Nehirnilin çeyizcikleri :)

Elektrikli süpürgemiz :nazar::KK69:

$allegry-0.jpg

Hayırlı olsun kuzum benimmm :KK16:

Ayıptır sorması ne kadar verdin buna :26: :KK53:

Sağol kuzum daha daha güzelleri senin olsun:nazar::KK16:Normalde fiyatı 1800 TL civarı alergy serisinden canımcım alerji hastalarına çok iyi bakterileri görünmeyen bazı şeyleri de çektiği söyleniyor onların yalancısıyım :KK60:hepa filtre araştırmışsındır belki ömürlük filtre değiştirme yok 2-3 ayda bir yıkayıp kurutacağım o kadar philips marathon alacaktım satış tamsilcileri senede rahat değiştireceksin filtresini aynı parayı 2 senede bulacak dedi:KK9:ama ben kampanya vardı sürekli uğradığımız bir yerde denk geldik 1400 TL'ye aldık rengi modeli harika eğer bu fiyatlara kadar çıkacaksan bak derim değer muhteşem bir canavar:KK53:

Son düzenleme:
Sağol kuzum daha daha güzelleri senin olsun:nazar::KK16:Normalde fiyatı 1800 TL civarı alergy serisinden canımcım alerji hastalarına çok iyi bakterileri görünmeyen bazı şeyleri de çektiği söyleniyor onların yalancısıyım :KK60:hepa filtre araştırmışsındır belki ömürlük filtre değiştirme yok 2-3 ayda bir yıkayıp kurutacağım o kadar philips marathon alacaktım satış tamsilcileri senede rahat değiştireceksin filtresini aynı parayı 2 senede bulacak dedi:KK9:ama ben kampanya vardı sürekli uğradığımız bir yerde denk geldik 1400 TL'ye aldık rengi modeli harika eğer bu fiyatlara kadar çıkacaksan bak derim değer muhteşem bir canavar:KK53:

Tam benlik o zaman desene :KK53: Alerjik astım var bende ve aileminde birçoğunda da astım var. Harikaymış vallahi kuzum.

Ben henüz almayı düşünmüyorum araştırmadım ama aklımda hep vardı alerjik astımım var diye ona uygun bir süpürge almak.

Fiyatıda çok iyi denk gelmiş o zaman :KK16:

Güzel günlerde kullan canım benimm.. Aklımda olacak bu ürün :KK12:

Tam benlik o zaman desene :KK53: Alerjik astım var bende ve aileminde birçoğunda da astım var. Harikaymış vallahi kuzum.

Ben henüz almayı düşünmüyorum araştırmadım ama aklımda hep vardı alerjik astımım var diye ona uygun bir süpürge almak.

Fiyatıda çok iyi denk gelmiş o zaman :KK16:

Güzel günlerde kullan canım benimm.. Aklımda olacak bu ürün :KK12:

Bulunsun kuzum öneririm o zaman bizim ailede de var ve bebekler çocuklar için daha iyi olacağını söylediler 5 yıl garantili :21:Şansımıza iyi denk geldik yoksa origin olanını alacaktık alerjiyle pek alakası yoktu:KK53:

Bulunsun kuzum öneririm o zaman bizim ailede de var ve bebekler çocuklar için daha iyi olacağını söylediler 5 yıl garantili :21:Şansımıza iyi denk geldik yoksa origin olanını alacaktık alerjiyle pek alakası yoktu:KK53:

Evet tatlım çok çok iyi oluyor. Bazı makinalar çok iyi çekemediği için ve çekerkende tozu kaldırdığı için benim için tam bir felaket oluyor. Tıkanıyorum resmen nefes alamıyorum :26:

Şanslı günündeymişsin kıs :KK9: :KK12:

Evet tatlım çok çok iyi oluyor. Bazı makinalar çok iyi çekemediği için ve çekerkende tozu kaldırdığı için benim için tam bir felaket oluyor. Tıkanıyorum resmen nefes alamıyorum :26:

Şanslı günündeymişsin kıs :KK9: :KK12:

Şanslıydım vallahi:KK17:Al derim kuzum senin için çok iyi birde dyson kimse sorsan önerir filtre değiştirmiyorsun da daha ne olsun:KK16:

neynnn 1400 mü :KK52:

Canım pardon bu kendi kendine mi süpürüyor :KK9::KK9:

