Ne zaman çocuk yapmaya karar verdiniz?

Beni niye alintiladin ayol

Yaşı gösterip göstermemek çocukla pek alakalı değil, orada genetik faktörler her şeyin önünde yer alıyor. Amma velakin 35ten sonra enerji düşüyor. Sanırım çalışan bir kadınsınız, tek çocuk düşünüyorsanız neyse ama iki düşünüyorsanız çok beklemeyin. Tek düşünüyorsanız bile 32den sonraya kalmamanızı tavsiye ederim. Paten kaymayı bisiklet sürmeyi öğretmek, parkta peşinde koşmak, inat ettiğinde sabır göstermek laf anlatmak insanı fiziksel ve zihinsel anlamda çok yoran şeylerden sadece bazıları

Haklısınız

Haftanın 3 günü çalışıyorum, erken çıkıyorum hem de. Ama ya spora atıyorum kendimi ya da yatağa. Haftasonları tembellik gene; spor, dans böyle geçiyor. Genellikle kitaplar içerisindeyim. Yemeğimizi yapan da var ama oturup çocuk bakacak ne kafam var ne sabrım. Bir tek temizlik yapmayı seviyorum, hanımlık belirtisinin ufacık kırıntısı olarak :)) belki de başak burculuğumdandır o zorunluluk da. Sorumluluklar berbat ruhum erkek kedi, diyelim evdeyim biri aradı hemen ceketimi alıp çıkabilmeliyim. Arkdşlarla çocuklu bir yere gittiğimiz her zaman mı pişman olunur, günümüz ziyan olur ya

Ben nikah masasında karar verenlerdenim çünkü eşimle 6 yıldır sevgiliydik ünide sınıf arkadaşımdı. yedik, içtik, gezdik öğrenci harçlıklarımızla Balkanları bile gezdik, her yıl tatile gittik, mezun olduktan sonra neredeyse her gün buluştuk aynı şehirde yaşadığımız için... Evlendik ve dedik ki eee bir de çocuğumuz olsun onunla da gezip eğlenelim. Tabii pek gezemedik olunca ama olsun. Bir noktada çiftler "tamam artık daha ne var Hah çocuk var onu da yapalım." diyince doğru zaman olmuş oluyor. Yoksa görücü usulü 3 ayda evlenip ilk aydan çocuk yapmak çok mantıksız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…