Namaz kardeşliği..

İkindiyi kıldımmm
Akşam gelsinnnn
Abdestli bir şekilde namazı beklemekte çok büyük sevapmış
Bende 5 dk kala alacağım
çok güzel olur canım üzerine konuşuruz da inş,aklındaki soru işaretlerini gidermeye çalışırız
Bence kuzum burda sadece namaz olarak devam edelim konu senin konun Tabiki ama başlıkla içerik aynı olsun isterim arkadaş katılacaksa namaz grubumuza katılsın yani başka şeyler konuşmayalım

Ilgincten kastimi anlatayım o zman:Anlayamadığım kısımlar:)
Böyle söylesen daha iyi olurdu sağol açıklama için ama kendin araştırarak bulsan kendini vererek okursan Anlarsın . Bi gök gürlediği zaman bile besmele çekeriz yada korku anında önce Allah çıkar ağzımızdan bunlar bile ne büyük hikmet değil mi sence :) Ve dudaklarımız sadece La İlâhe İllallah derken oynamaz

İkindiyi kıldımmm
Akşam gelsinnnn
Abdestli bir şekilde namazı beklemekte çok büyük sevapmış

Canım burada tek amacımız namazı kıldım demek değil, namaza karşı ısındırmak, akıldaki soru işaretlerini birbirimizle paylaşıp yol göstermek, burda fetva veremeyiz elbette ama namaz kılmak isteyip de gevşeklik yapan demiştimya işte vesvese de buna giriyor, böyle arkdaşlaırmızı teşvik etmek. Şimdi bu genç kızımız namaza soğuk durmasının sebebini anlatmış ve yardım istiyor aslında, eğer sorularına doğru cevaplar verebilir destek olursak 1 kişinin namaza 5 vakit devamına vesile olmuş olabiliriz.
Akşam namazları kılındııı mı ben kıldım bugün misafirliğe gideceğim yatsıyı kıldıktan sonra çıkarız evden inşallah

Oh oh maşallah, kılalım, kıldıralım inşallah.
Akşam vakti geçiyor canlarım ben de yatsıyı bekliyorum kılıp da rahat etmek istiyorum

Maşallah bize namaz kılıpta bi sonraki vakti bekleyene

Yok ben çalışmıyorum Psikoloji ile ilgili sempozyuma katılıyorum 8 seans

Yarını düşünüyorum şimdi.
Öğlen bi yere gidicem bi derneğe, orada abdest vs alamam, tampon kullanıcam sabahtan, çünkü biraz üşüttüm sanırım akıntıda emin olamıyorum, abdestimi tutmak için bazen kullanıyorum, dinimizde kolaylık var çok şükür, öğlen orda kılarım, su içmeyeceğim, tutabilirsem ikindiyi de kılıcam işyerinde, bakalım becerebilecek miyim.

Niyetiniz güzel olduktan sonra Allah bir şekilde izin verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…