Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Demi maalesef hepsi doğurdu

Hay allahim hala gülüyorum kusura bakmayin.

Bizdede oyleydi cevremde herkes hamileydi ben kalamiyordum hepsi dogurdu ikinciyi yapti ben hala doguramiyorum. 5 sene gecti. Herkss colugunu cocugunu buyuttu simdi bnm junior i bekliyorlar.

Yani demem o ki ne zaman ne yasayacaginizi bilemezsiniz. Simdi uzuldugunuz seyler zamani gelir iyiki o zaman olmamiş dedirtir. Rabbim hayirlisiyla sizede yasatsin bu duyguyu hayirli zamanda

Cok teşekkür ederim canım öyle vallah allah ne nasip etse o olur tabi rabbim hepimize nasipteydin inşallahh bi kaç ay daha denemede kalıcaz baktık olmadı tekrar çektirmeyi düşünüyorum çünkü acıyormuş kapalı olsa .. allah analı babalı büyütsün o akrabanızın da Darısı da bizlere inşallah

Tabiki de öyle cnm herseyin yeri zamanı var cok sevindim adına sağlıkla büyüt inşallah benle evelenenler de ikinciye hamile olan var Napalım bize de böyle nasip oluyor inşallah o mutlu haberi bizde alırız

Aminn canım inşallah en kısa zamanda, yoksa dediğin gibi sabır da tükeniyor bir yerden sonra...

Konuyu yeni okudum ama sabır tükenmesi için daha çok erken bence.
Görümcemin komşusu 50 yaşında 30 senedir bekliyor bebek.
Hala sabrı var

Konuyu yeni okudum ama sabır tükenmesi için daha çok erken bence.
Görümcemin komşusu 50 yaşında 30 senedir bekliyor bebek.
Hala sabrı var
İnan o sabır değil umuttur tabi bizim erken belki 5 10 senemiz var daha bilemeyiz ama suan olmasını cok istiyorum ama olmuyor ya

Canım hsg sonrası 3 ay hamilelik ihtimali çok yüksek oluyormuş. Belkide kendini kastın tıkalı görüldü. Bence ovulasyon testide yap bu dönemde

Can üzme kendini ne olur tek tüple bile hamile kalan kadınlar var emin ol her nasip vaktini bekliyo teselliye ihtiyacın yoktur belki şuan ama şuan bende aynı durumdayım umudunu kesme hem biliyo musun böyle evladı olmayanlar için Rabbim öbür dünyada kocaman bi mükafat verecek hep kendimi öyle avutuyorum bir gün olacağına inanıyorum pek fazla diyebileceğim bişey yok aslında sadece seni çok iyi anlıyorum Rabbim büyük merak etme

Canım hsg sonrası 3 ay hamilelik ihtimali çok yüksek oluyormuş. Belkide kendini kastın tıkalı görüldü. Bence ovulasyon testide yap bu dönemde
Bnde öyle diyorum ama bakalım testle takip edicem kuzum inşallah iyi sonuç alırım

Canım benim ne kadar güzel dedin vallah evet teselli değil ama halden biz gibi olanlar anlıyor inşallah bizde o duyguyu tadıcaz sabır bitmeden hayırlı zaman da hayırlı evlat sahibi oluruz inşallah kuzum rabbim kalbimize göre versin tüm isteyenlere

Anca yaşayan bilir keşke böyle olmasaydı ama bunada hamdolsun keşke biz insanların elinde olan bişey olsaydı .Sen üzme o güzel canını bende artık kulak tıkadım etrafa kendimizi üzerek sadece kendimize zarar veriyoruz neyse sözün özü Rabbim en kısa sürede kabul etsin dualarımızı amin canım benim

Allah razı olsun canım cok iyi dedin kendimizi yıpratmaktan başka bişey yapmıyoruz böyle düşünerek .. hersey allah tan o en iyi zamanı da bilir elbet hepimize nasip olur inşallah kuzum Yolumuza bakıp duamızı çabamızı edelim yeterli

Amenna aynen öyle balım enazından sende kimyasal gebelik bile oluşmuş tabi ki iyi bişey değil keşke sağlıkla güzel sonuçlansaydı da ama işte bende o bile olmadı hiç (nerdeyse kimyasal olsun diye dua bile edecem Allah muhafaza aciz insanoğluyum işte)neyse hayat boş yolun sonu belli sen dua et her zaman bana da olur mu tabi bende bütün isteyenleri katacağım dualarıma kafanı şişirdim ya sanki hakkını helal et ❣

Bizde 2 ay denedik 3. Ay için ben soğan kürü yaptım ibrahim saraçoğlundan duyduğum 15 gün yapılıyomuş ama bem 10 gün yaptım adet bitince 2 gün sonra başladım yani 10 kasımda başladım 20 kasımda son kez içtim ve bu süre içerisinde yumurtlama günüme kadar sürekli eşimede banada 1 tatlı kaşığı propolis arı sütü bal karışımı içtik ve Rabbim biliyo hep dua ettik niyet edip 100 adet Allahümme Ya Evvelu 100 adet Allahümme ya semiu konuşmadan ardından dua ederek ve 100 Allahümme Ya Varis ardından dua bunu sanırım 3 veya 4 kez çektim ve niyet ettim 100000 tane La İlahe İllah için hala çekiyorum bunu çok şükür cumartesi günü öğrendim miniğimi yarın kısmetse ilk kez dr a gidicez ben denedim Rabbime çok dua ettim Bin şükür inşallah hayırlısıyla sağlıklıca zamanında alırız yavrumuzu kucağımıza Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah yardımım olur dua edin Allah rızası için miniğm içinde

Canım benim ya evet kimyasal iyi birsey değil ama İnan 3 gün sürdü ve nasıl mutluydum tabi gidince hüsran sinirden telefonumu bile kırmıştım o zaman allah affetsin tabi Herseyin hayırlısı kuzum ederim tabi herzaman en güzel dua herkes için edilen duadır Allah büyük kuzum

Ay maşallah size ya sabrınız şükrünüze hayran kaldım allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ne güzel yapmışsınız bende soğan suyu içmeyi düşünüyorum vallah bakalım nasip canım benim dualerı da edicem cok sağol kuzum benim Allah razı olsun isteyen herkese inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…