Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razı olsun kuzum rabbim kimseyi sınamasın böyle birsey le dediğine de başlicam ben başka çarem yok
İnşallah tez zamanda isteyen herkese nasip olur
Bende aynı hala uğraşıyorum hiç hamile kalamadım bu çok zoruma gidiyo kimyasal bile yaşayamadım ya ne olacak sonumuz böyle 13 ayı geride bıraktık yok olmuyo

Hamile olanların nasibinde var bizim yokta ondan. İşin özeti bu kader arkadaşım.

Bende aynı hala uğraşıyorum hiç hamile kalamadım bu çok zoruma gidiyo kimyasal bile yaşayamadım ya ne olacak sonumuz böyle 13 ayı geride bıraktık yok olmuyo
Olmuyıo anam olmuyo inan bende cok yoruldum ya iki sene oldu tam tamına hiç mi denk gelmedi
İsyan değil sitem ama olmuyor İşte

Ben artık o özeti istemiyorum ama yoruldum cnm yine umut beslemek yine belirti aramak cok yordu ya
Evettt beni de yordu. 5 kaybım var hamile kalsam havalara uçarım ama acaba bu sefer neyle karşilaşıcam diye düşünürüm yani. Allah sabır versin bizlere

Evettt beni de yordu. 5 kaybım var hamile kalsam havalara uçarım ama acaba bu sefer neyle karşilaşıcam diye düşünürüm yani. Allah sabır versin bizlere
Amin kuzum amin ama neden 5 kayıp hep kimyasal mı oldu ? Cok üzüldüm adına benim de bir kimyasal oldu

Amin kuzum amin ama neden 5 kayıp hep kimyasal mı oldu ? Cok üzüldüm adına benim de bir kimyasal oldu
Canım bende çok sordum neden diye her ihtimalin peşinden gittim. Elle tutulur bişey yok. 2 kimyasal 2 boş gebelik 1 dış gebelik.
Başarısız 1 aşılama 2 tüp bebek denemesi. 40 bin liradan fazla masrafımız oldu. Gecenin ayazında imsak vakitlerinde oto garda güneşin doğmasını beklemek. Yorucu yolculuklar diş ağrısımı deyim baş ağrısımı Bebişim için birşeyi gözüm görmedi.Çok üzüldüm yıprandım. Herkes çektiğini bilir tabi. Rabbim hepimize kolaylıklar versin.

Allahım nasıl bir sınavdan geçmişsin rabbim yardımcın olsun ya herkesin çektiği kendine zor geliyor ama İnan cok üzüldüm sana rabbim tez zaman da sağlıklı hayırlı evlat nasip Etsin inşallah rabbim yardımcın olsun ya

İnşAllah canım benim. Diyorum bi nasip olsa hayırlısıyla kokusuyla unuturum herşeyi. Bekleyen bi embriyom var. Aslında devlet hastanesinde aşılama aşamasındaydım virüs çıktı. Allahın evladın yokluğuyla da varlığıyla da imtihan etmesin.

Amin canım. Amin benimde bir tüp kapalı çıktı güya gidip ameliyat olucaktım bu ay ama virüs herseyi alt üst etti .. hayırlısı böyle belki de cnm benim iki yıl oldu bebek isteyeli senin daha cok olmustur inşallah tez zaman da rabbim nasip eder

İnşAllah ya bizde alırız o güzel haberi.Sanada Allah kolaylık versin canım . Ben bi tüpümü dış gebelikte kaybettim. 4.5 yıl oldu benim başından beri korunmasız.

