Nasıl başlarım ki söze ?Boşanmayı nasıl yazarım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin mevzu ne oldu peki

Özledim demek ona düşer

Sevmediğini düşünür demeyelim de acaba sevmiyo mu artık diye içini kemirir aklından çıkaramaz seni. Kesinlikle yazmamalısın ama ortak tanıdığınız biriyle sohbet etmek iyi fikir. Eşinin bilmesini istediğin şeyleri ona söylersen sen yorulmadan eşin öğrenir zaten. Şu aşamada en doğru karar bu. Kendini basitleştirmemelisin. Tabi yine senin bileceğin konu. En doğru kararı sen verirsin

Ortak tanıdığımız arkadaşlarımızdan bilen vardır bence , varsa neden beni arayıp aracı olmak istemiyorlar , ailesi bile biliyor neden bir ön ayak olmuyorlar anlamıyorum sadece şaşkınlıkla bekliyorum haftaya kesin iş başı yapıyorum yoğun bir işe adım atacağım yolu bile uzun bir iş bakalım Allah sonumu hayr etsin . Eskisi gibi ayaklarım yere daha iyi basacak Allah yardımcım oluyor öyle şükrediyorum ki namaz kıldım Kuranı Kerim okudum şükrettim başıma ne gelirse gelsin şükrettim

Ben evliliğin oyuncak olmadığının farkında vardım o varamamış ! Nişanlıyken bana yalan söyledi diye yüzüğü verdim. Ona demiştim aramızda yalansız bir evlilik olacak ne sen ne ben buna katlanamam demiştim ... Bir yalanıyla bitiriyordum ki affettirdi kendini önceden böyle davranırdım demek ki ben nasıl yapıcı olduysam ona ayrılmayı söyleme cesareti vermişim aslında insanın kendiyle ilgili bir durum olmalı ama bazıları öyle olmuyor illa tehdit edeceksin korkutacaksın maalesef . 3 defaaaaa dedi demiştim size tekrar söylememesi için 2. Sinde gerekli gideri yapamamışım ki yine söyledi ve yine kendimi eleştiriyor olsam da bunu diyen bir adam büyümemiş demektir. Olgunlaşmamış demektir bunu bilir bunu söylerim aksini düşünen varsa merakla bekliyorum

Ayrılmayı söyleme cesareti değil aslında verdiğiniz.. Bazı insanlar biraz fevri olabiliyor.
Yüreği ayrı dili ayrı söylüyor.
O an siniri öfkesi her seyi yapabilecek gücü veriyor.
Sonra kendine gelince eyvah diyor ama bu kez de gururlu birisi ise gurur devreye giriyor.
Sizin mevzu biraz buna benzemiş.

Hım ama su da olabilr. Kaybetme korkusu olmayan insan da bu sekilde çıkışlarda bulunabiliyor.
Aslında cesaret değilde. Ben senden ayrılmam güvenini vermişsiniz.

Şimdi eminim hala olayın şokunda kendisi. Kendine yediremiyor.
Evlilik gurur işi değil bunu anlaması lazım.

Sen doğru yoldasın. Aklını da kalbini de hüzünle bulandırma. Allah a bırak. Sabret. O haketmiyosa bile karşına elbet hakedecek birini çıkarır Rabbim. Eşini en iyi sen tanıyosun biz sadece anlattığın kadarını biliyoruz. Ama anlattıklarına göre ne kadar seviyo olursa olsun affetme. Yarın birgün çocuğunuz olursa yine aynı şeyleri yaparsa yavruya da yazık olur. Dengesiz adama çocuk yapmayacaksın cidden. Eşimin bi arkadaşı vardı o da seninkine benziyo kafası atınca karısına sarıyo kırıyo döküyo kovuyo. Aha bu sefer bitti bi daha yüzyğze bile gelemezler diyorum yani o derece.kaç kere boşanma aşamasına geldiler sayamadım. Arkalarından demedikleri kalmıyo. Sonra ortalık sakinliyo bi bakıyorum canım cicim aşkım balım. Yemin ediyorum hayretle izliyorum. Çocukları da iyice dengesiz oldu. Onlar da nasıl davranacaklarını bilmiyo şiddet eğilimleri ve içine kapanıklık pasif agrasiflik var çocuklarda. Ama demiyolarki ulan o kadar kavgamıza olayımıza şahit oldular çovuklarda ya travma kaldıysa pedagoga götürelim. Öyle bi aileler. Yani demem o ki dönme arkadaşım. Bunlar sana örnek olsun. Ne kadar seviyosa sevsin kendine ve gelecekteki çocuklarına yazık etme.

Hakkında hayırlısı olsun canım okurken yaşadıklarını hissettim . Konunu takipteyim . Allah yardımcın olsun .

Biz arkamızdan veya yüzümüze ne hakaret ne küfür etmedik, ailelerimize sıçratmadık kavgalarımızı sadece haberleri oldu o kadar .. bazı insanlar düzelir düşüncesindeyim onun buhranda olduğunu düşünüyorum ama dengesizlikte var bunu inkar edemem ... gözden uzak olan gönülden uzak olur ya o döneme giriyorum sanırım

Boşanma Avukatı aradı beni bugün , .. Boşanıyoruz hayırlı uğurlu olsun herşey için teşekkürler

Umarım senin için herşey daha güzel olur. Karşına iyi insanlar çıkar. Bizi durumlardan haberdar et mutlaka

Boşanma Avukatı aradı beni bugün , .. Boşanıyoruz hayırlı uğurlu olsun herşey için teşekkürler
Boşanma avukatı mı tutmus? Onun avukatı aradı sanırım
İnanmıyorum ya bir gurura bir inada bitirmek istiyor resmen...

Halkında hayırlısı olsun yalnız ben birşey merak ediyorum onun veya senin ailenden kimse araya girmedi mi yani ne bileyim görümce kaynana kaynata falan

Bana boşanma avukatı lazım , o nasıl beni avukatla arattı bende avukatımla muhatap ettireceğim... İstanbul Bakırköy , Küçükçekmece, Avcılar , Bahçeşehir taraflarında bana önerebileceğiniz tanıdık veya tanımadık avukat var mı işini bilen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…