Nehirnilin çeyizcikleri :)

merhabaaa, geçen gün öneri yorumundan sonra senın topiğini gezmeden edemedim :) kettle ından memnunmusun? birde dyson dan? marathon düşünüyodum bende yaaa filtre filan yazmıssın kafam karıstı

ay resmen bayıldım LG tasarımları çok şık ama ben hiç güvenemiyorum canım şimdiye kadar hersey yolunda gittimi?

Memnunum canım ikisinden de kettle çok çabuk kaynatıyor kaynadığında ötüyor falan zaten evde herşeyim bitince ötüyor mübarek çamaşır makinamda aynı şekilde mutlu son gibiDysondan da çok memnunum 1 hafta gidiyor bana hiç halılarım pis gibi göreünmüyor öyle söyleyeyim tamamen yüksek güzel bir çekim gücü var marathon alacaktım dyson almasaydım ama pişman değilim iyi ki böyle olmuş diyorum Çamaşır makinesi bizim için sürpriz oldu hepsini siemens alıyorduk eşimin arkadaşı bu işlerden anlıyor orada çalışıyordu o önerdi çokta uyguna geldi kurutmalı olarak tabi henüz sıcaklardan kurutmasını kullanmadım ama yıkamasından çok memnunum kısa devrede yıkıyorum genelde çıkartıyor mis gibi İnşallah senin içinde hayırlısı olur canım

Tesekkrederim cevabin icinn , artik oyle boyle alicaz bisiler icimize sinsin yeterki:)) gecmis bayramin kutlu olsun buarada canim

güle güle huzurla kullan inşaallah

canım iyiki şu şu sayfada diye link koymuşsun:)hepsine baktım çok güzeller senin sayfanda soru sormak istedimki benim gibi merak edenlerde faydalansın:)sorularımı maddeler halinde sorucam sana kolaylık olsun diye cvplarsan çok memnun olurum:)
-buzdolabını üstte dolap altta buzluk olarak almışsın bende öyle düşünüyorum memnun musun bu şekilde almış olmaktan?benimde senin gibi alma gerekçem dolap kısmını daha çok kullanmak ve eğilmek istememek buzluk daha az kullanılıyor sonuçta ama bir endişem var o da boyum kısa dolaptaki üst rafa yetişmek zahmetli oluyor mu:)

-bulaşık makinamı senin gibi düşünüyorum ama senin gibi çatallığı üstten çekmeceli olarak kullananlar pişmanız keşke sepetli alsaydık diyorlar,tek tek dizmesi dert ama asıl dert olan şey bu şekilde bardaklık kısmına ufak tencereler sığmıyor ya da alttakine yüksekliği az olduğundan problem oluyor diyorlar bu açıdan değerlendirdiğinde memnun musun?

-tost makinan korkmazın hangi modeli bendekorkmaz düşünüyorum bastırınca arkası kalkıyor mu?ızgaraların maddesi teflon seramk granit hangisi?çabuk ısınıyor mu iyi tost yapıyor mu?

-ütü masası evingolden tulip diye bir marka var şu an fiyatı 209 lira ama çok sağlam ya da gazella almayı düşünüyorum ama onunda çok modeli var o da 180 civarı genelde seninki arzum nasıl memnun musun?ben ütüyü kazansız alıcam ve her gün ütü yapıcam ütüyüde hiç beceremem yani masanın iyi sağlam olması lazım önerir misin?tam modeliyle beraber lütfen:)

-halıları nerden ne kadara mal ettiniz yatak odası ve salon takımındaki kaliteden kısmak istemiyorum ama halıya çok para vermeden ama kaliteli olarak almak istiyorum şu anda hiç fikrim yok bu konuda da fikrini merak ediyorum:)

-doğtaşın mobilyalarını gördüm salon takımındaki köşeyi denedim rahattı ama benim evim belli olmadığından köşe alamıyorum sen kumaş türünü nasıl yaptırdın tay tüyü mü?memnun musun?birde yatak odasında baza kenarı sivri gibi sanki çarpıyor musunuz:)

çeyiz köşesi pek çok insanın faydalandığı yerler benim gibi düğün hazırlığı içinde olan kişiler için özellikle:)bu yüzden sorularım oldukça fazla hatta bazıları başkaları için çok detay gelebilir ama benim istediğim kriterler bu şekilde o yüzden merak ediyorum. Çok mutlu günlerde kullan hepsini eşinle ve genişleyecek üyelerinle inşallah:)

