Ne kadardır istiyosunuz,Ne kadarlık evlisiniz...........

merhaba kızlar bende 1.5 yılık evlıyım hiç korunmuyorduk ama gebelık olmuyor.beklıyoruz.Allah büyüktur.

bende 2 yıllık evliyim 1,5 yıldır düşünüyoruz.4 aydır yumurta takibi tedavisi görüyorum.yumurta geliştirici iğne ve ç.iğnesi.bende pko var.çok şükür eşimin sorunu yok.onun içinde dr um aşılama için acele etmek istemiyor.sabırla bekliyoruz.

bende bir yıllık evliyim 2 aydır korunmuyoruz bugünlerde 3. ayın çalışmalarına başlıcaz haırlısı hepimiziçin

temmuz sonunda evliligimizin 2 yilini dolduruyoruz 1 senedir korunmuyoruz 13.denememiz bu ay ilk defa klomen kullandim dr catlama ignesi vermedi adetimin 7. gununden 14.gunune kadar baska bi hap kullandim sanirim o catlatma islemini yapiyo Allah hakkimizda hayirlisini versin insallah

canım inş isteyen herkese rabbım nasıp edr.bizde3yıllık evliyiz ilk yıl eşim korundu.ben ilaç kullanmadım ilk hailleğim korunmayı bıraktıktan 10ay sonra hç beklemedimz ayda oldu çünkü sadece2kez ilişkimiz olmuştu oay.ve oay hamile kalmışım.ama bebk gelişemiş kurtaj oldum 2buçuk aylıktı.aslında hamille kalbilmenin asıl sırrı sakın olmak geniş olmak aslında ben bunu ilk hamileğimdeanaldım çünkü tama dedik tedavı omız lazım dedik oay haile kalmışım.neyse herkese asın rahat günler diliyorum vede bebişli gunler inş bırbırmıze dua edlim inş

canım benimde eşim korundu.ama pkolu olupta korunmamız hataymış.bu kadr cidi olduğunu bilemezdim.işte bi rahat olabilsek.insanın elinde değilki takmamak.ister istemez aklının bi köşesinde var.rabbim daha fazla bekletmeden nasip eder işallah.

kadriyecim benim şükür bi sorun çıkmadı çok kapsamlı bi arastırma yaptırmadım 3, düşükten sonra dedi doktor insallah olmazda benim 10 ay gecmesine ragmen psikolojim alt üst bizde bekliyoruz canım o güzel günleri

ben 3 yıllık evliyim ilk 2sens korunduk. 1 sene hapla sonraki 1 senede eşim korundu 13 aydır bebek için uğrasıyoruz.herseyimiz normal ama olmuyor hiç ilaç kullanmadım suan beklemedeyiz olmazsa aşılama yaaptırıcaz

Hapla falan bu işi başaran yokmu yaff bize moral olsun...................

selam kizlar ben evleneli 6 sene oldu
hic korunmadik ama bugune kadar gelmedi
neler denemedimki
evliligimin 2.senesinde isiyla yumurta takibi yaptim 4-5 ay olmadi
asilama oldum 2kez olmadi
sonra ultrasyonla kanallara bakalim dediler,sol taraf kapali cikti
bir asilama daha oldum olmadi
sonra laparoskopi yapalim dediler kist felanmi var
yaptilar hicbisorum cikmadi ustelikte iki kanaliminda acik oldugunu ogrendik
bu ameliyat sirasinda yumurtaya lazerle delik actik dollenmesi daha kolay olur dediler
6ay da oyle bekledik olmadi.
biray sonra evleneli tam 6 yil olcak ve biz buay tup bebek tedavisine basladik
suanla igne oluyorum carsamba kontrolum var ve ne zaman yumurta toplanacak onu soyleyecek doktorum DUALARINIZA IHTIYACIM VAR nolur eksik etmeyin

İnşallah canım ALLAH yardımcın olsun...............

merhaba arkadaşlar bende sekiz gün sonra bir yıllık evli olacağım.evliliğimizin üçüncü ayında hamile kaldım.herşey çok güzel giderken dört buçuk aylıkken düşük yaptım.hamileliğim sırasında kızamıkçık geçirmişim:çok üzgünüm: ama kızamıkçık geçirdiğimi hiç anlamadım.üç ay sonra tekrar hamile kaldım.7 haftalıkken ikinci düşüğümü yaşadım.doktorum bir adet döngüsünden sonra tekrar hamilelik düşünebilirsin dedi.düşükten sonra bir ay bekledim.bu ay hamilemiyim diye çok merak ediyorum.inşallah sekiz gün sonra belli olacak.inşallah vardır. evlilik yıldönümümüzde eşime verebileceğim en güzel hediye olur:teytey: anlayacağınız benim bütün yılım bebek çalışmalarıyla geçmiş:eek:

fatocum allah yardımcın olsun gönlünü ferah tut elle tutulur bi problemde yok.dua ederiz sana.hiç korkma olcak diye kendine hep söle.olucak inşallah...

merhaba arkdaşlar 5aylık evliyim 5aydır istiyoruz fakat olmadı. bu ay genel kontrol için doktora gidicem inşallah bu sorun yoktur..

selam kızlar 8 yıllık evliyim eşim çok istediği için hiç korunmadık ilk yıllar 7 ve 6 yaşında 2 prensesim vardı ondan sonra sürekli eşim korunuyordu ve ben tiroit hastasıyım (tiroid hastaları zor hamile kalırmış) korunduğumuz halde şimdi birde 4 aylık prensim var allah isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırmayı nasip etsinna.s.

selam kızlar 8 yıllık evliyim eşim çok istediği için hiç korunmadık ilk yıllar 7 ve 6 yaşında 2 prensesim vardı ondan sonra sürekli eşim korunuyordu ve ben tiroit hastasıyım (tiroid hastaları zor hamile kalırmış) korunduğumuz halde şimdi birde 4 aylık prensim var allah isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırmayı nasip etsinna.s.

amin amin inşallah bu guzel duyguyu bize de yaşatır rabbim.allah evlatlarını sana bağaşlasın.yerimseniben

bendeee11 aylık evliyimmmm 6 aydır falan bebek istiyoruzz. daha nasip olamdı hayırlısıı inş. bakalımmmmmm

ben 1 senelik evliyim korunmayı 4 ay önce bıraktım iki ay sonra bir düşük yaşadım düşükten 2 ay sonra yine hamileyim

X