Ne yapayım bilemedim, iş yerim kabus oldu

Haha çok hoşsunuz ya :))
E yardim istemis ne yapacagim diye tane tane fikrimi yazdim niye guldunuzki cok cok istisnalar haric is yerinde cok vicik viciklik bas agritir bastan hata yapmis zaten kankalikla bundan sonra toparlasin bari

E yardim istemis ne yapacagim diye tane tane fikrimi yazdim niye guldunuzki cok cok istisnalar haric is yerinde cok vicik viciklik bas agritir bastan hata yapmis zaten kankalikla bundan sonra toparlasin bari
En sondaki etiketleyin kısmına güldüm hoşuma gitti..

1 yıl dolmadan tazminatınızı alıp çıkın. 6 ay işsizlik maaşı var, o arada iş bulursunuz.

Esas meselenize dair birşey demiyorum yukarda arkadaşlar gayet pratik doğru öneriler sunmuş. Ben şu köpekler için yaptığınıza takıldım. Hayvan düşmanı olduğunuzu sanmıyorum yazdıklarınızdan ama yine de çevredeki hayvanlarla ilgilenen biri varsa ki sizin yakın arkadaşınız bu insan, ona sormadan köpekleri belediyeye şikayet etmek çok feci birşey. Bari önce arkadaşınızla konuşup onun bi çözüm bulmasını bekleseydiniz. Arkadaşınız doğru söylüyor o hayvanların başına ne geldiyse vebali sizin üstünüze. Ben çok manevi tarafı olan biri değilim ama yeryüzünün masumlarına basıl davranırsak bunun karşılığını almaya da inanıyorum. Etme bulma dünyası diyorum yani

bakin tecrube olarak konusuyorum gercekten simdi onlar ekip ama herbiri ayri karakter sikintili dolayisiyla yakinda kendi iclerinde fikir ayriligi baslayacak

Ufaktan sizinle konusmaya baslayacaklar (sakin eskisi gibi olmayin yanmaz kokmaz yorum yapmaz olun hatta du simdi isim var a bi ust kata cikicam fotokopim var vs vs seklinde konusmaktan kacinin ama nazikce guleryuzlu hissettirmeden)

Kendi iclerinde sorunlardan yakinacaklar yukaridaki gibi ayni sekilde

Bir yere davet ederler veya eve gelmek isterlerse (nazikce bahaneyle baska plan vs uydurun ve asla bundan sonra evinize sokmayin)

Onlarla ilgili hic bir yerde konusmayin kimseye dert yanmayin konusanlara kendinizi savunmayin aman beni esimde bilende biliyor salla deyin hatta size laf getirenede ben ilgilenmiyorum bana bunlarla gelme ltfen ee sen napion cocuk nasil seklinde direksiyonu kirin

Mesleginiz ne bilmiyorum kendinizi gelistirmek icin ek kurs vs alin daha cok ise yonelin dil kursuna falan gidin isinizi cok duzgun yapin ve ustlerle aranizi iyi tutun
İsyeri bos zamanlarinizda kk takilin sosyal medya kullanin (hicbiriyle sosyal medyada arkadaslik bagi birakmayin gerekirse 1 ay hesap kapatin sonra onlari engeller aktif yaparsiniz) telde oyun oynayin mola bitince is basi yapin 15 gunde siz alisacaksiniz isyeri sosyalligi adi altindaki cadi kazani cok umrunuzda olmayacak karsi taarruz kiskandirmaya calisma vs hic girmeyin bunlar bosa sinir harbi ve konuyu uzatmak olur max 6aya bosanan is degistireek oluncada beni etiketle :işsiz:
Aynen söylediklerinizi yapmaya başladım ama o kız asla iş değiştirmez, ona tapınan bir ekip var burada, ne deseler biat edecek.
Mühendisim ben, 2 yabancı dil biliyorum ve işimde de iyiyim, zaten diş geçirememelerinin sebebi de bu.

