Nehirnilin çeyizcikleri :)

Hayırlı olsun kuzum benimmm

Ayıptır sorması ne kadar verdin buna :26:

Sağol kuzum daha daha güzelleri senin olsunNormalde fiyatı 1800 TL civarı alergy serisinden canımcım alerji hastalarına çok iyi bakterileri görünmeyen bazı şeyleri de çektiği söyleniyor onların yalancısıyım hepa filtre araştırmışsındır belki ömürlük filtre değiştirme yok 2-3 ayda bir yıkayıp kurutacağım o kadar philips marathon alacaktım satış tamsilcileri senede rahat değiştireceksin filtresini aynı parayı 2 senede bulacak dediama ben kampanya vardı sürekli uğradığımız bir yerde denk geldik 1400 TL'ye aldık rengi modeli harika eğer bu fiyatlara kadar çıkacaksan bak derim değer muhteşem bir canavar

Son düzenleme:

Tam benlik o zaman desene Alerjik astım var bende ve aileminde birçoğunda da astım var. Harikaymış vallahi kuzum.

Ben henüz almayı düşünmüyorum araştırmadım ama aklımda hep vardı alerjik astımım var diye ona uygun bir süpürge almak.

Fiyatıda çok iyi denk gelmiş o zaman

Güzel günlerde kullan canım benimm.. Aklımda olacak bu ürün

Bulunsun kuzum öneririm o zaman bizim ailede de var ve bebekler çocuklar için daha iyi olacağını söylediler 5 yıl garantili Şansımıza iyi denk geldik yoksa origin olanını alacaktık alerjiyle pek alakası yoktu

Evet tatlım çok çok iyi oluyor. Bazı makinalar çok iyi çekemediği için ve çekerkende tozu kaldırdığı için benim için tam bir felaket oluyor. Tıkanıyorum resmen nefes alamıyorum :26:

Şanslı günündeymişsin kıs

Şanslıydım vallahiAl derim kuzum senin için çok iyi birde dyson kimse sorsan önerir filtre değiştirmiyorsun da daha ne olsun

neynnn 1400 mü

Canım pardon bu kendi kendine mi süpürüyor

Hayırlı olsun, güle güle kullan Çok beğendim özelliklerini filan ama beni fazlasıyla aşar

hayırlı olsun tatlım güzel güzel süpür evini elektrikli aletler için acele etme ama biliyorsun gün gün değişiyorr kuzumm

hayırlı olsun tatlım güzel güzel süpür evini elektrikli aletler için acele etme ama biliyorsun gün gün değişiyorr kuzumm

Yetiştirmek adına kuzum yoksa acele etmeyeceğim de taksitle aldığımdan düğüne kadar anca yetişir diyorum daha mobilyası var beyaz eşyası düğün-kına çok iş var yaniSağol canımcım daha güzelleri senin olsun

valla en güzeli seninki oldu kuzum benimki alındı bosch tan

6 lı paşabahçe kare meşrubat bardaklarım

Renk olarak biraz daha saks mavisi gibi duruyor bende ki

Eki Görüntüle 1050251

6 kişilik çay bardağı,6 kişilik çay tabağı ve 1 şekerliğimiz

Eki Görüntüle 1050535 Eki Görüntüle 1050536

6 lı su-meşrubat bardaklarımız
Modelin altı daha düz ama şekil böyle babam sağolsun hediye geldi

Eki Görüntüle 1051824

Hepsini bir araya ancak böyle toparlardım

Son düzenleme:
güzell günlerde kullan canımm çokk güzelllerrr insan çeyizleri gördükçe aldıkça alası geliyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…