Nehirnilin çeyizcikleri :)

nehirrr almadığın bişey kaldımı kiiii

maşallah yok yok bende hiç bişey yok

Daha elektriklilerin başındayım eylül onlar bitecek sonra havlular nevresim ve mutfak eşyalarından birkaçı kaldı daha çok bardak alırım bensonrası nasipse beyaz eşya,yatak odam,kına yeri detayları,damatlık falanSenin daha daha güzelleri olsun canım benim halledilir hepsi ben taksitle aldığım için erkenden başladım

öyle düşününce dağ gibi eksik var tabi
düğün ne zaman belli mi canım elektriklileri en sona bırakmakta fayda var aslında :44:
hadi bakalım hayırlısıyla amin canım inşallah

Son düzenleyen: Moderatör:
öyle düşününce dağ gibi eksik var tabi
düğün ne zaman belli mi canım elektriklileri en sona bırakmakta fayda var aslında :44:
hadi bakalım hayırlısıyla amin canım inşallah

İşte hepsini düşünmek zorunda kalıyorum detaycıyım birde fazlasıyla2015 nasipse inşallah canımeğer birikim yapabiliyorsan tatlım en sonunda alırsın ama onlarda dünya para ve düğün zamanı alınacak yapılacak çok şey var diye şimdiden aradan çıkarmaya çalışıyorumherşeyin hayırlısı canım benim inşallah

hadi bakalım az kalmış sayılır

yok birikim yapmıyorum da ufak tefek şeyleri beğenirsem alıyorum zaten de nasipse bir söz felan yapılsın o zaman ağırlıklı almaya başlarım diye düşünüyorum kredi ödüyorum bir de ondan yoksa bana kalsa sabredemiyorum almak istiyorum ama modeli eskiycek diye de düşünüyorum puff yaniii

inşallah canım seni görünce hala regl olmadıığım aklıma geliyor

Sizin ne zaman nasipse canım birazcık daha var tabi ki ufak o güzellikler hiç bir zaman bitmiyor benimde hep alasım var ama engelliyorum kendimi en son detaylara girerim büyük parçalar bitsin diyorum herşey çok pahalı:18:sizinde bizim gibi sözden sonra büyük işlere başlayacaksınız söz zamanımızda aynı mı acaba canım ben o eskiyecek olayını geçtim tatlım çünkü evlenince 1-2 seneye yine değişecek teknoloji herşey yenileniyor sürekli ee onu takip edemem evlenince kullanacağım o yüzden zor o moda olayını takip etmek zevkin değişmeyecekse eğer beğenilerin hep aynıysa benim senelerdir aynı mesela değişmez o yüzden eminsen ufak ufak al derim düğün yakınsa

Canım ilaçla ol olmadı ve 3.günü gidip kafandaki herşeyi sor derim eğer bir sorun varsa ilacını kullanmana devam etmen gerek başka doktorlara da git tek bir doktorda sabit kalma konuştuğumuz gibi araştırma hastaneleri özellikle tercihlerinde olsun

bizim daha tarih yok canım ama 2-3 yıl var gibi daha var yani

yaa evet o da doğru modayı sürekli takip edemeyiz yaaa evet ben öyle düşünüyorum söz olduktan sonra yavaş yavaş başlayıp düğüne kadr tamamlamak nasiip olursa anca zaman yeter zaten baya var daha düğüne
ufak ufak alıyorum dediğin gibi aynen zevkim değişmez sonuçta

randevu aldım canım haftasonu zaten gidicem doktora olsam da olmasam da :2: ilaç yok ki şu an içeyim doğal yollardan olmayı bekliyorum sinir oluyorum yaaa ufff evet bir gideym de haftasonu olmazsa başka hastaneye gidicem dediğin gibi

Bazen belli olmuyor sözden sonra beklenecek bir durum yoksa okul-askerlik-birikim-sağlık vs. gibi gerisi bir anda olabiliyor bakarsın nasipse aynı seneye evleniriz belli mi olursürekli takip edemeyiz o yüzden benim gibi detaycıysan ve hangi marka nerede iyi hangisi sorun çıkarmaz gibi özellikler araştırırsan borcun bitmez alacağın bitmez söyliyeyim ben az ama öz şeyler almayı tercih ediyorum abartmadan hangi markanın hangi ürünü iyi ona önem veriyorum sadeceufakları al sen zevkin değişmez belli bir yaşa gelmişiz ergenlik dönemi bittikten sonra aynıdır zevkler

Git canım için rahat eder ilaç verirse başlarsın kullanmaya bu tedavi süreci 1-2 aylık olmuyor senelerce kullanıyorsun belki daha fazla belkide gerek kalmadan düzene girer inşallah canım en canımı sıkan durum bu benim herşey yerine geliyor alınıyor yapılıyor ama sağlık çok önemli işte:97:

belli olmaz kısmet ama çok büyük olasıkla düğün için ennn az 2-3 sene var canım okulu bu yıl bitiyor ama devam edicek büyük ihtimal sonra iş konusu olucak askerlik de olabilir ayyyyyy

ahaha evet ergenlikten sonra düşünceler aynı öyle canım haklısın yavaş yavaş başlıycaz bakalım inşallah siz neyi bekliyordunuz şu an

evet doktor bana bişey vermedi bu aralar olacak gibi hissediyorum ama yokk olmadım :2: evet sağlık olmadan olmuooo evlilik yaklaştıkça bu konu korkutuyo mu seni canım :44: hani bebek olmazsa falan diye :97:

