ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

önceki mesajda bunları okudum sıfır maaş alıyorum dediniz şimdikinde özelde çalışılıyor diyince öyle anladım.

yok calışmıyorum malesef hatta bugün gttim iş görüşmesine öğretmenlik için sigorta yok yol yemek var 450 lira maaaş veriyo sabah 9 aksam 3 dedi eylülde baslmak için bilmiyorum yani komik bi rakam verdi :/

kızlar ya 4 senedir aynı yerde çalışıyorum 900 tl ile girdim şuan 1200 ile çalışıyorum ön muhasebe yapıyorum malı müşavirin geldıgı zamanlarda genel muhasebede yapıyorum beyannameler falan aldıgım maaşın az oldugunu dusunuyorum ve bunu cok sorun yapmaya başladım

şuan bir firmada ön muhasebe ve resmi muhasebeye bakıyorum patronun ayrıca bir sigorta acenteliği var sigorta işlerini de yapıyorum veeee 1.200 maaş alıyorum . Bu arada öğlen yemeği yok hadi yer yakın yolu saymayalım sigortam tamam SMMM STAJIM için katlanıyorum.
ama 4 ay önce kendi tali sigorta acenteliğimi açtım halaaa cepten yiyorum . Patronla konuştuk belli saatler belki yarı zamanlı nasıl olur artık tam kestiremiyorum işime devam etcem. Aynı zamanda kendi sigorta işlerimi yürütcem

şuan bir firmada ön muhasebe ve resmi muhasebeye bakıyorum patronun ayrıca bir sigorta acenteliği var sigorta işlerini de yapıyorum veeee 1.200 maaş alıyorum . Bu arada öğlen yemeği yok hadi yer yakın yolu saymayalım sigortam tamam SMMM STAJIM için katlanıyorum.
ama 4 ay önce kendi tali sigorta acenteliğimi açtım halaaa cepten yiyorum . Patronla konuştuk belli saatler belki yarı zamanlı nasıl olur artık tam kestiremiyorum işime devam etcem. Aynı zamanda kendi sigorta işlerimi yürütcem

ben de bir firmanın ön ve genel muhasebesindeyim.
smmm belgesi almak istiyorum. sen şu an stajını mı yapıosun orda.
ben de nereden başlamam gerektiğini öğrenmek istemiştim.
önce staja başlama sınavına gircem. stajımı şu an bulunduğum yerde yapabilir miyim acaba?

Merhabalar...

Ben mühendisim fakat kendi mesleğimi yapmıyorum. 2 yabancı dilim olduğu için, sektöründe lider bir Türk firmasında ihracat uzmanı olarak çalışıyorum. 5 aydan beri çalışıyorum ve ilk işim. Aylık maaşım 3200 tl net. Belki ilk duyulduğunda çok gibi gelebilir ama en az ayda 1 kere yurtdışı iş seyahati yapıyorum. ve seyahat için ekstra prim almıyorum. aynı pozisyon için çevremdeki kişilerin 6000-7000 tl aldıklarını biliyorum :26: Tabi ki yinede Allahıma çok şükür :)

Kur'an kursu hocaları günde sadece 3-4 saat çalışıp 2000 bin tlden fazla maaş alıyorlar, bir arakaşımın ablası böyle çalışıyor. Üniversite mezunu da değil üstelik.

neresiymis orasi oyle ?
benim amcam da kuran kursu hocasi hatta 20 kusur senedir ve universite mezunu 2000 tl maas anca aliyor...

merhaba,

annem için bir facebook sayfası oluşturdum. evde severek yaptığı ve severek yediğimiz lezzetleri başkalarına da sunup maddi bi gelir elde etmek amacımız. yeterli bütcemiz olmadığı için bu işlemleri restaurant açmak yerine sipariş üzerine evde yapıp gönderiyoruz. tanıtım amaçlı sayfamızı beğenir ve önerirseniz bizleri çok mutlu edersiniz. https://www.facebook.com/inciyemekevi

İstanbul'da iç mimari alanında çalışıyordum son maaşım yıl 2011 de 2400 idi. Şuan Yalova'da Ofis mobilyası mağazasında dekorasyon işleri yapıyorum 2 yılda alabildiğim maaş asgari ücret+200 tl.. Burada işe ilk girerken alıp alabileceğiniz en iyi maaş asgari ücret+ssk+yemek zaten.. Diğer işlerin kazancı artsada sürekliliği olmuyor.

Ben de gıda mühendisiyim ama kendi işimi yapmıyorum network işindeyim çok da memnunum. Öyle bildiğimiz işlerden değil çünkü kimseyi üye yapmak için peşlerinden koşmuyorum gönderdiğim linke tıklıyor insanlar hiç tanımadığım kişiler uzmanlarca bilgilendiriliyorlar ve giriyorlar. Sadece link paylaşarak yada online eğitimlere katılarak para kazanabiliyosunuz yada isteyen ürünleri %30 iskontolu satıp kar yapabiliyor. İncelemek isteyen arkadaş olursa buyrun http://alturl.com/zntwx
(açılan radyoyu sol üstten kapatabilirsiniz, üçüncü aşamadan sonra değerlendirme sonucunuz yazan sayfanın sonundaki bilgi odasına girişe tıklayınız)

X