Nasıl tepki vermeliyim? Sinirliyim.

Neden secme hakkim yok off cidden size laf yetistiremeyecegim o kadar farkli yorumlar yapiyorsunuz ki konumla bile alakasi yok. Biz anlastik diyorum bbenim secmemi isteyen o. Oturma grubunuda o sececek. Gidip alsa da tek basina benim istediklerimi alacak. Sorun bu degil secme konusuna ne kadar taktiniz. Olay 1 hafta icinde aceleye getirmesi. Ayrica evlenecek olan benim ne demek secme hakkim yok. Nisan olunca mi secme haklim olacak. Cidden cok sacma bir düşünce.
peki.

kötü birşey yazmıyorum. fikrimi beyan ediyorum. siz farklı yerele cekiyorsunuz.
Sen evlenme gb bir yorum ne konumla alakali cidden. Neyse uzatmak istemiyorum ben. Konumla alakali yorum yapacaksaniz buyrun. Ama farkli yerlere çekip konuyla alakasi olmayan seylerle beni de uzmeyin lutfen. Konum esyalarin aceleye gelmesi secim nisan evlenme konusu degil. Derdimi paylasip fikir aliyorum musadenizle. İyi günler.

Neden secme hakkim yok off cidden size laf yetistiremeyecegim o kadar farkli yorumlar yapiyorsunuz ki konumla bile alakasi yok. Biz anlastik diyorum bbenim secmemi isteyen o. Oturma grubunuda o sececek. Gidip alsa da tek basina benim istediklerimi alacak. Sorun bu degil secme konusuna ne kadar taktiniz. Olay 1 hafta icinde aceleye getirmesi. Ayrica evlenecek olan benim ne demek secme hakkim yok. Nisan olunca mi secme haklim olacak. Cidden cok sacma bir düşünce.
seni gercekten anlıyorum.
lakin anlamsız buldugum şeyleri var.
öncelikle eleştirilerimi lütfen tekrar gözden geçir.
önce nişanlanın. belki bu süreçte cok farklı şeyler olabilir. ayrılabilirsiniz kavvga edebilirsiniz. vb.. olmayabilir de.
ikincisi okulunu bitir.,ip böyle sıkıntılarımn içine girsen daha iyi olur.
3- kdv ötv indirimleri vss fiyatları baya cazip kılıyor.
4- belki daha sonra paraları yada imkanları daha azalacak...
5- evlilik acaleye gelecek iş degildir. bazen uzatmak iyi gelir.

seni gercekten anlıyorum.
lakin anlamsız buldugum şeyleri var.
öncelikle eleştirilerimi lütfen tekrar gözden geçir.
önce nişanlanın. belki bu süreçte cok farklı şeyler olabilir. ayrılabilirsiniz kavvga edebilirsiniz. vb.. olmayabilir de.
ikincisi okulunu bitir.,ip böyle sıkıntılarımn içine girsen daha iyi olur.
3- kdv ötv indirimleri vss fiyatları baya cazip kılıyor.
4- belki daha sonra paraları yada imkanları daha azalacak...
5- evlilik acaleye gelecek iş degildir. bazen uzatmak iyi gelir.
İste ben de bunu diyorum. 3 senelik bir iliskimiz var aileler vs biliyor. Cok büyük sorunlarimiz da olmadi ama nişan olmadan esya almak bir de bu hafta almayi zorlamak zoruma gidiyor.

İste ben de bunu diyorum. 3 senelik bir iliskimiz var aileler vs biliyor. Cok büyük sorunlarimiz da olmadi ama nişan olmadan esya almak bir de bu hafta almayi zorlamak zoruma gidiyor.
Ben okulu bitirdim gecen sene su an çalışıyorum. Mesleğim var. Erkek arkadasim da meslegi elinde zaten. İste zamlanmadan almak derdinde beyimiz ben de erken diyorum

Sen evlenme gb bir yorum ne konumla alakali cidden. Neyse uzatmak istemiyorum ben. Konumla alakali yorum yapacaksaniz buyrun. Ama farkli yerlere çekip konuyla alakasi olmayan seylerle beni de uzmeyin lutfen. Konum esyalarin aceleye gelmesi secim nisan evlenme konusu degil. Derdimi paylasip fikir aliyorum musadenizle. İyi günler.
needen alakalı biliyor musun ? yazayım (ikiniz içine )
eşya ile kalp kırmaya başlar yada anlaşıp uzlaşamazsanız. ilerde de bu anlaşmazlıgı farklı şeylerde yaşabilirsiniz.
bundan siz evlenmeyin yazdım.

Resim paylasmayi bilmiyorum telefondan giriyorum paylasabilsem konusmalarimizin ekran resmini atacaktim esyalarla alakali
yo buna gerek yok. aşagı yukarı her evlilik öncesi bu tür şeyler sorun edilir. iki tarafda da bu görülüyor.
lakin bu sorunu nasıl çözdügünüz önemli.
güç savaşı gibi senin ddigin benim istedigim gibi inatlaşırsanız ve bir taraf 'iyi tamam öff be senin dedidgin gibi olsun' derse bunun sonu iyi olmuyor.

sen gidip baksan secsen bende gidip alsam dedi.

