Nasıl evlenicem😔

mickeymouse1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
601
-43
26 yaşındayım. En son lisede uzun ilişkim oldu ama sevgililik gibi değildi o da, hiç aşık olduğum biriyle uzun bir ilişkim olmadı. Şu anda da çok mutsuzum aile evinde yaşıyorum, şimdi damlayacak insanları da biliyorum evlenme ayrı eve çık diyecek insanlar var, evet olmazsa onu da planlıyorum ama ben yine de tek yaşamak da istemiyorum açıkcası. Aşık olmak istiyorum.

Nereden tanışabilirim insanlarla?

Kaderin gelir seni bulur…

R rainyy de bulamadı ne yapacağını
O da mı evlenmek istiyor? Bir de ben çocuk istiyorum aslında en çok da, ama tabi öncesnde kendimi planlamam gerekiyor ama planla planla hayat öyle bir şey değil ki biraz da yaşama sebebi lazım insana. Çocuk istiyorum ama korkuyorum da çünkü takıntılıyım çocuk hastalansa kalp krizi geçiririm herhalde

Bu soruların net bir cevabı yok bunu siz de biliyorsunuz. Her an her yerde tanışabilirsiniz. Mekan bildiremeyiz maalesef size. Gezin, seyahat edin, kurslara gidin, yurt dışına çıkın elbet çıkar bi gün karşınıza. Bazen ne kadar çabalarsan çabala olmaz. Yağmurdan kaçıp doluya yakalanmakta var.

Ah inşallah ama kader gayrete aşıktır derlermiş, öğrenmek araştırmak lazım nereden bulunur acaba
Arayışa girme bence ya. Çalışma ortamın,sosyal veya arkadaş çevren varsa he bide sosyal medyan varsa illa birileri çıkar karşına. Aklına yatanla devam edersin yoluna

Ne olacak şu evlilik delisi kızlarımızın hali ...

Tüm bunları neden istediğinizi bilmeniz lazım. Özenti mi mesela?
Insan birini tanır sever öyle evlenmek ister. Evlenmek istiyorum diye bir şey olmaz.

Ne olacak şu evlilik delisi kızlarımızın hali ...
Anneler kulübü

Ne olucak bu evlenmeyin diyip habire cocuk yapan kadınların hali? Biz kedi besleyelim siz üreyin. Bir tek siz üreyin ama sizin dürtülerinizin tatmin olması daha önemli sonuçta siz daha üstünsünüzdür bizden.

Tüm bunları neden istediğinizi bilmeniz lazım. Özenti mi mesela?
Insan birini tanır sever öyle evlenmek ister. Evlenmek istiyorum diye bir şey olmaz.
Çevremdeki ve instagramımdaki herkes evlendi, ben erken olduğunu düşünüyorum aslında benim için ama herkes evlendi çocuk yaptı ve asla asla asla düşük bir çevrem yok hepsi iyi üniversitelerden iyi bölümlerden mezun

Cnm benim ben okuyup kendimi garantiye alıp pesimde 2 yıl koşmuş romantik bir adamla evlendim, nerden koca bulabilirim demedim hiç, ayrıca 5. Senede sadece 1 çocuk yaptım gözüne mi geldi

Cnm benim ben okuyup kendimi garantiye alıp pesimde 2 yıl koşmuş romantik bir adamla evlendim, nerden koca bulabilirim demedim hiç, ayrıca 5. Senede sadece 1 çocuk yaptım gözüne mi geldi
Ne güzel masallah allah mutlulugunuzu daim etsin benim de hayatım iş yapmakla okul okumakla geçti ve ben de bunları yaparken ilerde anne olmayı da hayal ettim. Evlenmek istemeseydiniz evlenmezdiniz peşinizden koşulmasıyla alakası yok siz de istemişsiniz ve daha önemlisi romantik ilişki yaşamışsınz. Ben hiç yaşamadım, çok kişi teklif etti ama kendime göre bulamadim, şimdi artık evlenip evlenmez çocuk da yapamayacağıma göre, birini bulsam anca 2-3 seneye evlenirim zaten. O sebepten yazdım.

Ayrıca evlilik böyle bişey değil bu arada..

İnşallah en güzel şekilde olur ne diyeyim , acele etme ama ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…