Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa ben sperm sayısıyla alakalı sandım çok pardon aşılama eğer sigorta varsa 700 tl sigorta yoksa 1200 civarı ama tüp bebek sigorta varsa 4000 yoksa da 7000+ilaclar birlikte 11 bin tl tutuyormus

Aşılama bize uygun değil direk tüp dendi . Şöyle bişey var yaşadığım şehire tüp bebek açıldı devlette ama orada o kadar çok tanıdık çalışan var ki gidemiyoruz. Biz köyde yaşıyoruz burada tüp bebeği sanki başkasının çocuğunu almış gibi görüyorlar

Kızlar selam hepinize nasılsınız iyi misiniz bakayım bunlqr benim kan sonuçlarım anlayan varsa bakabilir mi ?? Doktor hersey iyi dedi ama yine de .

Eklentiler

• D21BD09E-C137-4DC3-9E1E-1D7A42EC3CF6.jpeg
    113,2 KB · Görüntüleme: 41
  • 7CD89561-6C12-43A6-80DD-20EB426133C9.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 41
Bugün hazreti peygamber efendimize su taşıyan seyyid Ömer Halil türbesine gittim kızlar suyu şifalıymış ve dualar kabul oluyormus komşum götürdü hepinize ve kendime dua ettim tez zamanda hayırlı evlatlar için Hadi inşallahh

Insallah canim insallah okdr cok istyrm ki anliysndr beni hergun surekli bunlari arastryrm snra cpk ustelyrm die kendimi sucluyrm
İnan seni çok iyi anlıyorum ve elde olmadan merak edip kendi kendini yiyorsun maalesef Meryem ana otunu duydum bende onu araştırıyorum bakalım

Kızlar selam hepinize nasılsınız iyi misiniz bakayım ❣ bunlqr benim kan sonuçlarım anlayan varsa bakabilir mi ?? Doktor hersey iyi dedi ama yine de .
Konunuza bakarken gordum. D vitaminine bakilmadi mi acaba? Bende pcoluyum 3. Senemde kizima hamile kaldim tedavi ile. Bu gebeligimde de 15 kg verince ve d vitamin ilacim bitince oldu

Konunuza bakarken gordum. D vitaminine bakilmadi mi acaba? Bende pcoluyum 3. Senemde kizima hamile kaldim tedavi ile. Bu gebeligimde de 15 kg verince ve d vitamin ilacim bitince oldu
Güya bakıldı ama bilmiyorum İnan daha iyi bir doktora gidicem ama şimdilik bu testleri tuttu doktor .. maşallah cnm sağlıkla büyüt inşallah ..

Gülsem mi uzulsemmi bilemedim simdi . Allah hayirlisini versin ...

Güya bakıldı ama bilmiyorum İnan daha iyi bir doktora gidicem ama şimdilik bu testleri tuttu doktor .. maşallah cnm sağlıkla büyüt inşallah .. ☺
Allah tüm isteyene nasip etsin.. gorumceminde 10 yildir olmuyor. Pes etmiyor savasmaya devam.. bende 3 yil bekledim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…