Gebeliğe Hazırlık Neden herkes hamile 😭 neden olmuyo

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya herkes mi hamile olur arkadaş 😫 kapı komşum hamile yakın iki arakadsım hamile görümcem hamile ablam Doğum yaptı kaynanam bile doğurdu (42 sinde ) yukarı komşum (1 aylık evli ve bana diyo ki bebek istiyoruz . Yarın bi gün oda hamile kalır 😣😣 bnde geçen ay kimyasal geçirdim ve 1 buçuk senedir olmuyo 😭😭 bir tane arkadaşım da çok istiyo 1 yıldır deniyor ama kız kardeşi (1bucuk aylık evli ) suan 2 buçuk haftalık hanileymiş oda ayrı üzülmüş . Tabi hepsinin sağlıkla doğsun ama sabır yok .. bana isyan etme sabır et demeyin İnan’ın isyan değil ama sabır bitti galiba 😰😰 allahım neydi günahım tırırııırı rıı günahım neydi allahım 🤲🤲🤲 rabbim nasip eyle hepimize Allah ım 🙏😓😓😓
Canım anlıyorum seni ama beterin beteri var. Kendi durumum İçin de beteri var demeye çalışıyorum.

Sen 1,5 yıldır hamile kalamıyorum diyorsun, ben 1,5 yıldır 2 kez hamilelik 2 kez erken Doğumla bebeklerimi toprağa verdim.

Dua ederken hayırlısı, sağlıklısı demeyi unutmayalım. Hamile kalıp kaybetmektense hamile kalmamış olmayı yeğlerdim.

Ve stres yapma kendine. Gebeliğe odaklandıkça hayatını ona göre düzenledikçe olmuyor.

Naçizane tavsiye akışına bırak, her zaman daha zor durumların olduğunu unutma. Rabbim gönlüme göre verir inşallah 🙏🏻

Canım anlıyorum seni ama beterin beteri var. Kendi durumum İçin de beteri var demeye çalışıyorum.

Sen 1,5 yıldır hamile kalamıyorum diyorsun, ben 1,5 yıldır 2 kez hamilelik 2 kez erken Doğumla bebeklerimi toprağa verdim.

Dua ederken hayırlısı, sağlıklısı demeyi unutmayalım. Hamile kalıp kaybetmektense hamile kalmamış olmayı yeğlerdim.

Ve stres yapma kendine. Gebeliğe odaklandıkça hayatını ona göre düzenledikçe olmuyor.

Naçizane tavsiye akışına bırak, her zaman daha zor durumların olduğunu unutma. Rabbim gönlüme göre verir inşallah 🙏🏻
Çok üzüldüm adına ya allah sabır versin canım allah yardımcın olsun inşallahh 🙏🙏

Evet zor durumlar var kendime kızıyorum İnan yaşadığım ne ki arkadasım 5 haftalık hamileymiş ve düşük oldu 😰😰 o kadar üzüldüm ki İnan herkesin yaşadığı kendine zor geliyor 😞

Rabbim tez zaman da hepimize nasip etsin inşallahh 🙏🙏🙏

AYDER yaylasından sevgiler kızceler ❣️❣️

Ben 1 haftadır gezmekten giremedim buraya 🤗🤗

Son durumlar nedir bakayım ❣️ Bugün doktora gittim bakalım nasip akışına bıraktım şükür 💃🏻💃🏻

Eklentiler

• 7F24DCEC-4E40-491F-9F76-68F5FD407B64.jpeg
    7F24DCEC-4E40-491F-9F76-68F5FD407B64.jpeg
    223,3 KB · Görüntüleme: 51
Ne güzel canım kafa dağıt bende öyle yapiyorum bu hafta sonu küçük bir kaçamak yapacağız otel ayarladık 😅. Kimyasal'dan 27 gün sonra adet oldum bir iki güne biter, çalışmalara devam edeceğiz.

Kızlar sizi cok anlıyorum bende bes yıl boyunca ıstedım bır kere hamılr kaldım 12.haftada düştü. Aglamaktan helak oldum sonra bırdaha hamıle kalamıcam dıye dusundum hep ama oldu bes yılın sonunda allaha sukurler olsun sakın ısyan etmeyın ben kendımı herkesten soyutlamıstım. Cunku kım ne derse desın batıyordu. O kadar ıstedıgımı bebek kaybettıgımı bıldıklerı halde gozume gozume soktular hamılelıklerını bebeklerını. Gıdıp gormesem whatsapp grubundan yolladılar kımı aradı haykırarak hamıleyım dedı kımı dusugumden 3ay sonra karnını ovustura ovustura oturdu karsımda bırı 2.5aylık hamıleyken pantolonlarım sıkmaya basladı hamıle pantolonu aldm nasıl olmus dıye gosterdı kımı testını yolladı kopkoyu ıkı cızgı hamılemıyım dıye. Ayy daha neler neler sonra bende hamıle kaldım ama asla kımsenın gozunegozune sokmadım. Insanlar durmaları gereken yerı degıl vurmaları gereken yerı cok ıyı bılıyor. Ben hep 'yanlıs anlama ama cocuk dusunmuyo musunuz bırdaha neden olmuyomus doktora gıttınızmı tekrar sorularına maruz kaldım. Umudunuzu yıtırmeyın allah oyle bır zamanda nasıp edıyor kı hemde hıc ummadıgın bır anda benım gebelıkle ılgılı actıgım konuyu okuyun kendınızı yıpratmayın sakın. Tez zamanda anne olmanız dıleklerımle❤️❤️

