Ne yapmam lazım

Bu adam çocuk yapana kadar gerçek yüzünü hiç mi belli etmedi ya da siz mi görmek istemediniz anlamadımanlattığınız kadarıyla hem size hem bebeğe zerre ilgisi yok. Sizin ona en cok ihtiyacınız olduğu dönemde gece gezmelerinde beyefendi. Bence boşanmak istemekte haklısınız. Aileniz de arkanızdaymış. Genelde bir insan neyse odur. Değişeceğini düşünüp beklemek, yıpranmaktan başka işe yaramıyor. Hakkınızda hayırlısı olur umarım.

Allaha havale etme islerini bırakalım once bı.
Allah kuluna akıl vermıs caresıne yoluna baksın diye
Ailenizin evine gıdın sag gıbı anneniz babanız varmıs
Sızde onlara da gıbı evlat olun cocugunuza da dag gıbı ana olun o evı terkedın
Biraz surunsun
Bi ıkı mesaja yalvarmaya da kanıp dönmeyin, ugrassın

Öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun dikkat edin sütten kesilmeyin süreçi sakince yönetmeye çalışın. Bence eşinizin telefonunu biraz karıştırın yada sosyal medyasına göz atın. Birileri var mı diye . Eve geç gelince mutlaka normal mesaj yazın ilgisiz bir baba olduğunu kanıtlarsınız tabiki süt çocuğu olduğu için ilgisiz bir baba olduğu için bebeğiniz size muhtaç olduğu için velayet alırsınız. Ama bu süreci evden gitmeden önce mutlaka avukata danışarak yapın elinizde delil biriktirin size hakaret ettiği kovduğu vs. Davranışlarına karşın sonra baba evinde davanızı açın. Anneniz avukat araştırsın süreçi orda yönetecekseniz durumu anlatsın. Altın alıp takmamaları büyütülecek bir şey değil içlerinden gelmemiş her insan malesef aynı fedakarlıkta değil. Benimde annem benim için herşeyi yapar ama sadece erkek çocuk büyüten anneler çok bencil oluyor. Kız çocukları için o empatiyi kuramıyor. Siz önemli olan eşinizle olan süreci doğru adımlarla yürütün fevri değil böyle bir adamla evli kalmak zor olsa gerek arkanızı sağlama almadan gitmeyin. Yeni doğmuş bebeğini merak etmiyorsa onun aklı başka yerlerdedir. Malesef erkek erkek olarak kalabiliyor ama ger erkekden baba ve adam olamıyor

Malesef hiç ama hiç belli etmedi keşke azıcık bile olsa belli etseydi

Çok karıştırdım bir şey çıkmıyor benim de aklıma gelmedi değil fakat hiç birşey yok telefonda gerçekten ya çook profesyonel ya da öyle bir şey yapmıyor çünkü ben eşimi tanıyorum o kadar profesyonelce gizli işler yapmayı beceremez. Ben avukat tutacagm da nasl tutcm neyle tutcm hiç bilmiyorum

Aynn böyle düşündm bende fakat dönmeyi hiç düşünmedm çocugumu bu şartlar altında bu insanların yanında büyütmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…