ne yapıcağımı bilmiyorumm :(((

canım ya ben de aynı olayı yaşadım,ama o maddi sorunlarından dolayı ewlenmeyi erteliyodu.fakat şunu söleyim yaş farkı gerçektende büyük sorun..ben kısa yoldan ayrıl hemen derim..

senin naz yapman gerekirken o yapıyor anlaşılan.Niçin ısrar ediyorsun ki.Şart da koşma bence.İlişkinş değerlendir ve bitmesi gerektiğine karar verirsen bitir.Evlenmeye niyeti olsaydı o sana teklif ederdi.Aranızda 10 yaş olduğuna göre de işini kurmuş, askerlik gibi sorunları halletmiştir.İnsanın sevdiği kişiyle evlenmesinde bir engel olmaması gerekir bu durumda.Unutma ki hayatta senden daha değerli hiç kimse yok.Dünya 3 günlük.Kimse için kendini üzmene değmez.Böyle isteksiz davranan bir insanla evlensen de mutlu olabilecek misin?Ben zoraki evlenen bir erkeğin nasıl bir evlilik verdiğini görüyorum yakın çevremde.Şu tarih diyor, ozaman geldiğinde başka bir tarih söylüyor demişsin, ısrarcı olma bence bukadar.İyi bayramlara.s.

evliilk çok ciddi birşry binkere düşün canım iyi ölç tart
sana davranışlarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…