Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde yengemin olmuyordu bir bucuk yıldır evli ve cok istiyorlardı Bi tane kadın var dediler gider gitmez hamile kalanlar varmış işte annem götürmüş kadın demiş ki zamı ve göbeği düşmüş dedı. Bardakla düzeltmiş bende inanmadım neyse adeti gectı bu ay test yaptı veeeee hamile kalmış arkadas lar

Gün geçmiyor ki hamilelik haberi almayayım, duymayayım, görmeyeyim az önce Eylül Öztürk ikinciye hamile diye okudum Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Çok zor artık başkaları adına sevinemez oldum kötü biri mi olmaya başladım ne, haber aldıkça içim burkuluyor

kendi haline üzülüyorsun olay bu

Bende bu.ünlüler heristedigu an hamile ya buna sasiyorum
Kac yasinda olursa olsun istedikleri an hamilelr.kafaya koydukları an hamileler

kendi haline üzülüyorsun olay bu

Bende bu.ünlüler heristedigu an hamile ya buna sasiyorum
Kac yasinda olursa olsun istedikleri an hamilelr.kafaya koydukları an hamileler

Bugün yine influencer dediğimiz sosyal medyada takip ettiğim birinin hamile olduğunu ve üni arkadaşımında hamile olduğu haberini aldım şaka gibi
Her gün ya her gün hiç bitmiyor hep hamile haberi almaktan yıldım
Ben psikolojik destek almaya karar verdim kaldıramıyorum artık

Kendi vücudumu bile tanıyamaz oldum iki aydır ne yumurtlama belirtisi yasıyorum ne akıntı nede başka birsey .. hayıt çayı içmeye karar verdim bugün .. umarım yoluna girer yolunda olmayanlar

Kızlar ben hamileyim
Size yazıyordum hep o kadar üstüne düşüyorduk eşimle,ilk defa bu ay kafamdan attim ve sanırım bebeğim geliyorsize tavsiyem rahat olun gerçekten kafadan atınca oluyor diyenler doğru diyormuş

Ne murlu sana kuzum rabbim kucağına almak nasip etsin insallah

Ay canım çok üzüldüm bende senin gibiyim bu ay o kadar duygusal oldum ki herseye ağlıyorum simdi senin yazını gördüm kendi kendime diyorım aynı benim gibi ismimizde aynı yine ağlamaya başladım sinirlerim bozuldu artık insallah ikimizde mutlu oluruz senin içinde dua edicem

Bu konuyu açalı 7 ay olmuş
Hala bebek yoğ ema yeter artığ yaaa
Kısır döngüye kapıldık gelen yok giden yok

Msjını yeni gördüm kuzum ama şükür sen ağladığın zaman hamileymişsin Ben bugün regl oldum daha kaldı yine

İiiiissssyyyyyyyyaaaaannnnnnn
halil sezai ye bağladım uleyn

Yav arkadaş napıyosam resmen olmuyor kafaya takmıyorum olmuyor takıyorum olmuyor .. anladım daha nasip değil ama yoruldum .. net yoruldum sıkıldım her ay umud biriktirmekten bıktım hep belirti aramaktan yıldım yıldım len yıldım

Sende dilek tesbihi yap kuzum ben hep dedim ki allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur bizimki dünya güzeli olcak diyordum hep gecike gecike 10. Ayımda oldu seninkide hala güzelleşiyor benim gözüm dualarım hep sende seninde yakındır olucak olucak

Allah razı olsun kuzum rabbim kimseyi sınamasın böyle birsey le dediğine de başlicam ben başka çarem yok
İnşallah tez zamanda isteyen herkese nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…