Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle şey mi olur canım rabbim hayırlı zaman da hepimize nasip etsin kuzum 🤲🤲☺❣
aynı seyı ıstıyoruz ya hanı bırı ıcın yurekten daha fazlasını ıstemek daha once onda olsun demek dua kabul oluyomus oyle demek istedim. :)) tabıkı allahın hazınesı buyuk herkese yeter . bı kac ay sonra konusacagımız sey ınsallah keseyı gordun mu ay ben kalbını duydum yok efendım kız olsun erkek olsun saglıklı olsunlar da :p hayaali bile guzel bee:KK70: ınsallah yarabbıııı kım dua edıyorsa kabul et hayırlısıyla yarabbı :)

aynı seyı ıstıyoruz ya hanı bırı ıcın yurekten daha fazlasını ıstemek daha once onda olsun demek dua kabul oluyomus oyle demek istedim. :)) tabıkı allahın hazınesı buyuk herkese yeter . bı kac ay sonra konusacagımız sey ınsallah keseyı gordun mu ay ben kalbını duydum yok efendım kız olsun erkek olsun saglıklı olsunlar da :p hayaali bile guzel bee:KK70: ınsallah yarabbıııı kım dua edıyorsa kabul et hayırlısıyla yarabbı :)
Öyle kuzum hayali bile cok güzel ya allah nasip ederse kurban kesilen şükür için yeter ki Allah nasip etsin ☺️☺️❣️❣️🤲. İniallah sana da bana da hepimize nasip olur canım ya 👶🏻👶🏻👶🏻

Canım benim ya evet kimyasal iyi birsey değil ama İnan 3 gün sürdü ve nasıl mutluydum tabi gidince hüsran sinirden telefonumu bile kırmıştım o zaman allah affetsin tabi 🤲🤲❣️☺️Herseyin hayırlısı kuzum ederim tabi herzaman 💋 en güzel dua herkes için edilen duadır 💋❣️❣️ Allah büyük kuzum
Böyle güzel insanları tanımak çok güzel oldu hakkımızda hayırlısı canımcım😍😘

Öyle ama sabır bitti biraz 😫 bakalım nasıl oluyo
Ya ne zaman sabrin bitti arkadasim ya ben 7 yil ugrastim 4 kere kurtaj oldum bir kere dis gebelik gecirdim tum hamileliklerim sonlanmak zorunda kaldi kullandigim igneler fizan a yol olur bukadar cabuk pes etmeyin ayni seyleri hissettik agladik ama daha cok basindasiniz yapmayin bırakmayın kendinizi ya

Bu konu ilk açıldığını hatırlıyorum kızlar ben de o gun hastaneden cıkmıştım 2 senedir istiyordum klomen kullanmıştım yumurtalarımın çatlamadıgını tüp bebek yaptırmamı soylediler. Ağlayarak eve geldim ve artık umudu da kestim hiçbişey yaptırıyorum olursa olur dedim. Ve tam 1 ay 15 gun sonra 4 haftalık hamile oldugumu ogrendim. Allah ın işi. Herşey Allah tan doktor falan hikaye. İnşallah sizlere de nasip olsun. Rabbim kucaklarınızı doldursun. 💕

Bende pko var ve nasıl geçecek bilmiyorum. Nasıl tutturcaz bebeği

Ya ne zaman sabrin bitti arkadasim ya ben 7 yil ugrastim 4 kere kurtaj oldum bir kere dis gebelik gecirdim tum hamileliklerim sonlanmak zorunda kaldi kullandigim igneler fizan a yol olur bukadar cabuk pes etmeyin ayni seyleri hissettik agladik ama daha cok basindasiniz yapmayin bırakmayın kendinizi ya
Allah yardımcın olsun peki bebek oldu mu bu kadar şeyden sonra ☹️ Canım tabiki de sana göre yada böyle şeyleri yaşamış insanlara göre bizimki ne ki ama belki bizimde böyle olacak ne bilim insan şimdiden yoruluyor ya 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️😞

Bu konu ilk açıldığını hatırlıyorum kızlar ben de o gun hastaneden cıkmıştım 2 senedir istiyordum klomen kullanmıştım yumurtalarımın çatlamadıgını tüp bebek yaptırmamı soylediler. Ağlayarak eve geldim ve artık umudu da kestim hiçbişey yaptırıyorum olursa olur dedim. Ve tam 1 ay 15 gun sonra 4 haftalık hamile oldugumu ogrendim. Allah ın işi. Herşey Allah tan doktor falan hikaye. İnşallah sizlere de nasip olsun. Rabbim kucaklarınızı doldursun. 💕
Allah ın işi işte kuzum cok mutlu oldum adına rabbim sağlık versin ve konuyu açan ben hala uğrasan ben 😅😅 ara ara şükür eden ara ara sitem eden yine ben 😅😅😅

Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin insAllah 🤲 konu sahibesi sağlıkla hayırlı vakitte bebeğin olur insAllah 🤗 zor bekleme süreci daha fazla bekleyenler var elbet ama bende bı buçuk sene yiprattim kendimi Rabbim ol dediği zaman oluyor biz naparsak napalim

Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin insAllah 🤲 konu sahibesi sağlıkla hayırlı vakitte bebeğin olur insAllah 🤗 zor bekleme süreci daha fazla bekleyenler var elbet ama bende bı buçuk sene yiprattim kendimi Rabbim ol dediği zaman oluyor biz naparsak napalim
Cok teşekkür ederim cnm amin inşallahh isteyen herkese ve bana da nasip olur 🤲🤲💋🌺 allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin kuzum ❣️ 👶🏻

Cok teşekkür ederim cnm amin inşallahh isteyen herkese ve bana da nasip olur 🤲🤲💋🌺 allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin kuzum ❣ 👶🏻
Amin insAllah canım 🤗 her nasip vaktine esir cidden vakti geldiğinde her olumsuzluga rağmen nasip ediyor Rabbim umutsuz olma insAllah olacak

X