Nehirnilin çeyizcikleri :)

Çok güzeller kuzucum mis koka koka giyin :oops:
Battaniyemiz Madame coco :nazar:
pillowfight.gif

Eki Görüntüle 1293427
Benim de Madame Coco'dan batteniylerim bu modeli de çok ciciymiş :)

Hepsi çok güzeller Allah ağız tadıyla kullanabilmeyi nasip etsin kuzucum aşkla kullanın:KK36::KK15:

Çok güzeller kuzucum mis koka koka giyin :oops:

Benim de Madame Coco'dan batteniylerim bu modeli de çok ciciymiş :)

Hepsi çok güzeller Allah ağız tadıyla kullanabilmeyi nasip etsin kuzucum aşkla kullanın:KK36::KK15:
Sağol canımcım daha daha güzelleri senin olsun kuzum:nazar::KK68:
canım hepsi birbirinden güzell

bornozları saç kurutma makinesi kaça aldın canım

Canım bornozlar terlikleriyle beraber 210 TL ye falan geldi :)Beğenmene sevindim kurutma makinesi de yanlış hatırlamıyorsam nişanlım 80 TL civarında almıştı şuan kullanıyor idaretenlik yoktu kurutması çok memnun:KK68:

Bimbambom benimde artık bir gelin pike setim var :nazar::KK68::rolleyes:

Eki Görüntüle 1297939

Çift kişilik nevresim takımımız :nazar::KK36:

Nevresimin üst modeli resimdeki gibi ama iç çarşafı ve yastıkları diğer alt resimdeki şekilde takım yaptım :cool:
Eki Görüntüle 1297956 Eki Görüntüle 1297957

Tek kişilik nevresim takımımız :nazar::KK36:

Sitesinde resmi yok mazur görün mavişli bir takım oldu :KK23:
Eki Görüntüle 1297958

İkea çıkartmalarım :KK53:

Üçlü kavanozlarım - yağlık sirkeliğim - rendem - çırpıcım - tuzluk biberliğim - mutfak havlularım :nazar::KK36:

Sitesinde yok evde en uygun yerde çektim kızlar
:oops:

Eki Görüntüle 1297960

Kuzum hepsi cok guzeller hayirli olsun. Pike kardesligiiiiiiiii yasasin mis gibi serelim insallah iyi gunlerde askla kullanalim :KK36:

Kuzum hepsi cok guzeller hayirli olsun. Pike kardesligiiiiiiiii yasasin mis gibi serelim insallah iyi gunlerde askla kullanalim :KK36:
Kuzum çok teşekkür ederim beğenmene çok sevindim ki :oops: daha daha güzelleri senin olsun canımcım :KK19: yaşasın pike kardeşliği :KK71:
bende pike kardesımm :KK70:

Çok güzel canım sende aşkla kullan pembiş rengi mi mor rengi mi seninki çok güzel ama dimi :KK23:

X