Eşimin adına açılan şüpheli hesap

Şifremi unuttum diyip çıkan numaranin son iki hanesine baksana ? Ya da mail şifresini biliyorsan sıfırla gir bak Twittera eşin mi yazmış.
O benimde aklıma geldi de mail girin diyor sürekli oraya yazılan maili bilmediğim.icin böyle kaldım eşime ait bir mail gibi durmuyor

Gel polise gidelim.diyor avukatta araştırıyor açsa korkar itiraf ederdi diye düşünüyorum
Sırf bunu dedi diye emin olurdum hesap kendisinin diye. Avukat tutacakmış! Adam tipik akılsız erkeklerden biri, azıcık uyanık olun. Böyle hesabı olan adam sapıktır benim gözümde. Başka şeyleri de araştırın, bunu yapacak kadar kadın meraklısı bir adamın çok daha fazla açığı vardır.

Sırf bunu dedi diye emin olurdum hesap kendisinin diye. Avukat tutacakmış! Adam tipik akılsız erkeklerden biri, azıcık uyanık olun. Böyle hesabı olan adam sapıktır benim gözümde. Başka şeyleri de araştırın, bunu yapacak kadar kadın meraklısı bir adamın çok daha fazla açığı vardır.
Baktim.ama hiç bir şey yok böyle kaldım işte elimde değilde yok

Kızlar merhaba bu konu için üye oldum geçenlerde twitter indirip bir bakayım dedim eşimin adı soyadıyla bir hesap açılmış eşimin aktif olarak kullandığı hotmail skype adresi verilerek bayanlar ekleyin sohbet sen sohbeti doye bir mesaj gördüm ta 1bucuk yıl önce yazılmış ama bu eşimin skype adresi ve şifresi de bende var vermişti bir kaç ay önce ben düşündüm eşim böyle bir şey yapacak olsa neden kendi adı ve soyadını karalayarak yapsin ahmet mehmet vs gibi bir hotmail açıp onu verebilirdi diye düşünüyorum ama içime de bir kürt düştü işkillenmem çok fazla hesap çalınsa biz nasıl gireriz diye düşünüyorum işin içinden.bir türlü çıkamadım sizce nasıl bir yol izleyim
E yapmıştır ne olacak erkekler çekinmez seks konusunda ad soyad bilgisi vermekten. Evli olup yapmadığı şeytanlık kalmayan bir dünya erkek var.
Sen şuna karar ver bu mücadele sonucunda doğru olursa bu adama ne yaparım boşar mıyım yoksa yutar mıyım diyeceksin. Boşanmadan affedeceksen kurcalama bildiği halde gitmiyor diye cozutur iyice. Gözün üstünde olsun

E yapmıştır ne olacak erkekler çekinmez seks konusunda ad soyad bilgisi vermekten. Evli olup yapmadığı şeytanlık kalmayan bir dünya erkek var.
Sen şuna karar ver bu mücadele sonucunda doğru olursa bu adama ne yaparım boşar mıyım yoksa yutar mıyım diyeceksin. Boşanmadan affedeceksen kurcalama bildiği halde gitmiyor diye cozutur iyice. Gözün üstünde olsun
Ben kesin boşarım ama bir delilim yok maalesef böyle kendi kendime kurmaktan başka bir şey yapamıyorum

İnsanoğlu hem tehlikeli hem çok farklı bir varlık içinde kötülük olmayıp dışarıdan çok sevilen beğenilen insanların bazılarının bile nice karanlık dünyaları var…
Polise gitse bir şey çıkmayacağını biliyor rahatlığı olabilir ve bazı insanlar öyle manipüle edicidir ki inanmaktan başka çareniz kalmaz hele bir de usta yalancıysa tek delil bulamazsınız .
İsim aynı olabilir ama mail aynı olamaz düşünün kim neden eşinizin x hesabını çalsın ki ?

Kızlar merhaba bu konu için üye oldum geçenlerde twitter indirip bir bakayım dedim eşimin adı soyadıyla bir hesap açılmış eşimin aktif olarak kullandığı hotmail skype adresi verilerek bayanlar ekleyin sohbet sen sohbeti doye bir mesaj gördüm ta 1bucuk yıl önce yazılmış ama bu eşimin skype adresi ve şifresi de bende var vermişti bir kaç ay önce ben düşündüm eşim böyle bir şey yapacak olsa neden kendi adı ve soyadını karalayarak yapsin ahmet mehmet vs gibi bir hotmail açıp onu verebilirdi diye düşünüyorum ama içime de bir kürt düştü işkillenmem çok fazla hesap çalınsa biz nasıl gireriz diye düşünüyorum işin içinden.bir türlü çıkamadım sizce nasıl bir yol izleyim
Ya hadi adını çaldılar, skype ve hotmail hesabını niye versinler. İşin içinden çok kolay çıkılıyor aslında

Benim eşim de kendi adı ile değil farklı isimle açmış bi arkadas görmüş attı bak eniştenin resmi ilr biri hesap açmış diye ama ben akıllı davrandım hemen bende indirim twitter yalancı resim koydum bi kaç kişi takip ettim yalandan buna yazdim ve esim de gayet beni benle aldattı sonra ni baktim beni arıyor beni özledin mi fln diyor ne alaka mesela vicdanını rahatlatıyor sonra affettim başka bu sefer de ınstangram dan aldatmaya başladı sözde sevmiyor kullanıyordu meğerse kendine ait varmış bile diyeceğim o ki biraz takip et kekle bakalım ne çıkacak Allah kolaylık versin kazik kadar adamlarla uğraşıyoruz ama ben bosaniyorum şimdi tiktokdan da aldatılmaktan tövbe yarabbim😀😀güvenme sakın sakın...

Xte açılan mail ona ait değil di ama

Sifrelerde bendeydi onu anlamadım.iste
Sizde şifreleri olduğu için başka mail hesabı açıp onu kullanmıştır. Çocuklar bile mail hesabı açabiliyorlar. Avukat bulmuş yazdınız, o kişinin avukat olup olmadığını kontrol edin. Baro kimliğini sicil numarasını göstersin. Polise gidelim siber suçlara gidelim diyip blöf yapıyor. Kararlı bir şekilde inkar edip mağdur rolü oynarsam yapmadığıma ikna olur diyor. Boşu boşuna polismiş karakolmuş uğraşmayalım dersiniz diye ümit ediyor.

X