Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her yere de yazıyorum belki görmüşsündür yasamadığım belirti kalmıyo valla regl civarı. Şu an reglim cok rahatım çalısmalara başlarız ben yine isin keyfinde olurum regle 5 gün kala eteklerim tutuşur gebelik testi komidinin üzerinde yerini alır 🤦🏻‍♀️ yapmamak için mücadele edilir.... süreç böyle ama bu sefer kararlıyım. Yine klomene başliyorum ben nasipse çatlatma iğnesinin 15. Günü test yapmayı düşünüyorum regl olmamişsam. Bakalım neler görücez. 😘😘
Canım sabır bitiyor maaeleseg ama bu sefer olucaktır inşallah Allah ın izniyle 🤲☺️ Mümkünse yapma test cnm üzüntüden başka birsey e yaramıyor

Her yere de yazıyorum belki görmüşsündür yasamadığım belirti kalmıyo valla regl civarı. Şu an reglim cok rahatım çalısmalara başlarız ben yine isin keyfinde olurum regle 5 gün kala eteklerim tutuşur gebelik testi komidinin üzerinde yerini alır 🤦🏻‍♀️ yapmamak için mücadele edilir.... süreç böyle ama bu sefer kararlıyım. Yine klomene başliyorum ben nasipse çatlatma iğnesinin 15. Günü test yapmayı düşünüyorum regl olmamişsam. Bakalım neler görücez. 😘😘

Evet görmez olurmuyum canım 😊 ben kendimde belirti aramıyorum da evde test olunca rahat duramıyorum şimdi yok mecbur bekliyorum 😂. Hayırlısı inşallah bu ay güzel haberlzr alırsın 💕

Bu klomeni doktor tavsiyesi ile mi alıyorsunuz kızlar, ben hiç kullanamadım bikaç kere dc gittim oda önermedi. Yumurta sayın boyut iyi falan demişti acaba bende mi alsam 😂
Bide tedavi için adetin 2ci gün mü gitmek gerekiyor 🤷🏻‍♀️ ben bı ay giderim diyorum regli bitti nerdeyse 🙊

Bu klomeni doktor tavsiyesi ile mi alıyorsunuz kızlar, ben hiç kullanamadım bikaç kere dc gittim oda önermedi. Yumurta sayın boyut iyi falan demişti acaba bende mi alsam 😂
Bide tedavi için adetin 2ci gün mü gitmek gerekiyor 🤷🏻‍♀️ ben bı ay giderim diyorum regli bitti nerdeyse 🙊
Evt adetliyken gidiliyor tedavi icin😊

Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓
Ovulasyon testi yap hamile kalana kadar

Kızlar hepinize merhaba yumurtlama akıntısı 2-3 gun surermi yumurta akı kıvamında yapışkan halde adetlerım 28 gunde bir duzenli olur dunden berı bu akıntı var adet dongusunun 18. Günündeyım:KK16:

Kızlar hepinize merhaba yumurtlama akıntısı 2-3 gun surermi yumurta akı kıvamında yapışkan halde adetlerım 28 gunde bir duzenli olur dunden berı bu akıntı var adet dongusunun 18. Günündeyım:KK16:

Evet sürebilir o günler döllenmeye en müsait günler :KK54:spermler o sayede kolayca hedefe ulaşabilirr

B
Evet sürebilir o günler döllenmeye en müsait günler :KK54:spermler o sayede kolayca hedefe ulaşabilirr
teşwkkür ederim canım birde normalde genelde ben sağ tarftan yumurtluyorum ama bu ay sol tarafımda aşırı bir agrı batma ve dolgunluk var sol bacagıma dogruda hafif kasma oluyor bu sol taraftan mı yumurtladıgım anlamına gelıyor peki 😎

X