Kısmetten öteye köy yok demişler nasip herşeyin hayırlısı canım hayırlı bir zamanı vardır elbet bu işlerin aslında belki de bizim içinde hayırlısı beklemektir diyorum bazen bu kadar bekledik ya kendimi öyle avutuyorumAldıkça zaten kullanasın geliyor hemen çeyiz olayına başlamak harika evlenmek istiyorsunBenim tellerim var dişlerim de onlar halledilecek söze kadar biter inşallah sözümde ağzımı açarak gülmek istiyorum:101:iğneli epilasyonum var onunda halledilmesini istiyorum hastalık tüylenmeye sebep oldu bende senelerdir lazerle uğraştım bitmedi tamamen kalanlar için iğneli epilasyona başladım işte bayanda 1-2 sene maksimum biter dedi bakalım bekliyorum evlendikten sonra bunlarla uğraşmak istemedim işte zaten bir sürü sorumluluk içerisine gireceğizbu arada anca toparlıyoruz kendimizi düğünden sonra kredi çekip alacağımıza çeyizi eşyaları öncesinde ödeyelim dedik zaten bekledik askerlikti okuldu 1 sene daha sıkalım dişimizi dedik bakalım kısmet inşallah

Korkutuyor korkutmaz mı tatlım hiç :18:söz zamanında yıllık izne ayrılacağım o zaman doktora gideceğim rutin kontrol ve kafamdakileri sormak için düğüne 2-3 ay kala bırakmayı düşünüyorum etkisini kaybetsin diye ilaç anca vücuttan atılıyor doğum kontrol hapı çünkü uzun yıllar kullanılınca ara vermek gerekiyor süresi var işte :100:ilk başlarda deneyeceğiz zaten ilk aylar hamile kalamazsam anlarız bir sorun var sanırım başka ilaç tedavisi yumurta takibi yapılıyor sonrasında aşılama yöntemine geçiliyor diye biliyorum inşallah gerek kalmadan olur hemen sağlıcakla alırız kucağımıza bebişimizi de o da bekletmez bizi :97:

Ne kadar uzun yazdım yahu ne çok derdim varmış benim Rabbim üstesinden gelemeyeceğimiz dert kaldıramayacağımız yük vermesin yeter ki :97:

Son düzenleme:

bende yAzını görünce böyle oldum

amin cnaım benim öyle tabi
başlıyorum cevaplamaya
aynen bizimde 3 yıl olmasına az kaldı bende kendiimi öyle avutuyorum hayırlısı olsun geç olsun da sorunsuz olsun diye oo senin baya ilker varmış haa benim şu an sadece kredi ödüyorum o var amaaa oo da yeter zaten 3 yıl daha var bitmesine kredinin ailemin yani benım değil ama maaşımdan ödüyorum

söz ne zaman belli mi :26: ahahah çok gülme kız gelin de dünden razıymış derler bende şükür tüylenme vs yok ama bende bir ara düşündüm lazer epilasyonu ama sonra zararlı falan diye duyunca vazgeçtim benimki de pek istemedi açıkçası zararlı öyle şeyler dedi aynen iyi yapmışssın evlenene kadar tüm işleri bitr sonra ohhh

beni de korkutuyor çok yaaa bir de doktor bana hamile kalmak için ilaç kullanman gerekebilir dedi ya çok üzüldüm :18::18: inşallah gerek kalmadan rabbim verir o mucizeyi bizlere inşallah canım yaa aslnda ben evlenir evlenmez hemen bebekte istemiyorum şöyle bi 7-8 ay geçsin evliliğin tadını çıkartalım sonra da hayırlısıyla bebek olsun diye istiyorum ama dediğin gibi inşallah böyle tedavilere falan gerek kalmaz canım

Geç olsun güç olmasın demişlerAilene yardımcı oluyorsun ne kadar güzelEylül gibi nasipse tatlımFotoğraf çekerken güleyim bari:101:Yüzüme yaptırıyorum vücuda belki evlendikten sonra bebekten sonra zararlı değildir ama yumurtalıklara ne olur ne olmaz değerliler zaten

Hevesim bitirmek bakalım nasip olacak mı Banada söylüyorlar belki sorun olmasaydı beklerdim bir kaç ay ama diyorum anca kendini bulur yumurtalıklar tedaviyle falan:82:İnşallah hayırlısı olsun

evet öyle tabi ehh pek güzel sayılmazda mecbr işte tamam ama fotoğrafta da pek gülme :101:
hııı ben vücuduna sandım aynen canımm zaten değerliler kalsın öyle

inşallah olur canım yaa evet o da doğru yolunu bulsun gelsin zaten yıllarca flört etmişiz demiii
aminnn

Dualarını alıyorsundur bol bol ailenin tatlımGülmeyeceğim sırıtacağım tamam:101:Sonrasında bakacağız şuanlık yüz önemli Yıllarca birbirimizi bekledik birde bebişi beklemeyelim hemen evli mutlu bebişli olmak istiyorum:103:

inşallah eediyordurlar

tamam sırıt önden iki dişinin yarısını göster aynen onlar sonraki işler

evet yaa o da doğru hemen evli mutlu çocuklu olalım :123:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…