayabilir belki ama denemiş,beğenmiş bizimle de paylaşıyor.Her tarifini resimlemesi imkansız zaten.Biz teşekkür ediyoruz görsel şölen için Nehir'e.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…