ne istediğimi bende bilmiyorum

Boşluktan olabilir. Kendinize bir uğraş bulun. Kafanız dağılır. 7 24 evde bebeği bekleyerek vakit geçmez. Dikiş kursuna falan gidin mesela bebişe tatlı tatlı zıbınlar dikersiniz.

YENi evlilik ve hemen çocuk yapmakta biraz etkisi olabilir bir nevi hamilelik depresyonu

Ne alaka?
Sıkıntıda hisseden birine hep böyle pozitif(!) mi yaklaşırsınız?
Şu yazdıklarınızdansa benim bu bir satirim emin olun hamile kardeşime daha dua niyetine doğru gelecektir.
Çünkü manevi güç lazım hele de karnındaki melek oldukça.o yüzden klasik bdv dedikodularına cevirmeyip mümkünse daha yazmayarak yeterli bir cvp vermiş olacağımdir..

Allah hayırlı doğumlar eylesin kardeşim

klasik bdv dedikodularına cevirmeyip
Evet ben de onu diyorum işte,klasik bdv burası.
hamile kardeşime daha dua niyetine doğru gelecektir.
Çünkü manevi güç lazım
Manevi güç için tavsiyeniz fazla ağır. Kendiniz diyorsunuz hamile diye. Denir mi hamile kadına git katliam izle,can çekişen bebek çığlığı dinle. Dersiniz ki duaya sarıl amenna.
Çevrenize de böyle tavsiyeler vermemeniz dileğiyle.

Ben de hep böyleyim geziyorum ama anlık mutluluk veriyor gibi sonra yine bi mutsuzluk. hamile kaldım işte ilerde ne olacak, doğurdum ne olacak diye diye zaman geçti bebeğim 1yaşına yaklaştı
en ufak şeyler stres sıkıntı yaratıyor zaman hızlıca geçiyor yanlış yapıyoruz orası kesin böyle ömür geçmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…