Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 aylık gebesin demi cnm ay ne güzel rabbim sağlıkla kucağına Almanı da nasip etsin inşaallah darısı da bize olsun

3 aylık gebesin demi cnm ay ne güzel rabbim sağlıkla kucağına Almanı da nasip etsin inşaallah darısı da bize olsun

Evet kuzu 3 ay oldu bile Amin teşekkür ederim, gebe kalmaya çalışan bütün kk arkadaşlarım dualarımda Rabbim tez zamanda sana da nasip etsin inşallah tarifi yok bu duygunun, ultrasondan çıktığım an özlüyorum küçük tırtılımı şimdi olmuş zıp zıp zıplıyor ama annesi gibi de inat doktor karnıma bastırdı biraz yer değişsin diye banamısın demedi

Ay maşallah ya elbet hepimize nasip olacak cnm en güzel ve kutsal duygu İşte
bende cok inadım demek bende olsa oda aynı olur
Rabbim hayırlı evlat etsin kuzum cok teşekkür ederim. Amin hepimize inşallah

Tabikide kullaaan birakma doktoruna git o der zaten eger klomene baslarsanda bana mutlaka yaz birde bak keciboynuzu pekmezi yedir esine keciboynuzunu yedirrr mutlakaa yesinnnn tum cerezlerden alin rondodan gecirin balla akristip esine yedir canim sifa olsun insalllaaah klomenle hamis kalan cok birde bende cikolata kisti vardi bu au öğrenmiştik onuda rabbim her isteyen kuluna nasip etsin dua et ayetel kursi oku birde klomenden sonra igne vuruyor doktor pes pese degrrlndirdik ara vermedik canim aklinda bulunsun

Masalllaaah bana zaman gecmicekmis gbi geliyor kalp sesini ne zaman duyarim meraklanıyorum pazartesi gidicem insalllaah sag salim sağlıcakla aliriz kucaklarimiza

Kuzum gidicem ama doktor acil olmadığı sürece bakmıyor ya ondan dolayı tereddütteyim birde eşim düzenli evde değil şimdi iğne vurdursam eşim göreve gitse boşa gitmiş olucak en iyisi sadece klomen kullanmak .. rabbim nasip ederse 3 aya tayin olucaz gittiğimiz yerde iyi bir tedaviye baslicam burda doktor Bile yok geçici süreliğine biri gelmiş ona da gidesim yok .. hakkımızda hayırlısı inşallah cnm

Insalllah canimmm.insalllah ummadigin zamanda hber alirsin

Bir Ayım daha boşa gitti gerçekten yoruldum nereye kadar böyle gidecek içim çok dolu of of

Evet canım aynen öyle sen aşılama ya da tüp bebek düşünmüyor musun
İkimci kez klomen+çatlatma iğnesi kullandım .. bu ayda boşa gitti sanırım doktor bundan sonra sı aşılama olacak demişti ama ilçedeyim imkanlar kısıtlı ondan dolayı bakalım nasip

İkimci kez klomen+çatlatma iğnesi kullandım .. bu ayda boşa gitti sanırım doktor bundan sonra sı aşılama olacak demişti ama ilçedeyim imkanlar kısıtlı ondan dolayı bakalım nasip
Anladım canım hastalık bitsin de bence git artık sende bende gidicem aşılama ya da tüp bebek için hangisini yaptıracağıma henüz karar veremedim

Anladım canım hastalık bitsin de bence git artık sende bende gidicem aşılama ya da tüp bebek için hangisini yaptıracağıma henüz karar veremedim
Bence kuzum önce aşılama deneyin eğer nasip olmassa tüp bebeğe geçersiniz .. sende yada eşinde bir sıkıntı var mı peki kuzum ?

Bence kuzum önce aşılama deneyin eğer nasip olmassa tüp bebeğe geçersiniz .. sende yada eşinde bir sıkıntı var mı peki kuzum ?
Yok canım hiç bir sıkıntı yok dediler yaptırmadığımız test kalmadı ama 15 aydır uğraşıyoruz hiç hamile kalamadım

Yok canım hiç bir sıkıntı yok dediler yaptırmadığımız test kalmadı ama 15 aydır uğraşıyoruz hiç hamile kalamadım
Bizde de oyle bir sıkıntı yok testler de ama olmuyor ya .. bende sağ tüp kapalı cıkmıstı ama oda bir ihtimal tam belli bişey de yok

Bizde de oyle bir sıkıntı yok testler de ama olmuyor ya .. bende sağ tüp kapalı cıkmıstı ama oda bir ihtimal tam belli bişey de yok
Sen bi hamilelik geçirmiştin hatırladığım kadarıyla yine kalabilirsin inşallah umudunu kaybetme ama mutlaka git doktora da tekrar hsg çektir tekrar tüp kapalıysa aşılama şansın da düşer canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…