Ne yapacağımı bilmiyorumm

şiddet olursa tepkim boşan olur. üzgünüm ,tepkim elbette ki sert olacak.

arkadaşlarım çok sağolun çok haklısınız yani değere veren insan eşini şiddete uğratmaz ben eşimi affedemiyorum ve hala da gelip beni suçluyor dövdüyse de durup dururken dövmemiş kii???

arkadaşlarım çok sağolun çok haklısınız yani değere veren insan eşini şiddete uğratmaz ben eşimi affedemiyorum ve hala da gelip beni suçluyor dövdüyse de durup dururken dövmemiş kii???

bak tatlım sana söyleyeyim; eşin olacak adam asla düzelmez!!!

ben nedense daha başka sorunlarınız varmış gibi de hissediyorum
psikolojik şiddet ve fiziksel şiddet haricin de başka kötü şeyler var mı?

eşin ne iş yapar mesleği var mı, nedir?
bunları yapan adamın işini mesleğini, eğitimini merak ettim doğrusu?

bunu okuyunca o kadar üzüldüm ki.... durup dururken dövmemiş... yani hakediyorsunuz ,dayağı .. onu demek istiyor... nasıl bir düşünce yapısı bu... demek ki dayağı hakeden yiyecek. hala özür dilemiyor yaptığı dayağın yanlış olduğunu söylemiyor da,durup dururken dövmedim herhalde diyor. . yaptığının normal olduğunu düşünüyor...
lütfen bu adamdan uzaklaşın. size daha kötü bir şey olmadan.

okypetecim sen de benim gibi düşünüyormusun?

yani sanki bana daha başka başka sorunları da varmış gibi geliyorCADIARZU

çok üzüldüm ya ne denir onuda bilmiyorum ben hep derim akıl vermek kolay uzaktan bakınca yaşamayınca biz burdan yanlış yada duruma uygun olmayan şeyler söyleyebiliriz o yüzden ben bu tarz konularda aman şunu yap kocanı bırak şunu yap falan diyemiyorum sadece sana allahın yardımcı olmasını ve hayırlı bir karar almanı diliyorum cidden çok üzüldüm ya o kadar değer ver kocaya yuva bil uğraş diidm bunun içinmi?

cnm çocuğun yok sanırım daha.görünen köy kılavuz istemez.böyle adamla ömür geçmez.kararını çoluk çocuğa karışmadan ver sonra.çok zor olur senin için.ayrıca madem kendin geri dönüyorsun niye evi terkediyorsun.bunları yaşayarak senin asla onu terkedemeyeceğini düşünüyor gib geldi bana.iyi bir dersi hakediyor.şartların uygunsa terket ama adam gibi.işi ciddiye binince bak nasıl melemeye başlar.değişmedimi?o zaman bu adamla harcanan zamana yazık derim ben.aksi takdirde kendini yiyip bitiren güvensiz bir kadın olarak yaşayacaksın.buda hiç hoş bir durum değil........şiddet konusunu yeni gördüm.bence terket ve geri asla dönme

Son düzenleyen: Moderatör:
ben en çok peşimden koşmayan biriyle evliyim ya ona üzülüyorum bakın ben şimdi ablamda kalıyorum eşim ne aradı ne sordu bayramımı bile kutlamadı ben bunu haketmedim ki...eşim mühendis bu arada soran arkadaşım olmuş.offf bu bayramım böyle üzüntülerle geçti inşallah bundan sonraki bayramım mutlu geçer.dua edin kızlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…