Ne yapacağımı bilmiyorumm

Nasıl çekiyorsunuz bu adamı kuzum siz?
siz onu değil onla geçirdiğiniz iyi günleri seviyorsunuz aslında, geçmişinizi seviyorsunuz...
geçmişte yaptıkları bugününüzü kurtarır mı? bence kurtarmaz..
ki dayak ne demektir ya !
hayvana bile atıldığına şahit olsa insan kahrolur...
ben terkedin derim...
Bu mübarek günde Allah sizin mutluluğunuz geri versin dilerim onla yada onsuz...

bu güzel dileğin için çok teşekkür ederim.ne zaman sabrım tükenir bilmiyorum ama gerçekten çok yoruldum..inşallah Allahım hepimize mutluluk versin..

allah sabir versin çocugun yoksa hiç ugrasma terk et derim ben çok insafsiz çok kalpsiz bi adamis ne ugrascan umurunda olmadin biri ile sen eminim daha iyilere layiksindir

seni incitmeden duygularimi nasil yazayim bilmiyorum ama soyle deniyim bak guzelim henuz 1 bucuk yillik evlisin cocugunda yokmus bu 3 gunluk dunyaya mutlu olmaya huzur bulmaya geliyoruz acikcasi senin bu insanla hicbizaman mutlu olamayacagin belli cunku KIMSE DEGISMEZ gunluk yada haftalik degisimler olur ama sonu gelmez. hayat senin hayatin bence kendince planini yapmalisin annen baban bi yere kadar var sonucta yalnizsin o yuzden hickimsenin etkisi altinda kalmadan ne yapacaksan kendin icin yap. 1 bucuk yillik evlilik ask yok heyecan yok SIDDET var. .

affedemediğim çok şey oldu ama bilmiyorum herkes bunlara maruz kalıp katlanıyor mu yoksa dayanamayıp ayrılıyor mu? kararsızlık içindeyim..

anlamıyorum katlanmak için bir sebebinmi var...
çocuğun yok..
henüz 1,5 yıllık bir evlilik
ve en önemlisi eğitimci yazıyor profilinde eğer doğruysa..
yani kendi ayakları üzerinde duran bir bayansın..
o halde afedersin ama bu kalasla işin ne?
çok taviz vermişsin kendinden çoook...
baksana seni kaybetme korkusu bile yok...
hadi çocuğun olsa,işin paran olmasa mecburen katlanır derim ama...
öylede değilsinki..
ne diye halen bu çekilmez hayatı sürüyorsun?

valla canim sen kendinden cok taviz vermissin
asil sen onu simartmissin
birde isin icinde siddet var
suan bizim ustümüze düsmez ayril yada ayrilma demek
sen artilarini eksilerini tartip düsünmen lazim
ama elinde meslegin varsa daha fazla cekilmez diye düsünüyorum
herseyin hayirlisi insallah:1hug:

evet arkadaşlar doğru söylüyorsunuz be biraz fazla fedakarlık yapan biriyim hep iyi olsun diye mücadele eden biriyim bu yüzden çok taviz verdim artık zaten ne yapsam bana katlanıyor diye düşünüp hiç bişey yapmıyor benim için....sizler sizin için hiç bişey yapmayan bir adam için ne yapardınız?

Katılıyorum iyice burnunu sürtmesi lazım. İçinde seni kaybetme korkusu yok eşinin malesef. Bir erkeğin kaybetme korkusu yoksa ancak bu kadar rahat davranabilir. Bikaç defa evi terk edip geri dönmen onun rahatlığına rahatlık katmış anlaşılan. :1closedeyes:
:kızgın: Mutlu etmek mutlu olmak varken neden hayatı çekilmez hale getirirler anlamam. İşi şiddete kadar getirmiş ve açık açık seni elde edene kadar öyleydi demiş oyun oynamış, yazık çok yazık. Allah yardımcın olsun canım.
yasakkelimebu adam hasta tedavi olması lazım

biz 1 buçuk yıldır evliyiz.ama ben çok mutsuz oldum.eşimle çok farklıyız.eşim çok katı,çok duygusuz bana karşı ilgi göstermez çünkü beni şımartmaktan korkar.bana asla özlemini söylemez.yani asla duygularını göstermez.ona göre duygularını göstermek yenilmek.küçülmek.bense çok duygusalımdır.yani eşimle anlaşamıyoruz..çok kinci asla hiç bişeyi unutmaz sürekli kavgalarda söyler.bilmiyorum bir ömür böyle biriyle nasıl geçer??senağlama

birbuçuk yılda bunları söylediysen on yıl sonra kimbilir neler diyeceksin???

bir şey nasıl başlarsa öyle gider...maalesef

asla tedavi olmak istemez daha çok beni suçlar.ben evlilikte hep şunu istedim evlilik iki insanın bir hayatı paylaşması ama bu hayatta hastalık da var mutsuzluk da var mutluluk da var.yani bütün duygular var.ama başıma gelen kötü olaylarda benim yanımda olmak yerine bi darbede ondan geliyoo bu çok kötü etkiliyor beni.affetmek çok zor bence..yıkıldım yani yaptıklarından.evi terketsem yine biliyorum ki asla peşimde olmaz benim için üzülmez gidersen git der..buna da cesaret edemiyorum çünkü çok ağlıyorum..

cesaret gözükaralık çok önemli...bak canım yanlış anlama.bazı erkekler hatta hepsi çaresiz cesareti olmayan kadınları ezmeye bayılır.belki kükreyen kaplan gibi olsaydın,hatalarında gidebileceğin mesajını verseydin,kocan kaybetme korkusu yaşasa idi belki bu kadar ezmezdi seni....

seni biliyor ki ne yaparsa yapsın sen sineye çekeceksin,cesaretin yok,belki yanlız yaşamaya güvenin yok...hep egosunu senle tatmin etmiş bana göre....ama bu vakitten sonra bunları uygulasan da sana inanmaz o kedinin bacaklarını çoktaaan ayırmış

canım bişey sorcam yani siz nişanlılık döneminizde felan hiçmi farketmedin
yada ne bilim hiç mi farketmedin bir insan bu kadar rol yapamaz ki..nereye kadar yapar ki...anlamadım yani..kimse onu almamaış siz alın diemi rol yapmış..görücü uslümü severekmi oldu canm?

asla tedavi olmak istemez daha çok beni suçlar.ben evlilikte hep şunu istedim evlilik iki insanın bir hayatı paylaşması ama bu hayatta hastalık da var mutsuzluk da var mutluluk da var.yani bütün duygular var.ama başıma gelen kötü olaylarda benim yanımda olmak yerine bi darbede ondan geliyoo bu çok kötü etkiliyor beni.affetmek çok zor bence..yıkıldım yani yaptıklarından.evi terketsem yine biliyorum ki asla peşimde olmaz benim için üzülmez gidersen git der..buna da cesaret edemiyorum çünkü çok ağlıyorum..

canikom bu normal bir hastalık değil...kanser şeker kalp olsa haklısın da bir gün elinde kalıverirsin, kendine dikkat et derim

şiddetin boyutları nedir?

X