Ne yapacağımı bilmiyorumm

evet maalesef bu da oluyor

senin kocan çalışmıyor ve evde oturuyor değilmi?

peki hiç daha önce suç işlemiş?

kavgaya karışmak, başarısız yarım bırakılmış eğitim hayatı,

başkalarına saygı duymama, alkol ya da başka uyuşturucu kullanı mı varmı?

hep kendini haklı görme?
suç işlemekten korkmama?

15 yaşından önce nasılmış? okuldan kaçma, vucudunu kesme kendine bilerek zarar verme yani...bir bilgin varmı hayatım?

anında boşardım.!

offf yaa..Allah yardımcın olsun dıyecek bısey bulamıyorum...bır adamada bu kadar çok yuz verılmezkı cnm klava:

canım bunlara yanıt vermedin ama vermek istemiyorsan sen bilirsin:teselli:

yani çok fazla değil ama yine de sinirle yaklaşınca çok canım yanabiliyor.ve günlerce ağlıyorum..

sanırım ben seviyorum eşimi ama o beni sevmiyor...

ya inanın ben artık bazı bayanları anlayamıyorum. şiddet var canınızı yakıyor ve hala seviyorsunuz. affedersiniz de siz mazoist misiniz. size şiddet uygulayan bir adamı hala nasıl seviyorsunuz anlamadım. pes diyorum başka da bir şey demiyorum. üzgünüm çok sert yazdım ama inanım çok kızıyorum...mesleğiniz var, çocuk yok. hala bu adama katlanıyorsunuz. yok ben daha fazla yazmayacağım. umarım doğru kararı verirsiniz... o kararında ne olduğu zaten belli.

evet bence de kararının ne olduğu belli
yooo sert değil, hepsi birbirine bağlı olarak gayet mantıklı ve istikrarlısın
tamamıyla katılıyorum

susmak evet anlamına gelir eğer sorularımın yanıtı evetse kendine çok ama çok dikkat et ve bebeği uzun bir süre düşünme derim.

canım eşini sevdiğin çok belli yoksa bu kadar şeye katlanmazdın
biraz da cesaretin yok tabi herşeyi yıkmaya
Ama bence olaylardan biraz uzak kalıp bir muhasebe yapmaya ihtiyacın var
uzaklaş ondan ve bırak arayıp sormasın
sen net kararını ver ve sonra uygulamaya geç canım
daha 1,5 yıllık evlisin neler yaşamışsın
Allah yardımcın olsun...

haklısınız kızlar ben sürekli sevilmemekle yüzleştim ama bana göre evlilik ömürlük bir karardı yani hep öyle düşündüm belki bu yüzden ayrılığı düşünmedim.eşim dışardan sakin gibi görünen biridir.daha önceleri işinde yaşadığı başarısızlıklar onu böyle acımasız yapmış diye düşünüyorum.doğru olan kararı verecek kadar cesur olmak zorundayım...sağolun yorumlarınız için..Allahım herkese huzur mutluluk versin.

canıım üzülme,rabbim nelere can veriyor.kesme umudunu..birgün sanada el uzatacak eşine merhamet duygusunu aşılayacak..kimse bu duruma kolay gelmemiştir eminim oda buna üzülüyordur, bir çıkmazda olduğu kesin ama atlatacaktır bir psikolog yardımıyla eşini bu durumdan kurtarmaya çalışabilirsin..allah yardımcın olsun canım.

canım benimde bi arkadaşımın abisiyle yengesi size benzer bi durumdaydır ama onlarda sorun kadındaydı evlilik terapistine gittiler, şimdi boşanmaktan vazgeçtiler devam ediyorlar, en azından eşini evlilik terapistine gitmeye ikna edemezmisin, olmadı sen git tek başına belki onun davranışlarını çözmeye bi yardımı olur

yanlış tespit:1no2:

içindeki durumu yaşadığı başarısızlıklar değil

yaşadığı başarısızlıklar içindeki bulunduğu durumu açıklıyor.

hayatım cevaplamadığın sorularıma susmak evet anlamına geldiği kabulunden yola çıkarak bir adım daha ileri giderek sana sana bir uyarı da daha bulunmak istiyorum.

altını çizerek söylüyorum eğer eşinde sorduğum soruların belirtilerinden bir kaçı varsa sen büyük tehlike altındasın...tıp daki adı "antisosyal kişilik bozukluğu" yani halk arasında ki adıyla "Piskopat". çok üzgünüm ama tedavisi de yok...ancak bazı antidepresanlar biraz fayda eder etmez gibi...bir tanıdığımızın akrabası antisosyaldi önce evini ateşe verdi...yangını söndürdüler...bakırköyde aylarca tedavi gördü taburcu oldu odasında kendini astı.

canım sana yardımcı olmak istiyorum ama konuşmuyorsun...o zaman git uzmanla konuş ama tek başına kalma...inşallah ben yanılıyorumdur. çünkü cidden tehlikedesin.

hazan yazıp yazıp vaz mı geçiyorsun yoksa?

neyse ben söyleyeceklerimi söyledim tatlım gerisi sana kalmış.

dilerim mutluluğa huzura en kısa zaman da kavuşursun.

iyi bayramlar canım

Son düzenleme:
sardunya canım bana yazdıklarını okudum aslında hani daha önce sorduğun sorular var ya bunların hiçbiiri yok aama işte kendine güveni yok hayatla mücadelesi yok başarıszlıklar vr hayatında ben bu tatili kendime ayırdım ablama geldim tek başıma düşünmeye.bakalım en doğru kararı vermeye çalışacağım...

tamam aşkım, senin adına çok sevindim onların olmamasınaa.s

canikom en iyisini yapmışsın Şeniz

ruh halin çok kötü canım diğer arkadaşlara katılıyorum psikolojik yardım alırsan çok daha güçlü olursun ve sağlıklı kararlar alıp doğru adımlar atarsın.

iyi bayramlar canıma.s.Şeniz

sana da iyi bayramlar canım.burda bana yardımcı olmak iteyen ve derdime ortak olan bütün arkadaşlarımın bayramını kutlarım.dua edin kızlar hangiisi hayırlıysa olsn...

Arkadaslar cok sert tepkiler vermissiniz bayana...
o bir çözüm yolu arıyor
ama çogunuz hemen boşan,ayrıl diye en kolayını söylüyorsunuz ya da en zoru.. (
Canım ben aileleri kat araya derim kayınvaliden annen babalarınla konuş
hepsini topla anlat derdini ve
bir süre baba ewinde kalmak istedigini söyle
belki sana iyi gelir..
ya da hiç bir zaman hemen ayrılma taraftarı olmadım
gerçi şiddet de var diyorsun ..(
üzüldüm inş hersey yoluna girer ama
kendinden ödün verme
o seninle ilgilenmiyorken sen de sakın arama
baska arkaslarınla buluş gez..
ona hesap verme
kızmamak elde de degil gerci
ama hakkında hayırlısını diliyorum canım...

çok sağol senem evet ben çok iyi niyetli düşününce sanırım kendimden ödün veriyorum ama onun ailesi benimle hiç ilgilenmez ki ben var mıyım yok muyum?anlayacağın onun ailesi ondan başkasını haklı bulmaz.benim ailemde tabiki duysalar olanları şiddeti falan bir daha ona nasıl güvenirlerki.işte böyle....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…