Nehirnilin çeyizcikleri :)

Hepsine bayıldım güle güle kullan kuzum

Nevresim ile pikenin fiyatı nedir saten mi pike takımın canım?

Sağol kuzum daha güzelleri sana nasip olsun
Pikeli nevresim takımı saten canım karacahome ait peşin olarak aldım 300 TL taksitli geçerli fiyatı 350 TL
Diğer çift kişilik 60 TL
Tek kişilik nevresim tek çarşafı yastığı çift kişilik 54 TL

karacahome da indirim var bak derim canım

mor rengı cnmm ama cok guzeller hepsıı ıcındekı o kucuk lavanta kesesıne bayılıyorummm :)

Bebeğim bunu ne kadara aldın çok beğendim ya sade ve şık.

Karaca home da hala indirim varsa kuzum en altta ki tek kişilik nevresim üstündekiler çift kişilik çarşaf çift kişilik yastık halinde 54 TL ye geldi kuzum çift kişilik alırsan nevresimi 65 TL gibi bir şeydi

Karaca home da hala indirim varsa kuzum en altta ki tek kişilik nevresim üstündekiler çift kişilik çarşaf çift kişilik yastık halinde 54 TL ye geldi kuzum çift kişilik alırsan nevresimi 65 TL gibi bir şeydi

O modelin çift kişiliği vardır dimi kuzucum çok beğendim mutlu günlerde kullan

Yaşasın kupa kardeşliği

Kuzum en yakın zamanda bende gidip alıyorum kek kalıplarımı Sen aldıysan beğendin demektir
Aynıları mı kuzum model olarak

Beğendim yağ sürüyoruz zaten bilindik marka kek kalmaz içinde çıkar herhalde dedim bir tanesini o fiyata alamıyordum Tefal de çünküBiraz küçük gibiler gözüme öyle geldi ama nişanlım zaten 2 kişiyiz diğer büyükleri sonra al dedi

Heheh ben de aldım kupalardan:)
Güle güle kullan canım
Aynıları mı kuzum sağol hepimiz aşkla kullanalım sende güle güle kullan kupa kardeşliği yaptık desene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…