Namaz kardeşliği..

Okuma anlamında maneviyat değil kız, ruhen:) kitap anlamında tarih ve felsefe kitapları vazgeçilmezim. Yok şimdi ayrıntıya girersem olmaz, tanıyan çıkar neme lazım:) ama nickimden anlayabilirsin:) entellektüel hobilerim var:) edebiyat,dublaj, müzik, tiyatro, sanat, her bir naneye bulaştım:)

Yaa ne kadar güzel

Tarih okumayı ben de seviyorum felsefede ne okuyorsun ben Fuzuli'yi çok merak ediyorum bir ara Divan Edebiyatını okumak çok istiyorum.

Ben de aktif biriyim hele son yıllarda daha çok kızımla müze dağ bayır sinema geziyoruz

Kızlar cidden adres atın, yollarım size, hediye almak en sevdiğim hobim :)
Canım teşekkür ederim almış kadar oldum bak bu saatim bir ara kurdum ama yok salondaki masaya koydum sonra gittim kapattım geri yattım bu iş önce kafanda bitecek mesela yatarken diyorum bu sabah namazına kalkacağım işte o zaman Allah kaldırıyor

Eklentiler

• IMG_20231102_222433.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 23
Konuyu dağıtmayalım Niloyatospikk :)
Hah bak seyahat kısmını unutmuşum :) çocuklar doğduğundan beri geziyorum:) yan komşum bana diyorki boşa kira ödüyorsun, evde durmuyorsun ki:)
Arabanın arkası her türlü teçhizatla dolu, kafa nereye biz oraya:) hatta çok gezenti lakaplarımdan biri:) her türlü atarım çocukları arabaya, eşimle ya da eşsiZ, park bahçe doğa, tarihi yerler dolanırım. Çocukları o anlamda çok doldurdum, heryere götürdüm, öğrettim, hala devam ediyorum öğretmeye :) bu ara onlara türk tarihi öğretmeye başlayacağım, kitap araştırıyorum. Hem türk tarihi hem osmanlı hem cumhuriyet. Baştan sona öğrensinler istiyorum. Kendim bu ara kitap okumayı bıraktım, bir kaç kitap var aklımda önüme düşen onları alıp okumak istiyorum.

Sesi çok zırlıyorya ondan dedim:) kapatmak zor olur diye :) ama sendeki bu atraksiyona bir şey diyemiyorum :) kalkıp çalar saati kapattıktan sonra tekrar yatabilme yeteneği:) o saat insanı zık diye ayaklandırır yaaw:) uyur gezer gibisin desene:)

Yok yok ayaklanmıyor insan ev ahalisi kızmasın diye hızlıca kapatıp geri yatmak diyorum ya bu iş önce kafada bitecek

Ben kızımla Bursada tarihi yerlere de götürüyorum aklında kalır mı bilmiyorum 6.5 yaşında henüz gezerken anlatıyorum da tarihim lisedeyken iyiydi

Ben kızımla Bursada tarihi yerlere de götürüyorum aklında kalır mı bilmiyorum 6.5 yaşında henüz gezerken anlatıyorum da tarihim lisedeyken iyiydi
Bursa zaten tam ideal.
Kalır kalır, kalmaz olur mu?
Şimdiki çocuklar zehir gibi, hepsi kalır aklında.
Tarihi camileri de gezin, hem orda namaz kılarsın hem bıdığa anlatırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…