nasıl bir eşsiniz?gelin test edelim

Test Sonucu:Erkeklerin doğasını çözmüşsünüz Eşinizi olduğu gibi kabul etmişsiniz. Aslında kabul ettiğiniz eşiniz değil de, daha çok erkek cinsi! Erkeklerin yaradılış gereği çıkarcı ve nankör olduğunu düşünüyor ve işlerinizi buna göre ayarlayıp, boşu boşuna sinirlerinizi harap etmiyorsunuz. Her şeyi bildiğiniz gibi yapıyor, kendinizi onun olumsuz davranışlarına ve sözlerine kapatıyorsunuz. Size önerimiz, aynı bu şekilde devam etmeniz.

çözmüşüm ben kocişi. heheheh! :)))

Test Sonucu:Erkeklerin doğasını çözmüşsünüz Eşinizi olduğu gibi kabul etmişsiniz. Aslında kabul ettiğiniz eşiniz değil de, daha çok erkek cinsi! Erkeklerin yaradılış gereği çıkarcı ve nankör olduğunu düşünüyor ve işlerinizi buna göre ayarlayıp, boşu boşuna sinirlerinizi harap etmiyorsunuz. Her şeyi bildiğiniz gibi yapıyor, kendinizi onun olumsuz davranışlarına ve sözlerine kapatıyorsunuz. Size önerimiz, aynı bu şekilde devam etmeniz.

:)))))))))))))))))))))

anamm ne hatunmuşum yawww ama gerçektende biz kadınlar öleyiz bazı şeyleri sineye çekiyoruz olsun onlar biizim herşeyimiz

Test Sonucu:Siz tam bir meleksiniz! Eşiniz ne yaparsa yapsın, ister sizi görmezden gelsin, ister sizi terslesin, sakinliğinizden hiçbir şey kaybetmiyorsunuz. Sinirlerinize daima hakim oluyor, onun bir şekilde suyuna gitmeye çalışıyor ve bunun üstesinden de geliyorsunuz. Yapıcı bir kadın olmanız her ne kadar eşinize iyi gelse de, bizim önerimiz kendinizi bu kadar ezdirmemeniz ve kendi kurallarınızı da koyabilmeniz yönünde olacaktır. Aksi halde ruhen yorulduğunuz hissedebilirsiniz.

benimde aynısı çıktı.ben balık burcuyum.sakin bir yapım vardır ama şıklarda (ağlamak) yoktu, eşim bana böyle davransa hepsini ağlamak olarak işaretlerdim.ama çok şükür eşim benimle ilgilidir.allah binkere razı olsunŞeniz:nazar:

Test Sonucu:Sinirlerinizi kontrol edemiyorsunuz Çok dolmuşsunuz! Eşinizin özensizlikleri ve kabalıkları canınıza tak etmiş. Halbuki ondan istediğiniz, sizin beklentilerinize ve kişiliğinize, hatta emeklerinize biraz saygı göstermesi. Ona karşı o kadar tepkilisiniz ki, çabalasa bile bunu fark etmezsiniz. Önerimiz, oturup sakin kafayla sorunlarınızı konuşmanızdır. ‘Bunu da yaptık, ama hiçbir şey değişmedi!’ diyorsanız, hemen bir aile danışmanına başvurmalısınız. Yoksa bu sinir sizi yiyip bitirecek!

EVET DOĞRU :roflol::roflol:

Test Sonucu:Erkeklerin doğasını çözmüşsünüz Eşinizi olduğu gibi kabul etmişsiniz. Aslında kabul ettiğiniz eşiniz değil de, daha çok erkek cinsi! Erkeklerin yaradılış gereği çıkarcı ve nankör olduğunu düşünüyor ve işlerinizi buna göre ayarlayıp, boşu boşuna sinirlerinizi harap etmiyorsunuz. Her şeyi bildiğiniz gibi yapıyor, kendinizi onun olumsuz davranışlarına ve sözlerine kapatıyorsunuz. Size önerimiz, aynı bu şekilde devam etmeniz

anaaaaaaaaaa test bana melek dedi ama eşim öle demiiii:roflol::roflol::roflol:

:içelim:arkadaşlar harika bir test bende tam bir melekmişim arasıra şeytan olmak lazımmı acaba Kötü Kazen

Nasıl Bir Eşsiniz?

