Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Olabilir neden olmasın bende daha çok sağ taraftan yumurtluyorum ama sol da olabilir.. Kasık ağrıları genelde ovülasyon belirtisi akıntıyla beraber

Suan bulunduğumuz ilçeden gidiyoruz yakında inşallah ☺☺ Gitmeden olmayacak belli
Bizim de istda olmadı eşim beyoğlu karakol amiriydii gece 1 den önce eve gelemiyordu ben ise sabah işe gidiyorum diye erken yatıyordum. Yumurtlama günleri birlikte olcaz diye kasıyorduk adamda iktidarsızlık başlamıştı stresten. Şimdi doğuda kücük yerde hep birbirimizle olunca ikinciye bile hamile kalınıyormus

Abouw ne taraftan yumurtlndigini da mi.bileblyorsnz
Evet canım bazen kasık ağrıları belırtı oluyor mesela ben gecen ay yumurta olusmusmu dıye dr kontrolune gıttıgımde bu ay sağdan yumurtlaman olacak demişti gerçekten sag taraf agrıdı demek ki hissedılıyor bazen

Olabilir neden olmasın bende daha çok sağ taraftan yumurtluyorum ama sol da olabilir.. Kasık ağrıları genelde ovülasyon belirtisi akıntıyla beraber
İnşallah bu ay tutar canım çok istıyorum artık bebek neden boyle oldum onuda bılmıyorum, ayrıca cevremde arkadaslarından hergun hamılelık haberı gelıyor ve bu benı bıraz uzuyor hoc anne olamayacakmısım gıbı hıssedıyorum

Maşallah cnm bizim de burda eşim sürekli görevde oluyor bir hafta görev bir hafta ev .. eve gelince de sadece çocuk için birlikte oluyoruz nerdeyse Yumurta takibi bile yapamıyoruz ya doktor yok bakalım inş yeni yer iyi olur

Benim de görümcemin bir komşusu canımı sıkıyor kadın resmen fobim oldu hayatımda 5 defa gördüysem 5indede bebek yok mu diye sordu.. Anlamıyorum nedir bu merak.

Benim de görümcemin bir komşusu canımı sıkıyor kadın resmen fobim oldu hayatımda 5 defa gördüysem 5indede bebek yok mu diye sordu.. Anlamıyorum nedir bu merak.
Oylelerıne ben zaten sinir oluyorum 4 yıldır evlıyız ama hazirandan beri bebek dusunuyoruz insanların on yargılı davranmalarından yoruldum bu surecte cok strese gırıyorum ve hep bunu dusunur oldum en yakın arkadasımla bıle bu durumu paylaşamaz oldum

Bugün kuzenime sadece dedim ki ‘kuzen ya bu ay da olmadı resmen ‘ bana diyor ki cok takıyorsun arkadaş taksam hergün derim her yolu denerim .. diyorum ki ‘ taksam her gün derdim ‘ diyor ki. ‘ biliyon sana diceklerimizi ondan demiyorsun ‘ .. o kadar kırıldım ki bide en yakın kuzenleriz nasıl düşünüyormuş ya . 2 seneye yakındır çocuk olmuyor bırakın da azıcık içime size dökeyim .. burada ki hanımlar ne kadar iyi ya halden anlayan başka ya

Paylaşamıyorsun ki, hemen kendilerinin ne kadar çabuk hamile kaldıklarınının hikayesine filan mağruz oluyorsun. Ya da klasik kafana takma, stres yapma, vs vs sürekli duyduğumuz şeyler. Zaten şuna inanıyorum bu yoldan geçmeyen bu yoldan geçeni anlayamaz. Ben sadece benimle aynı durumda olan arkadaşıma anlatabiliyorum herşeyi.. Yeter artık meraklı melehatlar bitmeyecek kadın tutmuş kaç senelik evli olduğumu hesaplamış diyor ki 3 sene olacak artık düşün bebek yapmayı... Sağol ya sende olmasan ne yapardım benim aklım o kadar çalışmıyor diyesim var ama diyemiyorum..

Ben artık bazılarını kırıyorum allah gunah yazmasın üstüne vazife olmayan seylere karısmaman senın için hayırlısı falan dıyorum bıdahada onunla denk gelmemeye calısıyorum napim. Bazende keske evlenır evlenmez basladaydık dıyorum

Bende artık yeri geldiğinde lafımı esirgemeyeceğim çünkü onlar bizi kırıyorlar. Evliliğimin ilk 1 buçuk senesi korunduk bizde nerden bilebilirdik ki böyle olacağını kader kısmet.. O zamanlar olsaydı zor olurdu sanırım hem evliliğe adapte olabilmek hem bebek bilmiyorum canım ya geçmişe takılı kalma herşey nasip.

Evet oyle malesef, inş olacak moral bozmuyoruz mesela büyük hissedıyorum bu ay Ben

Hamile kalmamız belki zaman alıyor, almaya devam da edebilir.. Ama hemen hamile kalabilenlere nazaran. Her mide bulanmasında şükredeceğiz her uykumuzdan bebek sesine uyanmamızda seve seve uyanacağız .. Seveceğiz çok seveceğiz ve asla isyan etmeyeceğiz çünkü çok beklemiş olacağız çok istemiş olacağız mucizemizi

Bizim burda bir laf var ‘ne kadar aç kalırsan kal karın doyduğu gibi unutulur ‘ bizim de aynı olur bence ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…