Nasıl ödenmeli

Kafanıza bu kadar takıyorsunuz Alman üsulü yapın.

İlla seks için değil aslında yani o da olur tabi ama evlerimiz müsait olmadığı için baş başa vakit geçirmek istiyoruz. Tabi sevişmek de istiyoruz. Bu arada şunu söyleyeyim şimdiye kadar bir kere böyle otelde kaldık o teklif etmişti anlık gelişti ve o ödedi. Fakat geçenlerde bi muhabbette sen ilerisi için kamu için sıkıntı olur diye geriliyorsun iki ayri oda tutalım dedi bana (otel kaydı açısından). Ben kpss hazırlanıyorum ileride kamu istiyorum bundan dolayı dedi. Ama ayrı tutalım demesi acaba biraz da ayrı ödemek istemesinden mi diye de düşündürdü beni. Normalde bir şeyler ödemekten kaçınan birisi değil bu konuda gerçekten benim rahat etmem icin mi dedi ayrı ayrı tutsak da o mu ödeyecek yoksa ayrı ödeyelim demeye mi getirdi anlamadım. Normalde üstüne düşüneceğim bir şey değildi bu konu ama bu muhabbet kafamı karıştırdı yani

Hayir canim yemek mi bu? Uzak bir yere tatile gidilse ortak odenir de, muhtemelen seks amaciyla otelde kaliniyorsa bi zahmet erkek odesin ya
+1
bir cift kendi yasadigi sehirdeki otele bir geceligine neden gider??
Spa, havuz dermişim.
Şaka bir yana tabi ki adam ödeyecek. Sevişmek için itin öldüğü yere iki otobüsle gidip iki otobüsle dönen, evde söylenen yemeği de kendi ödeyen, hala da bu adama sevgilim diyen birini gördükten sonra... Az olmuş, adamın cebine biraz para da koysaydın demiştim.
Ben bu konularda linçlenecek fikirlere sahibim sanırım. Hediye de isterim, jest de beklerim, ayılığı da hiç sevmem. :) Arz ederim

sen ilerisi için kamu için sıkıntı olur diye geriliyorsun iki ayri oda tutalım dedi bana (otel kaydı açısından). Ben kpss hazırlanıyorum ileride kamu istiyorum bundan dolayı dedi.
adam dogru soylemis. kamu ile otelin arasinda en ufak bir alaka yok ama zamaninda otelde kalmis kizlar panik oluyor, kkya konu acip duruyorlar.
adam seni düşünmüş.
ben daha guzel ve ekonomik bir oneriyle geleyim, airbnbden ev tutsun. o zaman sadece tutan kişinin bilgileri gidiyor. senin orada olduğun, olmadığın kimsenin bilgisi dahilinde olmaz

Konu sahibi sende pek pinti çıktın. Desene sevişeceğiz

Sanki adam sadece seninle sevişecek sende onunla sevişeceksin. O zaman fifti fifti ödemelisin. Niye adam tek ödesin?

ben almanla sevisiyom yine de alman usulü yapmıyoruz
her şeyin adabi var ya, cok cirkin
hiç öyle alman usulü sevişme ödemesi görmedim duymadım zaten ama almanla sevişmenin pozitif yanlarını duydum, yengeç sen süper birisin yani sohbetti, eğlenceydi, yaşamdı, ne bileyim işte Almandı,…

Ben sevgilimle daha önce otele gitmedim. Ama gidecek olsaydım, ayrı oda tutardım, kayıtlarda aynı odada onunla olduğum çıkmasın diye.

Bizim bir tane manyak akrabamız var, annemin dıdısının dıdısı, bu manyağın kamuda bir çalışan akrabası var dayılarımın vergi borcuna kadar, nerede tapulu evleri arsaları var hepsini kamuda çalışan akrabası sayesinde öğrenmiş. Bu tip bilgilerin kayıt edilmediğini, sadece otelde kalacağını bilsem sıkıntı etmem. Ama bu kayıtlar nereye gidiyor belirsiz. Otel çalışanları bile bilgileri satıyor olabilir.

Zaten iki ayrı oda ile, iki kişilik odanın toplam ödemesinde çok fark çıkmıyor olması lazım.

Biriniz yemekleri ödeyin biriniz konaklamayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…