Nasıl ödenmeli

Senin kamuya girme durumun için iki ayrı oda tutuyorsanız birisini de sen öde yani ne olacak? Sırf sevişeceksin diye mi ödemek seni bu kadar rahatsız etti bilmiyorum ama kocamızla seviştiğimiz evin masrafını yarı yarıya üstleniyoruz da gıkımız çıkmıyor

Sehir icinde otele gidip ayri odada neden kalsin yahu gidis amaci belli ama erkege yakisir bence. Baska zaman da baska bisey de de kiz oder boyle dirimlarda sen ben olayi sacma geliyo bana. Kendine guveniyo ki otele goturuyo

Muhtemelen ikisi de henüz işsiz ve paraları kısıtlı, o yüzden her şey bu kadar mesele olmuş

Kim öderse ödesin ama böyle yarı yarıya ödeyelim muhabbeti çok çirkin olur. Arkadaş değilsiniz sonuçta. O oteli ödüyorsa sen akşam yemeğini ödersin. Başka bir masrafı karşılarsın. Fakat bunu bu kadar detaylı düşünmen biraz üzücü. Çalışıyormuşsun zaten. Senden daha çok kazanıyor olabilir başka ekstra masrafları/borcu vardır vs. O daha çok kazanıyor diye yada erkek diye her şeyi ödeyecek diye bir kanun yok. Ha gönül ister öyle olsun ama bunu desteklemiyorum. O yüzden siz kendinizi sağlama alın gidin.

Egitim, kultur faaliyeti amacıyla otelde kalacaksaniz herkes kendi odemesini yapsin.

Yok sevisecekseniz erkek odesin. Ayrica sevisecek samimiyet basladiysa coktan bu odeme dengeleri yerleşmiş olmaliydi diye dusunuyorum

Tatil için ortak ödenir ama sevişme için erkek ödemeli.

Oh ne ala memleket, ‘erkeklerin seks için aşk taklidi yapması’ diye ekşide başlık var ona döner yoksa.

Hem sevişecek hem oteli ödetecek kazanan erkek tarafı kaybeden siz

Sevgilinizle buluşacaksınız . Tüm masrafların hesabını kitabını yapmışsınız anlamadığım kalınacağı yerin hesap derdi nasıl oluştu sizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…