ne yapıcağımı bilmiyorumm :(((

petek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
81
1
36
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım... kısaca üzüntümü paylaşayım sizlerle. benim erkek arkadaşım var 1,5 yıldır ve benden 10 yaş büyük..başta herşey güzeldi tanıştığımız günden bu yana bana ciddi olduğunu hep söledi bende inandımm.. ilk önceleri benimle en kısa zamanda evlenmk istediğini söylüyordu bende erken olduğu için istemedimm...oda anlayışla karşıladı ama şuanda istiyorum sürekli bahane buluyo... yok şu ay diyo o ay geliyo bişey yok yazın diyo yine bişey yok ...şimdi 1 yıl sonra diyo ama sanki oyalanıyo gibi hissediyorum.. sewdiğindende eminim neden böle yaptığını anlamıyorum...ailesi bize geldi tanıştık okadarr ayrıldım şuan ama arıyo msj atıyo ne yapmam gerektiğimi bilmiyorum.. sıkıldımda senağlama

Öncelikle aramıza hoşgeldin canım a.s.
1,5 yıldır giden güzel bir ilişki başta evlenelim diye tutturmalar sonra sen tmm deyince yan çizmeler...
Şimdi onu sen tanıyosun ben tutup seni oyalıyo kandırıyo diyemem canım
Ama önce tamam vazgeçtim sen ne zaman istersen o zaman evlenelim de benim acelem yok yaşm daha küçükk ki gerçekten öyle 20 yaş o düşünsün bakalım ne yapcak hareketlerine bakıp anlarsın.
Yada al karşına adam gibi konuş amacın nedir dürüst bir şekilde söylesin yoksa yokum de ama düzgün bir şekilde ciddi anlamda konuşun
Zaten evlenelim diye acele etmesi gereken o senin yaşın daha çok erken canım benimyerimseniben

ewet yaşım küçük ama ben eğer düşünmüyorsa ayrılırımm. ama çok sewiyorum diyo.. ailesi herkez biliyo çok sorunlar yaşadık bırakmadı,bende son zamanlar sewgisinden şüphe ediyorum sewiyorum ayrılamıyorumda aslında biliyorum bu konuda ayrılıp bitirmem lazım . ama sewen insan herşeyi yapar.maddi durumu çoook çok ii. herkeste biliyo onla olduğumu ama bilemiyorum işte saol buarada

Bence açık açık konuşmalısınız..
Derdi neymiş,neden bekliyormuş öğrenmelisiniz..
Böylece ne olduğunu anlarsınız,belirsizlik çözülür..
Hakkınızda hayırlı olsun inşallah..:Saruboceq:

Seviyorum demek kolaydır bazılarına önemli olan hissettirebilmek, sana hissetirdikleridir.....
Sen üzme kendini sıkıntı yapma hayırlısını iste ALLAHtan dediğim gibi ya konuş yada tavrını koy...
Emin olmadan sakın adım atma canım ilerde üzülme pişman olma kararlarından Şeniz

sewgisinden eminim ama evlilikten neden kaçıyor bunu anlamıyorum.bazen davranışların diyo,bazen istiyorum diyo...buarada daha önce ewlenip ayrılmış bunun etkisi varmı bilmiyorum...

canımcım iyi düşün derim
bir konuş bakalım başında çok isterken niye şimdi yan çiziyormuş
yaşın kaç bilemem ama evlilik için çook çok iyi düşün canım

yada arkadaşlar onu yola getirmek için ne yapmam lazımm.benim ayrılamayacağımı düşünüyo galiba. :çok üzgünüm::böle olmadığını nasıl ispatlarım nasıl bir tavır alayımsenağlama

evlilik için neden bu kadar acele deiyorsun anlamadım ama biraz zamana bırak derim ben belki biraz mesafe koyabilirsin sen onunla iyice konuştunmu neden böyle yaptığını önce onunla konuş sonra kararını ver bence evlilik pek aceleye gelecek bir şey değil iyice düşün

acele ediyorsun ve bence 10 yaş çok fazla bir yaş farkı geliyor bana ...sen ona göre henüz o kadar toysun ki.. o da bunun farkında zaten..ayrıca sana davranışların demiş!! sanırım o yeteri kadar emin diil..çabalaması gereken o cnm ..sen diilsin..sana tavsiyem üni. sınavlarna gir ve oku geçmişe bir çizgi çek...onun tecrübeleri altında ezileceğine sen tecrübelerine tecrübe kat... sevgiler...