Ya ne çok yıpranmışsındır rabbim yardımcın olsun inşallah kendiliğinden olur en kısa zamanda

Şöle mesajını okudumda bian aklıma bikaç ay önceki halim geldi, evlendiğim ilk ay hamile kalan ben ikinci çocuk için tam 1.5 yılın sonunda hamile kaldım, şimdi nasıl kaldın dicen benim testlerim hep temiz çıktı ayda 2 kere adet göryodum düzenli, artık en son ocak ayında kadın doğuma gittim bana rahim kanseri olabileceğimi ve bu yüzden keteme gitmem gerektiğini söyledi çocuk istiyorsan kısırlık bölümüne git dedi ve gittim ordaki doktorda kısır olabilceğimi ve bu yüzden rahim filmi çekmem gerektiğini söyledi dünyam başıma yıkıldı hem kanserim hem kısır nasıl ağladık eşimle bi bilseniz neyse keteme gıttım 30 yaşın altındakilere bakmıyorlarmış 25 yaşındayım film çektirmek için adetimi bekledim şubatın 3 ünde gittim çektirdim filmim de temiz çıktı tüplerim açık sıkıntı yok ve o ay hamile kaldım kitapsız doktorlar gidip iki çift laf edicektim ama salgına dua etsinler hakkınızı helal edin uzun oldu bi parça ümit olmak istedim size belki film iyi geldi belkide artık vakti gelmişti herşeyin en iyisini rabbim bilir inş hiçbir kadının kucağı boş kalmaz, ümidinizi kaybetmeyin

Bazı doktorlar. Kafadan konuşuyor ya boş boş insanın dünyasını basına yıkıyorlar resmen
Hemde yasınız da genç çoğu kişi rahim filminden hemen sonra hamile kalıyor cok sevindim adınıza sağlıkla kucağınıza da alırsınız inş benim iki yıl oluyor ve sadec bir kere kimyasal yaşadım onun dışında bişey yok daha inş benim de sizin gibi bir mucize olur isteyen Herkese nasip olsun

Hic ümitsizliğe kapilmayin
Ben 4 yillik evliyim 4 yildir da hep hayalim anne olabilmekti cok.zor gunler geçirdim 3 bucuk yil vajinimustum.iliskiye giremiyorduk ha bugun ha yarin ha oburgun derken 3 bucuk yilim oyle gitti ekim.sonu yendim vajinismusu o zamandan beride hep bekledik acaba busefer oldumu gbisine vajinimuskende bisiler yapmaya calisiyordik hamile kalayim yeterki die bu sekilde hamile kalanda çoktu 3 bucuk yilll bekki hamileyim dedim belki tutar bellimi olur kendimi hep motivelendirdim olmadi yiprandim hergun agladim herkes gbi iliskiye giremiyorum die. Artik ertelemicem dedim.doktor yolunu buldum ve cok sukur rabbime kurtuldum
Marttafa klomene başlattı doktorum cok şükür rabbime hamileyim benim cevremde doguranlar olduuu bnnle evlenip . Ayriyetten 2. Bile yapan olldu kimi hamile kimisi ikinci çocuğuna bakiyor. Geciktiriyorsa mevlam guzellestiriyordur allahtan umut kesilmez dua edin. Ben bu ay bide esime keciboynuzu ve pekmezini yedirdim birde tum cerezlerden aldik ve rondodan geçirip balla karıştırdım catlatma ignemin yani yumurtlama gunumle birlikte pes pese 3 gun iliski oldu ondan onceki gunlerde pespese olan gunler oldu belirtilerim ise adet belirtilerim gbi ayni gohuslerim agridi ve sivilcelerim cikti suan idrarda bi koku var allah herkese eb kisa zamanda nasip etsin 4 yil sonra suan bana ruya gbi geliyor uyuyamiyorumm mutluluktan sizede en kisa zamanda nasio etsin mevlam

Maşallah sana kuzum vallah cok mutlu oldum adına bende eskiden vajinismus hastasıydım ama bir buçuk ay sürdü atlattık şükür ve iki yıldır da gebelik için uğraşıyorum bende bu ay klomen kullansam mı diye düşündüm durdum .. ama kullancam ya belki bu sefer olur rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin kuzum bana moral oldun inan rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahh

Yaşıyorsak her zaman umut var maşallah tebrik ederim sağlıcakla ilerlesin gebeliğin inşallah, ben 3 ayı doldurdum hala inanamıyorum ama ultrasonlarda büyüdüğüne şahit oldukça daha çok inanacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…