Nehirnilin çeyizcikleri :)

Kayığı madame cocodan almıştım indirimdeyken canım hala devam ediyordur satışı bayağı vardı çünkü alalı 1 ay olmadı yani :KK76:pikede englishhomedan önceden somon yastık almıştım onunla takım oldular :KK76:
Peki ayip olmazsa kayigi kaça aldin canim ? :KK22:

maşallah canım her bir şeyin çok güzel, kullanmaya da başlamışsın:nazar::nazar: mutlu günlerine şahitlik etsinler canım:KK68::KK68:
daha çok yeni evlisin galiba ama keşke alsaydım, keşke almasaydım dediklerin var mı?

maşallah canım her bir şeyin çok güzel, kullanmaya da başlamışsın:nazar::nazar: mutlu günlerine şahitlik etsinler canım:KK68::KK68:
daha çok yeni evlisin galiba ama keşke alsaydım, keşke almasaydım dediklerin var mı?
Teşekkür ederim canım hepimiz aşkla kullanalım inşallah:nazar::KK68:Genelde ben çok araştırarak aldım az ve öz tercih ettim o yüzden keşke almasaydım dediğim birşeyim yok hepsini kullanıyorum canım eksikler devam ediyor tabi onlarda gelen hediyelerle tamamlanıyor geri kalanları da alacağız ev görmeler bittikten sonra :KK53:

Hediye gelen ekmek kızartma makinemiz :nazar::KK68: Eksikliğini eşimden dolayı hissetmiştik vallahi:KK53:

1500573418_1_500x500.jpg

X