Ne demek canım yardımcı olabilirsem ne mutlu bana atladığım olursa tekrardan haberleşebiliriz

- Buzdolabını bu şekilde aldığım için çok memnunum buzluğumu da görebiliyorum çekmeceli çok kullanışlı buzdolabına da yetişebiliyorum açıkcası ki ben 160 cm falan boyundayım he oldu da üsttekini indirmeden içine bakmam gerekti bir tabure işimi görüyor eşim yardımcı oluyor bu kadarı da olsun yani aynısını buzlukta da yaşayabilirdim ama kesinlikle bu tip buzdolabını öneririm iyi ki dediğim bir şey

- Çatallığın üstte olması oldukça kullanışlı dizerken hiç zorlanmıyorum açıkcası ben hepsini birbirine karıştırmak istemedim çizilme çok olur diye tek tek diziyorum zorluk olmuyor sadece çabuk doluyor gibi küçük kaşıklar kısmıda var çünkü belki sepette daha çok yer alıyordur dikkat etmedim ve aldığım yerde sepet ekleyebilirsiniz demişleri bir denerim yeri varsaorta kısmına çorba kaselerimi ısıtma kaplarını falan koyuyorum kaseler rahatlıkla sığıyor yer varsa büyük tabak bile attım Alt kısıma çok iri tencereler sığmaz ben orta boyları falan koyuyorum 2 kişiyiz zaten anca o boylarda en fazla pişiyor makarna tencerem bir tek sığmıyor ama işimi görüyor açıkcası memnumum

- Korkmaz Tostkolik canım tost makinam açıkcası hiç bastırmıyorum kendi haline bırakıyorum zaten oluyor bir baskı uygulamama gerek yok arkalarını yakmıyor hiç denk gelmedim her gün tost yapıyorum sabahlarıNefis tostları dedikleri kadar varmış elim ayağım şuanda

- Ütü masası için o fiyatlar bana göre fazla tabi ki kaliteli olmalı kaymamalı ayakları falan ama bir Arzum ya da gazellanın normal fiyatlarda ki ürünü de işini görebilir canım ben Arzum 635 Massa modelini kullanıyorum ağır olması dışında memnunum

- Halıları 1400 TL ye falan mal ettik biz canım evimiz küçük aldığım halıları görmüşsündür bir de her yer halı sevmem ben yerden ısıtmalı zaten evimiz olabildiğince kenarları falan boş bıraktım hep salon halımız standart ölçüde sadece diğerleri daha ufak henüz mutfağın bir kısmına almadık ona da fazla bir şey vermeyeceğiz kaydırmaz tarzı kilim gibi olacak diğer halılarım ince modelden anlarsın çok kalın ve tüylü değil memnunum oldukça indirimli toptan her markayı satan bir yerden almıştık Sanatın halıları hiç tüy sorunum falan olmadı cinsinden kaynaklı olabilir ama memnunum

- Tay tüyü canım hiç leke kalmıyor siliyorum geçiyor çok memnunum köşemden her gelende evimize çok beğeniyorYatak odasının köşeye henüz çarpmadım öyle göründüğü gibi sivri değil sanki

Amin canım hepimiz aşkla huzurla kullanalım inşallah

teşekkür ederim canım hepsini cvplamışsın:)3 lü bulaşık makinalarında istenirse o üstteki çıkıyo alta sepet ekleniyo mu yani?

teşekkür ederim canım hepsini cvplamışsın:)3 lü bulaşık makinalarında istenirse o üstteki çıkıyo alta sepet ekleniyo mu yani?
Üsttekinin çıktığını bilmiyorum canım ama sepet ekstradan eklenebilir demişti temsilci tabi ki o kadar boş alanı var mı ölçmedim

ama daralıyore nehirciimm yahu daha dans dersi alıcaz benim araştırmalarım bitmez:))evlilik nasıl gidiyo peki umduğundan daha mı güzel:)
Araştırmalar bitmez canım evlendim hala araştırıyorum eksikler bitmiyor ya da başka şeyler araştırmaya başlıyorsunEvliliği öneririm umduğum gibi tam da böyle umuyordumBeklentini düşük tut her daim insan daha mutlu oluyor benim genel olarak hep düşüktür bu sefer değişik şeylerde şaşırıyorsunEşinle hayatı paylaşmak beraber uyuyup uyanmak film izlemek kadar güzel bir şey yokDiğer sorumluluklar tabi ki var evlilik öyle değişik bir durum değil iş yapıyorsun bol bol misafirlikler falan sadece sevdiğinle yaşayınca paylaşınca güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…