Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok haklısın canım

Biz 2 yıl tedvi görüyorken bi arkadasım suan istemiyorum calısıp borc toparlıcaz dedi. Sora ben tüp bebekle hamile kaldım kız da korunmayı braktı ve bıraktıgı ay gebe kaldı. İnan hamile olmama ragmen üzüldüm Allahım neydi bizim günahımız da bunu reva gördün diye... şimdi kardeş düşünüyoruz ve sil baştan bir de farklı şehire taşındık tüp bebek merkezinden, nasıl dönüp oralara izinleri ayarlayıp yapacagız? Tutacak mı? Ölüyorum stresten yine

Merhaba kızlar.biri bana yardım etsin lütfen bu ay soğan kürü uyguladım ve adetim gecikti. Dün hafif pembemsi çok ama çok az şekilde kan gibi akıntım oldu. Halada adet görmedim. Gögüslerim çok hassaslaşdı. Bazal vücut ısımda 5-6 gündür 37.3 sizce hamilemiyim? Lütfen yardım edin

Biliyorum çok zor ama sen kafana çok takıyosun anladıgım kadarıyla. Gercekten kafandan silmeye çalış başka şeylerle meşgul ol inan bebegin kendiliginden gelecek
Canım vallah Genelde taktığımı pek düşünmüyorum ama bazen hersey üst üste geliyor ya birden her yerden hamilelik haberi alır oldum üstüne de yine ve maalesef adet oldum şimdide rahim filmine giricem .. yoruldum sanki ya

Canım vallah hamilelik belirtilerine benziyor hadi inşallahh ... hiç gecikme oluyor muydu peki

Gerçekten bazıları cok kolay oluyor gebe ama biz uğraş dur ya allah kolaylık versin bide tüp bebek daha zor belki ama şükür oluyor inşallah tekrardan nasip olur kuzum ya

Bende ayni durumdayim yemin ederim.10 yildir artikkkkk duramiyorumm.1 kez 2013 hamile kaldim,ilerlemesi durdu.2018 tup bebek yaptirdik sonuc negatif.bu yil nisanda kaldim bu seferde bos hamilelik oldu.neden ya nedennn

Neden test yapmıyorsun ay hadi inşallahh canım kaç gün gecikme oldu

Çünki bende her 2 yumurtalıkta çikolata kisti var. Hamile kalma şansım 50% oranında ve ben inanmak istemiyorum. Hep adetimden 3,4,5 gün öncesi test yapıyordum neqativi görünce üzülüyordum. Şimdi gecikme olması bile inandırıcı gelmiyor ya neqativ çıkarsa naparım..

Bende ayni durumdayim yemin ederim.10 yildir artikkkkk duramiyorumm.1 kez 2013 hamile kaldim,ilerlemesi durdu.2018 tup bebek yaptirdik sonuc negatif.bu yil nisanda kaldim bu seferde bos hamilelik oldu.neden ya nedennn
Rabbim sabır versin ya gerçekten hep hayal kırıklığı olmuş bnde 4 ay önce kimyasal gebelik geçirdim İnan o kadar üzüldüm ki bide görümcemle aynı anda kalmıştık ben düşük yaptım şükür o devam etti içim hep buruk

Allah isterse olur canım vallah cesaretini topla ve yap en azından bu kararsızlıktan kurtulursun inşallah vardır

Allah isterse olur canım vallah cesaretini topla ve yap en azından bu kararsızlıktan kurtulursun inşallah vardır
Bide affedersiniz dün 2 damlalık çok açık pembemsi kan gördüm peçeteye silinince. Ondan sonrada hiçbişey olmadı kanama olmadı adetde olmadım o yüzden cesaret edemiyorum.

Amin canim size de insallah.biz de eltim,esimin kardesi ve ben ayni anda kalmisdik 2013de.onlarin 3cu cocuklariydi ama benim ilk hamileligimdi.onlarda devam etdi sukur simdi okula basladi cocuklar.benimki de dursa kocaman olurdu simdi

Amin canim size de insallah.biz de eltim,esimin kardesi ve ben ayni anda kalmisdik 2013de.onlarin 3cu cocuklariydi ama benim ilk hamileligimdi.onlarda devam etdi sukur simdi okula basladi cocuklar.benimki de dursa kocaman olurdu simdi
Allah yardımcın olsun cok üzüldüm aşına rabbim tez zaman da nasip etsin inşallahh

Allah yardımcın olsun cok üzüldüm aşına rabbim tez zaman da nasip etsin inşallahh
Cok sag ol canim.insallah sana da Allah yardimci olur.bak uzulme sakin yeni evlendiniz bize bakilirsa.sabr et azacik,olur Allahin izniyle.probleminiz ne?bizde sebepsiz diyorlar ama mutlaka vardir bir sebep

Çok isteyince görüyor insan, neden bende değil de başkalarında oluyor bi ben mi kalamıyorum? Düşüncesi oluyor çok iyi anlıyorum... eskiden dikkat bile etmezdim ben kim hamile kim değil. Gerçekten birşeyi çok isteyince olmuyor, ve çevrende o çok isteğinden olanlara gıpta ile bakıyorsun.

Cok sag ol canim.insallah sana da Allah yardimci olur.bak uzulme sakin yeni evlendiniz bize bakilirsa.sabr et azacik,olur Allahin izniyle.probleminiz ne?bizde sebepsiz diyorlar ama mutlaka vardir bir sebep
Allah razı olsun. Cnm hepimize Allah kolaylık ve sabır versin olacaktır elbet ama ne zaman Bizde bi sorun yok dediler eşimde varikosel vardı ameliyat oldu ama çocuğa engel değildi yine de oldu .. sonra bende kimyasal gebelik yaşadım 3 gün sürdü o heyecan .. amenna buna da şükür ama sabır bitiyor iki sene olmuş herkes in bebiş oluyor bu duyguyu tatmayı cok istiyorum ve hamile kim varsa tabrik ettiğim gibi Allah sana da versin diyor .. bu laf cok zoruma gidiyor sanki bana öyle desinler diye diyom Offffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…