Nehirnilin çeyizcikleri :)

Supla çok tatlı kuzum ama benim takımım kare bu nasıl olacak ki Amerikan servis alırım ya da lacivert çok pahalı onlarda gereksiz yere
Karesi de var kuzum suplanın. Ama 12 kişilik almaya kalktığında pahalı oluıyor biraz. Ben yemek takımım için şöyle düşündüm günlük için yaptırıyorum şuan. Sade düz desenli kumaş aldım. Bursa Kumaş pazarı var bizim burada. Oradan aldım. Amerikan servisi ölçülerini de verdim terziye. Benim için onları kesip amerikan servisi yapıcak. İstersen etrafına istediğin tarzda güpür falan yaparım dedi ama günlük olacağı için istemedim ben. Büyük ihtimal misafir yemek takımım içinde yaptırıcam böyle

Bu çok güzelmiş aslında ama masa örtüsüne uymama ihtimali var kumaşından dolayı
Eki Görüntüle 1538953
Tek renk olsa çok güzel olurmuş İkeada görmüştüm dün. Hem runner hemde amerikan servisleri vardı ama rengi var mıydı hatırlamıyorum kuzum. Netten bi bak istersen. Fiyatları da uygundu hem

Tek renk olsa çok güzel olurmuş İkeada görmüştüm dün. Hem runner hemde amerikan servisleri vardı ama rengi var mıydı hatırlamıyorum kuzum. Netten bi bak istersen. Fiyatları da uygundu hem

Çok iyi kuzum inşallah memnun kalırsın yapılandan da ne güzel iyi bir yer bulmuşsunBen amerikan servisi falan alsam zaten 6 ya da 8 kişilik alırım masamız o kadar çünkü başka bir yere oturtsam da servis koyacak şekilde olmazİkeaya bakayım yine

Evet kuzum iyi oldu benim için. Annemde kullanıyor üstüne su döküldü bi kere annem panik yapma su geçirmiyor dedi şok oldum resmen su öylece üstünde kaldı Vay be dedim neler yapıyolar Hep söylerler su geçirmez leke geçirmez falan ama lafta sanardım test etmiş olduk. Bende böyle yaptırmaya karar verdim iyi oldu

Evet kuzum öyle yaptırmak gerekecek

Ne güzel kuzum ya çok kullanışlı olur vallahi uğraşmazsın ufak birşeyde yeniden hemen yıka ya da kurut derdi oluyor

cnm halıları nerden aldn
Canım Salon ve hol için olanlar Sanatın halıları canım Salon için olan Bienal serisinden, Hol için olan Acoustic serisinden Çalışma odası ve Yatak odası içinde Artemisin halılarından tercih ettik Çalışma odası Bodrum serisinden, Yatak odası Paris serisinden diye hatırlıyorum

samarın teması bana uymuyo ama suan heryerde boyle var ck guzeller :)
Vallahi tam olarak açmadım bende uyacakmı bilmiyorum ama tv sehpasının üstüne koyacağım somon rengi runner biraz pahalıydı ama yemek masamın üstüne tam olarak öyle birşey arıyordum mumluklarım da mavi mumlarım somon takım oldular

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…