Esin daha önce evlenip boşandığını bilmiyosa mutlaka söyle ona. Eger biliyosa ve bununla ilgili esıne bişeyler söylemek adına santaj yapıyosa sana, eşin zaten sanane deyip gecmesi lazım. Hatta esin bildiği halde kız öyle bişey yaparsa iyice gülünç duruma düşer. Esin sanane yaw dese toto gibi kalır okız ortada:KK8:
Eşim biliyordu, ben de o sebeple tepkisizim zaten :)

Sevgili konu sahibesi, hastayim ugrasacak halim yok demissiniz. Bence de siz ugrasmayin, esiniz ugrassin. Madem bu belayi basiniza o sardi, o temizlesin. Esinizin hatasi yuzunden neden siz rahatsizlik cekeceksiniz ki? Bu kadini madem basiniza o bela etti, durumu o temizlesin.
Kız açık açık bir şey yapmıyor yaptığı her şey gizli kapaklı şekilde, o sebeple tepki verse eşim rezillik epey büyüyecek. Zaten eşim haksız olduğunu kabul ediyor ama bekar adammış yapmış hangi erkek masum ki? Sonradan pişman olmuş sonra görüşmemiş. Zaten bir kaç ay sonra da ben işe başladım ve birlikte olmaya başladık.
1 sene olacak biz evleneli, bu neyin hırsı anlamıyorum.
Kaldı ki ben arkadaşlarıma kırgınım, o kız ya da ortaya çıkaracaklarından çekinmiyorum, eşim yanımda, ben de onun yanındayım.

Esas meselenize dair birşey demiyorum yukarda arkadaşlar gayet pratik doğru öneriler sunmuş. Ben şu köpekler için yaptığınıza takıldım. Hayvan düşmanı olduğunuzu sanmıyorum yazdıklarınızdan ama yine de çevredeki hayvanlarla ilgilenen biri varsa ki sizin yakın arkadaşınız bu insan, ona sormadan köpekleri belediyeye şikayet etmek çok feci birşey. Bari önce arkadaşınızla konuşup onun bi çözüm bulmasını bekleseydiniz. Arkadaşınız doğru söylüyor o hayvanların başına ne geldiyse vebali sizin üstünüze. Ben çok manevi tarafı olan biri değilim ama yeryüzünün masumlarına basıl davranırsak bunun karşılığını almaya da inanıyorum. Etme bulma dünyası diyorum yani
Sacmalamayin ya.. kadini zor kurtarmislar kopeklerin elinden siz ne diyosunuz? Valla o can acisiyla iyi bi sopayla biseyle dalmamis.

Ya bişey dicem. Isyerinde öncesinde esimle birlikte olan bir kız ve onun 2 arkadası var ve bu sebeple bana cephe aldilar, 2 tane de benim samimi olduğum ama sonrasında biriyle eşiyle bosanma sureci sonrası şu şu sebeple koptuk, biriyle de köpekler nedeniyle su şu sebeple tartiştım gibi 1 paragrafla bitecek derdi o kadar uzun yaziyorsunuz ki. Yardım edelim de siz de bize acıyın cidden roman olmuş. Ayrıca habire size cephe almayalim diye 30 tane şey sıkıştirmissiniz. Emin olun siz satır satır kendinizi ifade de etseniz bi yerlerden kulp bulurlar, gardınızı alın.

Bence çete savasları gibi elebaşı ne derse o tripleri, senle küsünce başkasına giden kankalar, dedikodular, nispetler: ortam cadı kazanı gibi. Milletin işi gücü yok herhalde koskoca kadınlar neyle uğraşıyo. İsveren olsam toplar atarım iş ortamını bozan herkesi. Bence baska iş bakın akıl saglığınız için. Eşinizle aynı yerde olmamış olursunuz.
Uzun oldu hakkınızı helal edin diye o sebeple söyledim zaten :) Teşekkür ederim zaman ayırıp okumuşsunuz.
Haftada 2 kez hastaneye gitmemiz gerekiyor , yoksa iş değiştireceğim ama kilitli kaldım burada resmen

Evet isler icinden cikilmaz boyuta gelirse konu sahibi degil esin muhatap olmasi daha uygun hak veriyorum ama bana gore orta dedikodusu icin degmez daha olan olmus adam suclu ama bunda adami surekli bikbiklamakta kendi huzurunu bozar onlarin istedigi bu
Soyutlandiginda cvp vermediginde umursamadiginda bir yerde birakacak hatta bosanmadan baskasina yakinlasan biri epeyidir duygusal bosluktadirki bana gore bu noktada ilgisini o alana yakinda kaydirir biriyle tanisma yeni birini hayatina sokma 2. Evlilik vs yada is degistirir
Keşke değiştirse ama ofisteki başka birileriyle birlikte olmaya başladı ama hala bizle uğraşıyor.