Sevgiliniz haksız. Ama en azından şu teklifi kabul edin. Zaten sizin zevkiniz olacak şeklinde anlaşmışsınız. Tabiki de ideal olanı ikinizin birlikte gidip alması ama her zaman en ideali yaşanmıyor. Seçeneklerden sizin için en mantıklısı da sizin gidip beğenmeniz onların da beğendiğinizi alması olur. Ama son dakikada bir süpriz olur mu bilemedim şimdi.

Sevgiliniz haksız. Ama en azından şu teklifi kabul edin. Zaten sizin zevkiniz olacak şeklinde anlaşmışsınız. Tabiki de ideal olanı ikinizin birlikte gidip alması ama her zaman en ideali yaşanmıyor. Seçeneklerden sizin için en mantıklısı da sizin gidip beğenmeniz onların da beğendiğinizi alması olur. Ama son dakikada bir süpriz olur mu bilemedim şimdi.
Oturma oodasini da onun zevkine gore alacagiz da iste aceleye gelmesi nisan yokken almak istemesi zam ggelecek diye strese girdim :-(

yo buna gerek yok. aşagı yukarı her evlilik öncesi bu tür şeyler sorun edilir. iki tarafda da bu görülüyor.
lakin bu sorunu nasıl çözdügünüz önemli.
güç savaşı gibi senin ddigin benim istedigim gibi inatlaşırsanız ve bir taraf 'iyi tamam öff be senin dedidgin gibi olsun' derse bunun sonu iyi olmuyor.
Aceleye gelmeden alinmasi taraftariyim stres yapiyorum ben ya acele olunca

Aceleye gelmeden alinmasi taraftariyim stres yapiyorum ben ya acele olunca
bence acale oldugu için endişe etmiyoırsun :)
anladıgımı yazayım : sen isteginin dışında birşey olmasına,alacaklarının çirkin olabilecegini düşünüp endişe ediyorsun veee sen olmadan alınacagı için de sinirleniyorsun. senin hayalinde eşler yan yana gidip mutluluk iiçnde almalı.
bu bazen olur bzen olmaz. buna da sinirlenecek hiç bir şey yok. inan. 3 sene sonra ay bunu mu kafama takmışım dersin.

bence acale oldugu için endişe etmiyoırsun :)
anladıgımı yazayım : sen isteginin dışında birşey olmasına,alacaklarının çirkin olabilecegini düşünüp endişe ediyorsun veee sen olmadan alınacagı için de sinirleniyorsun. senin hayalinde eşler yan yana gidip mutluluk iiçnde almalı.
bu bazen olur bzen olmaz. buna da sinirlenecek hiç bir şey yok. inan. 3 sene sonra ay bunu mu kafama takmışım dersin.
Evet canim bbu sebeplerde var. Hala konusuyoruz konuyu tam bir sonuca varmadik gelismeleri yazacagim. Annem dde diyor ki ortada nişan bile yokken ne bu acele diyor daha yeni modeller cikar diyor. Erkek arkadasim da diyor ki 3 milyar kadar fazla para odeyecegiz gerek var mi baska seyler yapariz o paraya diyor :-(

Evet canim bbu sebeplerde var. Hala konusuyoruz konuyu tam bir sonuca varmadik gelismeleri yazacagim. Annem dde diyor ki ortada nişan bile yokken ne bu acele diyor daha yeni modeller cikar diyor. Erkek arkadasim da diyor ki 3 milyar kadar fazla para odeyecegiz gerek var mi baska seyler yapariz o paraya diyor :-(
yeni modeller konusunu geç. aldıktan 1 gün sonra bir bakarsın gene yenileri cıkar.
3 bin tl iyi bir miktar. evet başka şeyler yaparsınız.

ayrca gercekten böyle şeylere kıymet vermiyorum. benim için sorun teşkil etmeyen şeyler.

yeni modeller konusunu geç. aldıktan 1 gün sonra bir bakarsın gene yenileri cıkar.
3 bin tl iyi bir miktar. evet başka şeyler yaparsınız.

ayrca gercekten böyle şeylere kıymet vermiyorum. benim için sorun teşkil etmeyen şeyler.
Ben veriyorum ya ne biliyim huy meselesi sanirim ama sence nisan olmadan almasi dogru mu?

Ben veriyorum ya ne biliyim huy meselesi sanirim ama sence nisan olmadan almasi dogru mu?
valla cocugun erken alma sebebi indirimler. onlarda maddi durumlarına göre en uygun şeyi yapmaya calışıyorlar anladıogım kadarı ile ve bu onlar için dogru.
nişan olmadan böyle şeylere kalkışmak yanlış. senin endişelerine bile yersiz. arada birşey yok.
diyelim ki gittin en güzell şeyleri zevikne göre paraları cocuk sactı.
nişan oldu.
10 gun sonra ayrıldnız. kvgalı filan böyle asla geri dönüşsüz.
o aldıklarını sana geri mi verecekler hayır.
cocuk yeni bir kız bulur onunla kullanır eştyaları.
heee yok herşey cok güzelse ve böyle devam giderse zaten erken almış gec almış sıkıntısı çıkartmak gene yersiz.
ya sen hep birlikte gitmiyoruz derdindesin. bırak alsınlar. mobilya bu ya. inan kıymeti yok.

Daha nisan bile yok zam gelmeden alma derdine mi dusmusler iyi dusun canim cimri insanlar hic cekilmiyo simdi anlamazsinda evlenince cok iyi anliyorsun

X