NehirNilin Tarifleri :)

Çıtır çıtırr hmmm çok lezzetli dimi
Tamam canım benim sağolasın.

en çok bayıldığım pasta ben bunu minik köstebek diyorum :)

Çıtır çıtır sirke ona acayip bir çıtırlık veriyor canım patatesli içi olana özellikle bayılıyorum annem ıspanaklı da denedi ama aynı tadı alamadım sanki

Yemesi de kolay dimi
Aynen canım , sadece patateslisi güzel , sade lorlu ve otlu denedim bende o kadar beğenmemiştim.
Evet yemesi çok güzel bi de kimse anlayamıo tipine bakınca nasıl yapıyosun falan diyorlar , yemesi çok güzel

Aynen canım , sadece patateslisi güzel , sade lorlu ve otlu denedim bende o kadar beğenmemiştim.
Evet yemesi çok güzel bi de kimse anlayamıo tipine bakınca nasıl yapıyosun falan diyorlar , yemesi çok güzel

Yemeyi çok sevdiğimden yemek yapmakta bana oldukça keyif veriyor hele pastalarda tatlılarda falan kendimi kaybediyorum çok keyifli bir poğaça işlerine bayılıyorum pratik ama leziz Sen şerit poğaça tarifimi denedin mi bakem bir dene vazgeçilmezlerinden olacak

yok canım denemedim , denerim en yakın zamanda :) bende yapmayı seviyorum ama yıkamayı hiç sevmiyorum bulaşıkları , tonla bulaşık çıkıyor :):):)

yok canım denemedim , denerim en yakın zamanda :) bende yapmayı seviyorum ama yıkamayı hiç sevmiyorum bulaşıkları , tonla bulaşık çıkıyor :):):)
Evet mutfakta bir çalışma yaptıktan sonra bırakıp kaçasım var evlenince bize kalacak hadi şimdi anneye kardeşe devrediyoruz ama Dene öneririm canım kaç poğaça tarifi yaptıysam bu tattan vazgeçemedim puf puf oluyor çok lezzetli yalnız tuzunu biraz daha ekle tariftekine göre ben öyle yapıyorum

Tesekkur ederim.

Bir de hic pogaca yapmadim. Basit yumusacik olacak ayrintili bir tarif var mi?

Kek konusunda uzman oldum. Simdi sira pogaca denemelerimde.

Tesekkur ederim.

Bir de hic pogaca yapmadim. Basit yumusacik olacak ayrintili bir tarif var mi?

Kek konusunda uzman oldum. Simdi sira pogaca denemelerimde.
Yukarıda balböceği arkadaşıma yazdığım tarifi kesinlikle öneririm harika bir tadı var zaten vazgeçilmezin olacak sadece biraz tariftekinden fazla tuz koymanı öneririm daha iyi oluyor orada 1 çay kaşığı diyor ya sen onu 1 tatlı kaşığı yap mesela

kuzucum puf pastayı denedim, burdaki pastabanlar farklı olduğu için,kendim yaptım..
harika ötesi oldu..
çok teşekkürler tarif için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…