yola getirmek içinbirşeyler yapsan bile yolun sonunda yine sen zararlı çıkabilirsin canım...
iyi düşün derim ben duygularından ve ondan emin ol önce...
zaman o kadar çabuk geçiyor ki hiçbirşey geri gelmiyor...
hele ki siz bekar arkadaşlarımızın bir adım atarken 2 durup 5 düşünmesinden yanayım...
hakkında hayırlısı olsun...

bence artik hic birsey yapma...
ayrildim diyorsun mutlaka ayrilik nedenini oda biliyor...
eger seni kaybetmek istemiyorsa o zaman mutlaka birseyler yapacaktir...
sende seviyorum vazgecemiyorum diyorsan orta yolu bulmaniz gerekiyor ki bana erkek arkadasin hic samimi gelmedi...
ayrica dengesiz heralde biraz bastan evlenelim sonra istememesi normal degil tabiki o günden bugüne iliskide hersey yolunda gittiyse...

Daha önce evlenmiş ayrılmış olması fark edermi bilmiyorum ama belki daha dikkatli adım atmasına neden olur.

başka düşüncesi olan yok mu arkadaşlar... çook arada kaldığım içinn yardımınıza ihtiyacım varr

canım oyalıyosa ayrıl.eğer seviyosa seni bulur ve evlenir.değilse zaten sevmiyodur.iki arada kalmana gerek yok

tavrını bozma sakın resmi davran güçlü ve kararlı gözük sakın evlenmek istemiyorsun da ben onun için seninle görüşmek istemiyorum falan deme o zaten biliyor senin neden böyle davrandıgını görüşürsen şayet sakın acıklama yapma kısa kes konuşmalarını seni her an kaybedecekmiş gibi hissetsin hatta şu konumda kaybettigini düşünsün sakın acıma seni oyalamasına izin verme...
seven insan erkek arkadaşının davrandıgı gibi davranmaz üzgünüm ama gerçek bu hadi diyelim senin üzerine düşmedi oda bıraktı seni varsayalım sakın üzülme geri adım atma kaybettigin çok fazla bişey yok sadece zaman kaybı olur o kadar

canım beni oyalıyo diyosun. peki gerekçeleri ne? işi gücü varmı? askerliği bittimi? anladığıma göre yaşı senden büyük, e bunlarıda yapmış olması lazım ozaman. ne diyor da oyalıyor seni?

ailesi de memnun ki bu durumdan gelmişler tanışmışlar sizinle. onlar nasıl sana karşı. bu kadar tanışmalar olmuş,demekki ciddi bişeyler var, biraz bekle bakalım.. acele karar verme bence. sakin ol..

ne diyim ki başka canım.. allah sonunu açık etsin. mutlu ol..

bence çok iyi düşün arkadaşım
hem senden büyük
hemde evlenmiş ayrılmış
belki evliliğe daha sıcak bakamıyordur.
senide seviyordur ama elinden birşey gelmiyordur.
güzel güzel konuş
anlatsın derdini
sana uymazsa ayrılırsın canım
ömür boyu mutsuz olmaktan sa bir süre mutsuz olmak daha mantıklı.

teşk. arkadaşlar...ailesi ona pek karışmıyorr o ne dersi genelde ailesi onaylıyorr.işi var kendine ait durumuda çok ii ama şu olsun bu olsun diyoo...bazen tekrar ayrılmaktan korktuğunu söylüyo.seven insan herşeyden emin adım atması lazım hala çözemiyorum

canım ilgilenmiyomuş mutluymuş gibi davran kaçan kovalanır derler
tlflarına cvp verme msj cvp yazma
o kendı kendıne msj lar yazsın sana seni kaybetme korkusunu hiç yaşamadığı için olabilir u tavırları bi sensizliği yaşasın seviyorsa zaten peşin bırakmaz iyice sürünsün

ne zaman dır ayrısınız bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…