Nasıl başlarım ki söze ?Boşanmayı nasıl yazarım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Halkında hayırlısı olsun yalnız ben birşey merak ediyorum onun veya senin ailenden kimse araya girmedi mi yani ne bileyim görümce kaynana kaynata falan
Benim aileme düşmez , yapılanlar ortada ailemi tehdit ettim beni hayatınızdan silersiniz konu ne olursa olsun aramayacaksınız dedim ! Onun ailesi neyse kötü birşey demek istemiyorum Aracı olmadılar bi tek babası aradı o da gitme deseydin bilmem ne ben iyi evlat yetiştirememişim kızım demek ki yolu yordamı gösterememişim dedi sürekli boşanmak istenir mi çocuk işi mi filan dedi anası kardeşleri aramadı ! Allah’a havale ettim Hakkımı haram ediyorum

Hakkında hayırlısı olacak ınsallah

Aile terapistine gidip korkularımızı , güvenimizin sarsılmasının toparlanması , herşeyi yoluna koymak için uzmandan yardım alacağız Size bu haberi vermek istedim sizi seviyorum güzel insanlar herşey ama herşey güzel kalbiniz gibi olsun

Avukatın hazırladığı anlaşmalı boşanma dilekçesine imza atmak ve okumak için buluştuk ... Dayanamadık Barıştık
Hakkınızda hayırlısı olsun canım sevindim üzülüyordun çünkü
Seven adamın bırakmayı göze alamayacağını tekrar göstermiş oldunuz ben dahil olmak üzere kendini kandıranlara

İlk adım kimden geldi?

Cok sevindim,deneyin bir kez daha,umarim hersey artik cok guzel olur..

Önemli evet bencede ...
imza atmadan önce diyeceklerim var sana dedim bu imzayı atacağım ve bitecek herşey sana söyleyeceklerimi söyleyeceğim ve 10 yılımı sana heba ettiğimi bil, ayrılmak içn gelmeyeceğim mahkemeye zaten 3 güne boşar bizi imzadan sonra içimde kalsın istemiyorum rahatlatmak istiyorum kendimi dedim ve benim onu sevmediğimi düşündüğünü bildiğim için seni sevdim ve seviyorum dedim o konuştu ben konuştum ve ayrıldık eve geçtim avukat tutacaktım çünkü imza atılacak bir evrak değildi hiçbir şey talep etmeyeceğimin altına imza attırmaya kalktı bana (beni deniyor !) sonra eve geldim ve ya evi yıkıp dağıtacaktım ya uyuyup sabah avukat tutacaktım .... ben uyurken rüyamda onun zile bastığını ve geldiğini gördüğüm anda kapı gerçekten çaldı ben 3 kere aramış duymamışım uyuduğum için ... kapıyı açtım ve şoka girdim rüyamdaydın dedim niye geldin ? Bana dediği şu oldu ben senin alışkanlığın mıyım yoksa beni gerçekten seviyor musun ? Seni gerçekten seviyorum dedim ve barıştık

10 yıllık karısını ne diye deniyormuş onu anlamadım. Hepsi iyi hoş da, bu biraz çirkin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…