Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maalesef öyle cok ağır hissediyorsun bazen hayatı yaşamı ne bilim olmuyor bide neden diyorsun ama elinde bir cevapta yok

Insaallah olucak canim tez bir zamanda,Allah buyukdur

Duygularım darma dağın anlatamam ki Sanırım depresyonun dibine vurmuş bulunmaktayım

Kımyasal olması demek hamıle kalabılıyorsun demek tekrarı olacakdır ınsallah saglıklı olur sonrası bende kımyasal gecırdım uc ay sonra tekrar hamıle kaldım ustelık ılac kullanarak polıkıstık over oldugum halde bır sorunun varsa tedavı onerırım yoksa olacakdır ınsallah sabret

Yalnız değilsin canım ne yapsak olmadı bebeğimiz. Cevremde herkes hamile hepsiyle aynı yaştayım ve çoğu 2. Bebeğine hamile

Maşallahh cnm allah bağışlasın inşallah Evet olacaktır ama sabır yok bazen cok kötü oluyorsun ama geçecektir bu günlerde

Bugün de böyle geçti bakalım yarın rahim filmi çektirmeye gidiyorum .. olur mu olmaz mı bilmiyorum belki de doktor çektirme diyecek .. ilerde bu yazdıklarımı okuyup Güler miyim acaba ?? Şükür bu günlerde geçmiş gitmiş der miyim ? Çocuğum olur mu mesela .. yada ne bilim mesleğim olur mu sonunda Aklımda cok soru var ama cevap yok tabi .. iyi geceler bana olsun

sınav dunyası da işte..esım ılk basta ıstemedı 2,5 yıl . dedım kı ha deyınce olmaz bak pko luyum.. nıtekım de oyle oldu 1 yıl boyunca her gun denedım olmadı 1 gun arayla denedım olmadı kocama ne kızdım o donem.. 3 yıl kaybettım bıyolojık saat ıslıyo bak dedım ....derken 1 yıl sonunda oldu o da dusukle sonuclandı.. zar zor olcak yıne doktorun dedıgıne gore bakalım...düşünüyorum.. yaş gelmıs 30 a artık mılletın 3. cocugunu yaptıgı donem elde avucta sıfır.. kı 4 cocuk falan ısterdım hep evel ezel bolluga bak hele. hadı yanlıs bısı demıyım steme gırer dıyorum hayırlısı dogsun dıye allah bekletıyordur dıyorum..
cok acıtıyor be :)) elımı uzatıp sevsem bı cocugu sen de yap da kendınınkını sev dıyolar :) karnımı gosterıp yok mu dahaa cok bekleme yap .. neden su yap kelımesı meshur oldu bılmıyorum kı ben yapınca oluyomus gıbı .. ama cidden ınsanların hamileeeyım suprızıne sevınemıycegımı sanmaları daha uzucu.. bunu hıssettırmelerı... kısakanclıktan öluyomusum gibi.. kötü işte.. üzülmemek cok zor. sabretmek gerek illa ki de...
ılk ben evlendım cevrede nerdeyse hepsının cocugu var cogu da yıne hamılee..
allahtan oyle el acıp aglaya zırlaya dua edıp ıstedıgım tek sey buydu neden olmadı ki dıyorum kendımı susturuyorum hemen... amaannnn gonul ıste bu .. çok zor ... bakalım veren allah alan allah.. bızım de duamızı kabul edecektır ınsallah bı gun. hayırlı evlat versın rabbım saglıklı sıhhatli.. hepimize insallah...

Rahim filmi için randevu aldınız mı konuyu yeni takip etmeye başladım da rahim filmini her zaman çekemiyorlar adet bittikten 3 gün sonra çekiyorlar bende haftaya pazartesi rahim filmi çektiricem anestezili çektiricem

Allah hepimize sabır ve güç versin vallah işimiz cok zor cok üzüldüm Sana hal den anca bilen anlar benim içinde zor geçiyor ve bugün öğrendim ki bir tüpüm kapalı imiş tedavi de yokmuş güya allah ım hepimizi bişeyle sınıyor İşte .. %50 ye indi hamile olma şansım allah yardımcımız olsun inşallahh

Rahim filmi için randevu aldınız mı konuyu yeni takip etmeye başladım da rahim filmini her zaman çekemiyorlar adet bittikten 3 gün sonra çekiyorlar bende haftaya pazartesi rahim filmi çektiricem anestezili çektiricem
Aynen adet bittikten 1 hafta sonra çektirmen lazım canm randevu aldım ve çektirdik 1 tüpüm kapalıymış

çok üzgünümm rabbim benden once sana versin insallah ..amin

Herkes hamile dediginizde mubalaga yapiyorsunuz sandim ama kaynananiz beni baya bir güldürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…