Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bana hormon degerlern yüksek geldi adetin kacinci günü yapildi bu

Allah tüm isteyene nasip etsin.. gorumceminde 10 yildir olmuyor. Pes etmiyor savasmaya devam.. bende 3 yil bekledim..
Bakalım cnm benim gibi olan o kadar bayan var ki yeri geliyor insan bunalıyor yeri geliyor savaşıyor umarım hepimize nasip olur canım ☺

Hee onu bilemem. Daha düzene grmemistir. Canım bikere olmuş bidaha olacaktır. Bak ben nokta atışı yapıyrm bi senedir hiç olmadı hangisne sevinelm hangsne üzülelm
Nasip olmayınca olmuyor napsak elimiz boş kalıyor bugün çok dua ettim isteyen herkese nasip olsun dedim İnşallah sana da bana da nasip olucaktır kuzum

Evet öyle ama işte insan birşey yaşadığında hep aynısı olacak zannediyor..Allah korusun ❤
İnşallah bir daha aynısı olmayacak bizde sevinicez canım bugün arkadaşıma gittim 7 aylık hamile insan özeniyor ya Bide ilgi duyunca sanki sana acır gibi bakıyorlar allahım

İnşallah bir daha aynısı olmayacak bizde sevinicez canım bugün arkadaşıma gittim 7 aylık hamile insan özeniyor ya ☺☺Bide ilgi duyunca sanki sana acır gibi bakıyorlar allahım

İnşallah tatlım, sorma ya korkumdan kucağıma bebek alıp sevemiyorum aa aceba istiyor da olmuyor mu diye düşünecekler diye.. Pozitif olmaya çalışıyorum ama sabrım tükeniyor yavaş yavaş..

İnşallah tatlım, sorma ya korkumdan kucağıma bebek alıp sevemiyorum aa aceba istiyor da olmuyor mu diye düşünecekler diye.. Pozitif olmaya çalışıyorum ama sabrım tükeniyor yavaş yavaş..
Aynı durum bende de var cnm sabır tükeniyor herkes yanlış anlıyor aman ne bilim bacım sonuç iyi olur inşallahh ya

Kesinlikle katılıyorum sana cnm mümkünse ilk bize versin olandan önce
Benim bitane var işte
Ondan kenarda sıramı bekliyorum. Geçen ay burdaki hiç çocugu olmamış olanlara benim sıramdan savıp versin diye dua ettim . Ben de çok istiyorum ama daha çok isteyen hiç tatmayanlar var... ben bi sene daha huzurla uyusam geceleri incilerim dökülmez

AY canım ya ne kadar güzel düşünmüşsün umarım hepimize nasip olacaktır bakalım cnm allah ın izniyle sen şimdilik güzel uyu biraz biz uykusuz kalak

AY canım ya ne kadar güzel düşünmüşsün umarım hepimize nasip olacaktır bakalım cnm allah ın izniyle sen şimdilik güzel uyu biraz biz uykusuz kalak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…