ay valla doğru tecrübeyle sabit 15 yıldır aynıyım

Test Sonucu:Sinirlerinizi kontrol edemiyorsunuz Çok dolmuşsunuz! Eşinizin özensizlikleri ve kabalıkları canınıza tak etmiş. Halbuki ondan istediğiniz, sizin beklentilerinize ve kişiliğinize, hatta emeklerinize biraz saygı göstermesi. Ona karşı o kadar tepkilisiniz ki, çabalasa bile bunu fark etmezsiniz. Önerimiz, oturup sakin kafayla sorunlarınızı konuşmanızdır. ‘Bunu da yaptık, ama hiçbir şey değişmedi!’ diyorsanız, hemen bir aile danışmanına başvurmalısınız. Yoksa bu sinir sizi yiyip bitirecek!
:)))))))))))))))))))

hımmmm jeyyar jeyyar

Siz tam bir meleksiniz! Eşiniz ne yaparsa yapsın, ister sizi görmezden gelsin, ister sizi terslesin, sakinliğinizden hiçbir şey kaybetmiyorsunuz. Sinirlerinize daima hakim oluyor, onun bir şekilde suyuna gitmeye çalışıyor ve bunun üstesinden de geliyorsunuz. Yapıcı bir kadın olmanız her ne kadar eşinize iyi gelse de, bizim önerimiz kendinizi bu kadar ezdirmemeniz ve kendi kurallarınızı da koyabilmeniz yönünde olacaktır. Aksi halde ruhen yorulduğunuz hissedebilirsiniz.

ben bekarım bana da doğasını çözmüşsünüz çıktı enteresan. öle erkek arkım da olmadı doru dürüst ama, babadan falan öreniyoz demekki.

Erkeklerin doğasını çözmüşsünüz Eşinizi olduğu gibi kabul etmişsiniz. Aslında kabul ettiğiniz eşiniz değil de, daha çok erkek cinsi! Erkeklerin yaradılış gereği çıkarcı ve nankör olduğunu düşünüyor ve işlerinizi buna göre ayarlayıp, boşu boşuna sinirlerinizi harap etmiyorsunuz. Her şeyi bildiğiniz gibi yapıyor, kendinizi onun olumsuz davranışlarına ve sözlerine kapatıyorsunuz. Size önerimiz, aynı bu şekilde devam etmeniz.
çıktı banada

Erkeklerin doğasını çözmüşsünüz Eşinizi olduğu gibi kabul etmişsiniz. Aslında kabul ettiğiniz eşiniz değil de, daha çok erkek cinsi! Erkeklerin yaradılış gereği çıkarcı ve nankör olduğunu düşünüyor ve işlerinizi buna göre ayarlayıp, boşu boşuna sinirlerinizi harap etmiyorsunuz. Her şeyi bildiğiniz gibi yapıyor, kendinizi onun olumsuz davranışlarına ve sözlerine kapatıyorsunuz. Size önerimiz, aynı bu şekilde devam etmeniz.

zaten ben melek falan değildim:))

Test Sonucu:
Siz tam bir meleksiniz! Eşiniz ne yaparsa yapsın, ister sizi görmezden gelsin, ister sizi terslesin, sakinliğinizden hiçbir şey kaybetmiyorsunuz. Sinirlerinize daima hakim oluyor, onun bir şekilde suyuna gitmeye çalışıyor ve bunun üstesinden de geliyorsunuz. Yapıcı bir kadın olmanız her ne kadar eşinize iyi gelse de, bizim önerimiz kendinizi bu kadar ezdirmemeniz ve kendi kurallarınızı da koyabilmeniz yönünde olacaktır. Aksi halde ruhen yorulduğunuz hissedebilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

<Test Sonucu:Erkeklerin doğasını çözmüşsünüz Eşinizi olduğu gibi kabul etmişsiniz. Aslında kabul ettiğiniz eşiniz değil de, daha çok erkek cinsi! Erkeklerin yaradılış gereği çıkarcı ve nankör olduğunu düşünüyor ve işlerinizi buna göre ayarlayıp, boşu boşuna sinirlerinizi harap etmiyorsunuz. Her şeyi bildiğiniz gibi yapıyor, kendinizi onun olumsuz davranışlarına ve sözlerine kapatıyorsunuz. Size önerimiz, aynı bu şekilde devam etmeniz>çıktı bana
En doğrusu bu galiba! Ama bazen içime atıyorum ben. O'na tepki gösteremiyorum. Çünkü O'nun üzülmesine dayanamıyorum. Çok seviyorum ben onu. Öfkemi de çoğu zaman içime akıtıyorum.

X