Kızlar sizi cok anlıyorum bende bes yıl boyunca ıstedım bır kere hamılr kaldım 12.haftada düştü. Aglamaktan helak oldum sonra bırdaha hamıle kalamıcam dıye dusundum hep ama oldu bes yılın sonunda allaha sukurler olsun sakın ısyan etmeyın ben kendımı herkesten soyutlamıstım. Cunku kım ne derse desın batıyordu. O kadar ıstedıgımı bebek kaybettıgımı bıldıklerı halde gozume gozume soktular hamılelıklerını bebeklerını. Gıdıp gormesem whatsapp grubundan yolladılar kımı aradı haykırarak hamıleyım dedı kımı dusugumden 3ay sonra karnını ovustura ovustura oturdu karsımda bırı 2.5aylık hamıleyken pantolonlarım sıkmaya basladı hamıle pantolonu aldm nasıl olmus dıye gosterdı kımı testını yolladı kopkoyu ıkı cızgı hamılemıyım dıye. Ayy daha neler neler sonra bende hamıle kaldım ama asla kımsenın gozunegozune sokmadım. Insanlar durmaları gereken yerı degıl vurmaları gereken yerı cok ıyı bılıyor. Ben hep 'yanlıs anlama ama cocuk dusunmuyo musunuz bırdaha neden olmuyomus doktora gıttınızmı tekrar sorularına maruz kaldım. Umudunuzu yıtırmeyın allah oyle bır zamanda nasıp edıyor kı hemde hıc ummadıgın bır anda benım gebelıkle ılgılı actıgım konuyu okuyun kendınızı yıpratmayın sakın. Tez zamanda anne olmanız dıleklerımle❤❤
Maşallahh cnm çok ama cok sevindim adına ne kadar güzel yazmışsın ya sağlıkla büyüt inşallah kuzum ❣️❣️ Bakalım bize ne zaman nasip oluyor kuzum sabırla bekliyoruz bakalım ☺️☺️

Öyle deme senin gibi olan çok ben mesela düşüğüm bile olmuyo olsa bi umudum olcak ama o da olmuyo iste yalniz degilsin

A
Rabb’im sen geciktiriyorsan güzelleştiriyorsundur elbet .. sabır tükenmeden heves geçmeden sevindir bizi 🙏🙏 kimin ne duası varsa kabul olması dileğiyle 🙏🙏
AminnnmnmAminnnmnAminnnmAminnnAmin
Al benden de o kadar. Benden sonra evlenenler doğurdu. Ve dediğin gibi herkes hamile. Doktora gittim tedaviye duracam artık. Temiz bir şey yok dedi inşallah bu ay olur. Denize gidecem sıcak su biraz gevşetiyormuş ümidim o. Klomene başladım dün. Eşin bi sperm testi yaptırsın. Konunu takipteyim hamile kalırsan
Elimde değil 😣 normal de çok isteyen eşim ama. Doldum bu aralar heryerden hamilelik haberi alıyorum 🙄🙄
Almam ben insalah zaten psikolojim altüst

Benim de 9aydır olmuyo bu ay 6gn gecikti test yaptıö negatif şuan 11.gn oldu hala regli gelmedi tekrar test yapmaya korkuyorum 15gnü doldurayım doktora gitcem

Benim de 9aydır olmuyo bu ay 6gn gecikti test yaptıö negatif şuan 11.gn oldu hala regli gelmedi tekrar test yapmaya korkuyorum 15gnü doldurayım doktora gitcem
Canım inşallahh da vardır ya belki geç döllenme dir hadi hayırlısı canım ❣️❣️

Canım inşallah işe yarar ben klomen kullandım o ay iğne için evde değildim iğne yapmadım ve hamile kaldım klomen de yumurta geliştiriyor zaten
İğne olmadın ya kist olmadı mı canım bende de klomen var evde geçen aylarda günde bi tane olmak kaydıyla kullanmıştım iğne de vurundjm ama olmadı şimdi hazır 5 tane daha varken kullansam mı acaba ya

İğne olmadın ya kist olmadı mı canım bende de klomen var evde geçen aylarda günde bi tane olmak kaydıyla kullanmıştım iğne de vurundjm ama olmadı şimdi hazır 5 tane daha varken kullansam mı acaba ya
Klomen kullanabilirsin sadece son kullandığın zaman dan 1 ay ara vermek şartıyla . Çünkü doktor bi kere bana öylesine vermişti yumurta kendi çatlasın diye

X