Ben belediyeye değil saldırıya uğradım diye insan kaynaklarına haber verdim.
Bence doğru yol buydu. Zor aldılar köpekleri üzerinden... o hayvanlar daha önce daha iyi yere yerleştirilmeliydi. Burası bir iş yeri sonuçta. Keşke evine ya da bahçesine alsaydı birileri. Üzgünüm vebalin bende olduğunu düşünmüyorum.

Sacmalamayin ya.. kadini zor kurtarmislar kopeklerin elinden siz ne diyosunuz? Valla o can acisiyla iyi bi sopayla biseyle dalmamis.
O can acısıyla vurması refleks olurdu buna söylenecek bişey olmaz ama olay soğuyup düşünüp taşınıp belediyeyi gelin alın bunları diye aramak hem de köpeklerle ilgilenen kişiyi tanıdığı halde ona bile haber vermeden yapmak kötülük evet. Ayrıca köpeklerin kısırlaştırılmış olduğunu söylemiş kısırlaştırılmış köpekler saldırganlık yapmaz bana acayip geldi orası

Aynen söylediklerinizi yapmaya başladım ama o kız asla iş değiştirmez, ona tapınan bir ekip var burada, ne deseler biat edecek.
Mühendisim ben, 2 yabancı dil biliyorum ve işimde de iyiyim, zaten diş geçirememelerinin sebebi de bu.
3. Git:) bilgiden kimseye zarar gelmez ama sen mutlu olursun kafan dagilir is disi arkadaslarin ortamin olur ve kaldiki kendine yonelen gelistirmek pesinde olan insan kendini bilene cok sey ifade eder gozde degeri farkli olur bilmeyenede hazimsizlik olur:süslü: hem hayrina kiskanip belki onlarda yonelirlerde hayat amaclari cetelesmek olmaktan cikar:)) Bosverrrr yasamin kime ne getirecegini kimse bilmez kaldiki o tapinanlarinda gozu aciliyor zamanla 20 yillik kari kocalar kanli bicakli oluyor bu hayatta keserin sapin dondugu sahsim adina cok gordum ben :KK66:

O can acısıyla vurması refleks olurdu buna söylenecek bişey olmaz ama olay soğuyup düşünüp taşınıp belediyeyi gelin alın bunları diye aramak hem de köpeklerle ilgilenen kişiyi tanıdığı halde ona bile haber vermeden yapmak kötülük evet. Ayrıca köpeklerin kısırlaştırılmış olduğunu söylemiş kısırlaştırılmış köpekler saldırganlık yapmaz bana acayip geldi orası
Ben çalıştığım iş yerinin insan kaynaklarına haber verdim. Kötülük yapmak gibi bir niyetim asla yoktu, kaldı ki benden önce güvenlik insan kaynaklarına haber vermişti bile. O köpekleri saldırgan oldukları için zaten göndereceklerdi sadece ben yeni ameliyat olduğum için daha hassas davrandılar.
Lütfen biraz daha anlayışlı olun:KK43: rica ediyorum.

3. Git:) bilgiden kimseye zarar gelmez ama sen mutlu olursun kafan dagilir is disi arkadaslarin ortamin olur ve kaldiki kendine yonelen gelistirmek pesinde olan insan kendini bilene cok sey ifade eder gozde degeri farkli olur bilmeyenede hazimsizlik olur:süslü: hem hayrina kiskanip belki onlarda yonelirlerde hayat amaclari cetelesmek olmaktan cikar:)) Bosverrrr yasamin kime ne getirecegini kimse bilmez kaldiki o tapinanlarinda gozu aciliyor zamanla 20 yillik kari kocalar kanli bicakli oluyor bu hayatta keserin sapin dondugu sahsim adina cok gordum ben :KK66:
Kimsenin arkadaşlığı bozulsun kötü olsun istemem, sadece kendi arkadaşlarıma kırgınım.
Kocama kızgınım ama dediğim gibi adam bakarmış, hepimiz hatalar yapıyoruz. Ben de boşanmıştım... sonuçta ikimizde birbirimizi geçmişlerimize sünger çekip kabul ettik.
İnsanlar ne sevgisiz ona acıyorum

neden ısrarla köpeklerı savunuyorsunuz kadın dıyorkı ameliyatlı halımle saldırdılar bana yalanmı söyluyor ustelık daha önceden köpek saldırmış bırı olarak köpeklerı sevmıyorum ve başıboş kalmalarınada kesınlıkle karşıyım !

X