Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet zorlu bir hamilelikti hatta ucuzlerdi ama ikisini kaybettim simdi 3.5 yasinda kizim yine ben kazandim ya hemde i kadar zeki akilli bir cocukki sarisin renkli gozlu buyumuste kuculmus vazgecme iyi bir dr git sebeb varmi ogren varsada tedaviye basla ben 16 tup bebekte 1 saglikli cocuk tuttursum zor evet geriye baktigimda iyiki yapmisim dedim cok cnm yandi ama degdi ya

Vay be maşallah azmine allah sağlık versin yavruna da cnm şimdi benim dert yanmam senin yanında hiç bişey vallah allah hepimize hayırlı olanı versin inşallah Ne güzel ya başarmışsın sonunda cok şükür

Olacaktır elbet bnde istiyorum ama bakalım ne zaman nasip oluyor . Sen soğan kürü yap hele pko için
Soğan kürü çok yaptım. Yapa yapa vıcudum bağışıklık kazandı galiba artk etki etmiyor

Soğan kürü çok yaptım. Yapa yapa vıcudum bağışıklık kazandı galiba artk etki etmiyor
Hmm için soğan kürü dolmuş desene bende gece soğan suyu içiyorum sabah aç karnına da bal polen arı sütü içiyom

Bugün köye gitmek üzere arabaya bindim neyse annemin kuzeni oturdu yanıma (kendisi 50 yaşında var ) bana diyor
- niye çocuk yapmıyon
-allah nasip etmedi daha
-sen niye böyle zayıflamışsın
-spor yapıyorum
-ay spor senin neyine evlenmişsin zaten spor yapma
-iyide teyze asıl evlenince kendimizi salmamamız lazım bnce
-yok kilo al hemende çocuk yap hekim e git karışım yapıyorlar yiyorsun hemen oluyor çocuk
- ama eşim düzenli evde kalmıyor ki olurdu yoksa sağlıklıyız ikimizde
-çabuk çocuk yapın boş boş geziyon
Allah için orda moral yine sıfır oldu yok zayıflama yok çocuk yap yok bilmem ne oysa spor ve diyet uyguluyorum boyum 1.70 kilom 60 zayıfta değilim ama off yoruyorsunuz beni ya

Aman ne takcan onlari. Onlar kendi dönemleri gibi biliyor

Güldürdün beni kız bizim de her eşimin köyüne gidişimizde duydugumuz laflar bunlar valla bıktık usandık

Güldürdün beni kız bizim de her eşimin köyüne gidişimizde duydugumuz laflar bunlar valla bıktık usandık
Öyle canım Türk zihniyeti işte bu yabancılar kızım çocuk yapmayın önce gezin eğlenin sonra ama bizimkiler hemen çocuk yapın çocuk evin neşesi bilmem neyi

Öyle canım Türk zihniyeti işte bu yabancılar kızım çocuk yapmayın önce gezin eğlenin sonra ama bizimkiler hemen çocuk yapın çocuk evin neşesi bilmem neyi

Sorma ya hiç bezini mamasını da düşünen yok valla yapın da sevek derdindeler

Bende aynı senin gibi dertliyim bizle ayni evlenen ark. Hamile bizden sonra evlenler hamile 1 aylık evli kuzenim hamile deli olcam ya 2 yıldır olmadı olmuyor

Bende aynı senin gibi dertliyim bizle ayni evlenen ark. Hamile bizden sonra evlenler hamile 1 aylık evli kuzenim hamile deli olcam ya 2 yıldır olmadı olmuyor
Gerçekten olmuyor ya suan bal polen arı sütü de içiyorum ama boşa içiyorum sanki ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…