Hayırlı olsun, güle güle kullan :KK16: Çok beğendim özelliklerini filan ama beni fazlasıyla aşar :KK53:

hayırlı olsun tatlım güzel güzel süpür evini elektrikli aletler için acele etme ama biliyorsun gün gün değişiyorr kuzumm :KK16:

hayırlı olsun tatlım güzel güzel süpür evini elektrikli aletler için acele etme ama biliyorsun gün gün değişiyorr kuzumm :KK16:

Yetiştirmek adına kuzum yoksa acele etmeyeceğim de taksitle aldığımdan düğüne kadar anca yetişir diyorum daha mobilyası var beyaz eşyası düğün-kına çok iş var yani:KK53:Sağol canımcım daha güzelleri senin olsun:nazar::KK17:

Yetiştirmek adına kuzum yoksa acele etmeyeceğim de taksitle aldığımdan düğüne kadar anca yetişir diyorum daha mobilyası var beyaz eşyası düğün-kına çok iş var yani:KK53:Sağol canımcım daha güzelleri senin olsun:nazar::KK17:

valla en güzeli seninki oldu kuzum :KK60: benimki alındı bosch tan :KK1:

Herkese merhabalar:KK16:O kadar çeyiz topigi gezdikten sonra o kadar alınan şeyleri gördükçe insanın kendini durdurması pek mümkün olmuyor:KK52:Henüz azıcık çeyizciklerim ama aldıkça çogalır derler belki baktıkçada çogalır:KK9:Bunlarda benim henüz yaptıgım güzel başlangıçlarım hayallerim çok güzel birşeymiş bu çeyiz alışverişi taksitler bitsinde digerine geçeyim diye sabırsızlanıyor insan:kk77::KK69:Rabbim herkese gönlündekini almayı nasip etsin :nazar:bakalım begenicekmisiniz cicilerimi maşallah demeyi unutmayalım:nazar::KK16::KK17:

Yemek,pasta,fincan takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869273
Eki Görüntüle 869274

Çelik tencere setim 4'lü :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869277

Çatal-Kaşık-Bıçak takımım 12 kişilik :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869278

Düdüklü tencerem 6 LT:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869279

Çay tepsim,çay tabağım,çay bardağım 6 kişilik:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869300
Eki Görüntüle 869301
Eki Görüntüle 869322

Nevresim takımlarım :nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869326
Eki Görüntüle 869327

Havlularım 3'lü:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869328

Tavam:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869335

Saklama kaplarım 3'lü:nazar::KK16:
Eki Görüntüle 869336

Rabbim nasip ederse inşallah ev anahtarımız:nazar::KK69:
Eki Görüntüle 869337

:nazar::KK69:

Porland kadınlar günü kampanyasından yakalayabildiklerim süpürmüş herkes resmen :KK60:

Kahvaltı servis tabaklarım 6 Kişilik,Çay takımım 6 Kişilik :KK69:Birbirlerine uysun diye takım yaptım:KK9:İnternette modeli bulamadım kendim çektim:KK51:
Eki Görüntüle 1015688 Eki Görüntüle 1015690

Meşrubat bardaklarım 4 Kişilik kahvaltı takımına uyar diye düşündüm aşk kokuyorlar :KK69:
Eki Görüntüle 1015710

Meşrubat bardaklarım 6 Kişilik:KK69:yemek takımıma uygun aldım yemek takımında kenarlarında platin geçiyor o yüzden yukarıya eklenti halinde diğer ürünlerimi de ekledim :KK53:

Eki Görüntüle 1015713

Çatal-Kaşık-Bıçak takımım 6 Kişilik günlük-kahvaltı için aldım :KK69:
Eki Görüntüle 1015714

Nihalem :KK69:
Eki Görüntüle 1015717

Güzel bir takım olmuş mu bakalım sizin yorumlarınıza bırakıyorum kızlar :KK12::KK19:

6 lı paşabahçe kare meşrubat bardaklarım:nazar::KK69:

Renk olarak biraz daha saks mavisi gibi duruyor bende ki :KK9:

Eki Görüntüle 1050251

6 kişilik çay bardağı,6 kişilik çay tabağı ve 1 şekerliğimiz :nazar::KK69:

Eki Görüntüle 1050535 Eki Görüntüle 1050536

6 lı su-meşrubat bardaklarımız:nazar::KK69:
Modelin altı daha düz ama şekil böyle babam sağolsun hediye geldi :KK17:

Eki Görüntüle 1051824

Hepsini bir araya ancak böyle toparlardım :KK60::nazar::KK69:

Son düzenleme:
güzell günlerde kullan canımm çokk güzelllerrr insan çeyizleri gördükçe aldıkça alası geliyoo

X