Ne çok hata yapmışım.. 21 yaşımda bu evlilikten çektiğim nedir?

Çok gençsin daha. Lise bitmiş , üniversiteyi okursun. Bilinçli ve özgüvenli birisin aslında bence.

2 haftada bir duş , sabaha karşı eve gelmek falan , yazık ediyorsun kendine.

Hem gram sevgim yok diyorsun. Kendi değerini bil lütfen .

Sana en iyi ışığı ben tutarım 10 yıllık evliyim hemen hemen aynı şeyleri yaşıyorum olmayan çocuğuda zorla yaptım 2 çocuklu oldum daha dün hüngür hüngür ağladım 22 yaşındaydım bunların farkındaydım neden zorladım ki diye..özünde çok iyi bir adam aileme bana çok saygılı çocuklarınıda çok seviyor ama ya ben kimse bilmiyor içimdeki yangını azıcık şahlansam gidip çocukların yanına sarılıp uyuyorlar vicdanım susturuyor beni..zamanla o uyandırırken harcadığın zaman bile var ya sabahın erken saatlerinde enerjinin bitmesine isyan etmene tek başına yetiyor..bende 172 boyunda 60 kilo hatundum şimdi 90 bunu bir çoğu iradesizlik olarak görür bu durumu kimse bilmiyor tüp bebek tedavisi kortizonlar antidepresanlar ve tek mutlu olduğum bu dünyada beni tek mutlu eden şeyin yemek olduğunu...boşan demem korkarım bir yuvanın yıkılmasına vesile olmaktan lakin bil sonu da değişmiyor değişen tek şey şuan gösterdiğin sabrın azalması değil bitmesi ona gösterdiğim duygunun çocuklarıyla olan bağına duyduğum annelik duygusu..onlara yetiyor ama ben...sen doldur artık oraya bıraktığım noktaları.

Simdi 21 yasimda olsam 36yasimdaki aklimla ögretmenlik okurdum.ne evlenmesi....

İki hafta duş alamasam ben de beraber olmak istemem başım ağrıyor derim bahane bulurum. Hem sevişirken pislik kokusu sıkıntı olur hem seviştikten sonra da yıkanmayacaksa daha büyük problem olur. Siz nasıl iki hafta yıkanmayan adama yanaşabiliyorsunuz ona şaşırdım.

Sadece iki haftada dus aliyoru okudum biraktim gerisi muhim degil zaten. Birak kendine saygisi yok etrafa saygisi yok. On bes gun yikanmayan bir arkadasin bile yaninda kusarim ben kokuya gelemem zaten. Birak yakinda 1000 kiloda olur

Yikanmayan adamla birlikte olmak istemesi daha ilginc. Pislik baglamistir vucudu kasiklarini soylemiyorum bile..

kadın gibi hissedemiyorum artık kendimi.
21 yaşında kadınlığını hissedemesen de olur.
Hazır adam birlikte olmak istemiyorken üniversite sınavlarına gir ve oku
Okuyamıyorsan bile meslek edindirici kurslara git
Alabildiğin kadar sertifika edin
Bu arada giderler adı altında ondan aralıklarla para iste ve onları biriktir
Sonra da iş bulur ayrılırsın

Ayda iki kere duş alıyor yani öyle mi ?? Kokar o leş gibi,boşanma sebebi..
Çocuk yapıp kendine yazık etme,en kısa yoldan kurtulmaya bak.

İlk defa birine çok. Keskin çok. Net ve üstüne basarak diyorum kesinlikle boşan .hayatın çok başındasın kendine uygun bir kısmet bulup evkenirsin .ise gir muhakkak ayaklarının üzerinde durusun huzurlu sağlıklı yaşarsın. 25 yaşındayım daha gelecek adına birsürü planım var yasin çok genç sende kendine bu eziyeti yapma kesinlikle

ayy pis yaaa 2 haftada bir dus nedir ya bide lokanta isletiyomus yemegide yenmez onlarin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…